2016 m. kovo 31 d., ketvirtadienis

Kaip išmokti savim pasitikėti labai daug procentų ir mylėt save labai daug procentų, nors iš šimtą proc.

Kaip dirbtinai išjausti savim pasitikėjimą, meilę sau šimtu procentų, sveikatą ir t.t.,  ir kad tas jausmas būtų juntamas nuolat jūsų realybėje jumyse : Norbekovo metodas: įtempti raumenis ir (pagal Kovaliovą), pakelti akis aukštyn. (kai svajojate ar norite ko savo gyvenime kad ateitų jūs taip ir darote nuo vaikystes, pastebėjote? tik šie autoriai tai apibrėžė ir įvardino, ačiū jiems). Taigi akys pakeliamos aukštyn 15 - 25 laipsnių kampu, sugniaužti staiga kumščius. Kuo staigiau ir trumpiau tą pratimą atliksite - gausite tuo geresnius rezultatus. tikrinkite skalėj nuo vieno iki dešimt kiek vienetų pakėlėt savim pasitikėjimą, meilę sau tokiu dirbtinu būdu. Kuo dažniau tą pratimą kasdien atliksite per mėnesį ar daugiau susiformuos tarp neuronų jungtys naujos, nauji keliai, išmoksit taip, įgysit įprotį - džiaugtis, mylėt save labai daug proc, ir savim pasitikėjimą šimtu proc. Savim pasitikėjimas man auga labai kai besąlygiškai rūpinuosi kitais, kai Gervės Jono metodiką platinau. Platinkit tą metodiką, kurkit grupes, siųskit meilę į žemės centrą , siųskit kasdien mintį kad taika su savim ir su pasauliu kiekv žmogaus, kad visur žemėje ir ore vanduo švarus, ir kitą tinkamą info, ...kaip dirbti pagal Jono Gervės metodą rasit info čia:
Nenorite niekur siųsti meilės, jauskite nuolat ar dažnai bangas savo kūne ir auroje, vilnijančias mielas, besąlyginės meilės vibracija tai, lengva, be polių, tai bus didžiulis įnašas į visatą ir į žmonijos gerbūvį taip pat.
http://virginijaluko.blogspot.lt/2012/12/akademikas-jonas-gerve-apie-evoliucija.html

Pagarbiai su meile - Virginija Luko

Pastaba: savim pasitikėjimui kelti tinka naudoti tinkamą mitybą (vegan mitybą, naudoti rūgštinančius kraują vaisius, daržoves, uogas) taip pat tinka naudoti kasdien ar dažniau ELT - emocinės laisvės techniką, kitas technikas, čia straipsnyje aprašytas - ir kai tai padeda - kyla savim pasitikėjimas ir meilė sau taip pat skalėje nuo vieno iki dešimt arba galite skalę įsivaizduoti nuo vieno proc. iki šimto proc.
http://virginijaluko.blogspot.lt/2013/11/elt-isgydo-labai-daug-negalavimu.html

Savim pasitikėjimas kyla kai atliekamas valymas nuo toksinų fiziniam lygmenyje ir energetiniam lygmenyje viskas valosi taip pat tada. pakanka vien su veganiška tinkama mityba be druskos(druska stabdo valymasi) pabūti keletą dienų, galima dešimt dienų, ir vėl visavalgiaujant padaromos atitinkamos išvados, atsirenkama labiau kas netinkamas nesveikas maistas, naudojama daugiau tinkamo žmogui maisto. Tinkamoje veganiškoje mityboje turi būti vaisiai uogos ryte iki dvyliktos val, nuo pietų vartojamos daržovės, kai kas vartoja kruopas, kai kurie stengiasi vartoti be glitimo kruopas, kai kurie daržoves troškina. Aliejaus valant organizmą nenaudoti kai naudojama vegan mityba valymui kūno. Rytinio šlapimo klizmutes giluminės gerina savijautą, švarina storąją žarną, gerina tuštinimąsi, tai gydo daug negalavimų, nes storojoj žarnoje daug gyvybiškų svarbių organizmo taškų randasi, apie tai plačiau rasite čia:
http://virginijaluko.blogspot.lt/2015/01/storosios-zarnos-svara-butina-norint.html
stuburas ir svarbu, stuburas tiesinasi vien nuo rytinio šlapimo klizmučių ir, esant stuburo problemoms patariama ropinėti, apie tai plačiau surasite info čia:
http://virginijaluko.blogspot.lt/2015/11/stuburas-fiziologiniu-ar-psichologiniu.html

Kai jautiesi gerai, būni nuolat blaivus, propaguoji blaivų gyvenimo būdą, būni pavyzdys kitiems, ypač jaunosioms kartoms, taip prisidedi prie visatos gerinimo, toks pavyzdys puikus jaunajai kartai.
taikai su savim ir su pasauliu, stabiliam savim pasitikėjimui ir meilei sau tinka chatcha joga pratimų kompleksas. Šavasana užtvirtinti reikia asanų poveikį , jei neatliekama po kitų šios jogos pratimų šavasana, tai būna tik pusė poveikio žmogui atliekamų chatcha jogos pratimų. Šavasana gydo viską, ir tobulina žmogų, chatcha joga atstato žmogaus DNR.
http://virgaluko.blogspot.lt/2013/05/chatcha-joga.html

jumoro naudojimas palengvina situaciją, naudoti jumorą
, naudoti juoko terapiją, papurtyti kūną, naudoti NLP




2016 m. kovo 25 d., penktadienis

Eteris, apie žmogaus galimybes daug užuominų

Eteris minimas kaip protinga substancija apie 120 autorių mokslininkų, ...užsimena apie eterį  garsūs poetai savo kūriniuose.
26 min. siela sudaryta iš labai geros kokybės eterio bangų (Puškinas). Elektros srovė, tai srovė eterio (nyklas tesla).
43 min kai kiekv mokslininkas kuria projektą, jis atveria naują pasaulį. kuriasi iš eterio naujas agregoras, kas duoda minčių, spec mąstymas tąm agregorui priklausančių būna (gali būti ir iškreiptas mąstymas ir veikia tai kitus - sektų pavyzdys). ir t.t....
smagaus žiūrėjimo


Viršsvoris, psichosomatika, pagal Trockį

Viršsvoris būna nuo nuoskaudos pagal Trockį, jo atliktus tyrimus. Esmė tame, kad nuoskaudas išsakyti trukdo baimė. Tokia info kaupiasi riebalinėse ląstelėse. Ten riebaluotas vanduo su šia info. Turintys viršsvorio žmonės neigia tai, kad jie įsiakudinti, ir jie bijo tiesiai šviesiai išrėžti tiems, kas juos skaudina. Kūdi žmonės dažnai būna isterikai, rėžia viską į akis.

Raskit įskaudintoją, paprašykit atleidimo to jus įskaudinto žmogaus, kad nebuvote tyri santykiuose su juo, kad nepasakėt, nepripažinot jog tai jus įskaudino. Tada ims kristi svoris.


2016 m. kovo 21 d., pirmadienis

Vien minties jėga galima atsikratyti bet kokių negalavimų


Ačiū Autoriui
Bruce Lipton, mikrobiologo knyga ,,Tikėjimo biologija", verta paskaityti...
http://anomalija.lt/2016/03/mokslininkas-vien-minties-galia-zmogus-gali-atsikratyti-bet-kurios-ligos/


Mokslininkas: vien minties galia žmogus gali atsikratyti bet kurios ligos

pozityvus-mastymasAmerikietis biologijos mokslų daktaras Briusas Liptonas (Bruce Lipton) tvirtina, jog tikro tikėjimo pagalba, išimtinai minties galia žmogus gali iš tiesų atsikratyti bet kurios ligos. Ir jokios mistikos tame nėra: Liptono tyrimai parodė, jog kryptingas psichinis poveikis gali keisti… genetinį organizmo kodą, rašo naujienų portalas infa.lt.
X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

Daugelio metų eigoje Briusas Liptonas specializavosi genų inžinerijos srityje, sėkmingai apsigynė daktaro disertaciją, tapo daugelio tyrimų, padėjusių jam išgarsėti akademiniuose sluoksniuose autoriumi.

Pasak jo, visą šį laiką Liptonas, kaip ir daugelis genetikų ir biochemikų, tikėjo, jog žmogus yra tam tikru biorobotu, kurio gyvenimas pavaldus programai, įrašytai jo genuose. Iš šio požiūrio taško žiūrint, genai apsprendžia viską: išvaizdos ypatybes, gabumus ir temperamentą, polinkį toms ar kitoms ligoms ir, galų gale, gyvenimo trukmę. Niekas negali pakeisti savo asmeninio genetinio kodo, o reiškia, visumoje mums telieka tik susitaikyti su tuo, kas yra numatyta gamtos.

Posūkio momentu daktaro Liptono gyvenime ir požiūriuose tapo jo vykdomi 1980-ųjų pabaigoje eksperimentai, tiriant ląstelės membranos elgesio ypatybes. Iki šiol mokslo buvo laikoma, jog būtent genai, esantys ląstelės branduolyje, nustato, ką galima praleisti pro membraną, o ko – ne. Tačiau Liptono bandymai parodė, jog įvairūs išoriniai poveikiai ląstelei gali turėti poveikį ir genų elgesiui ir net privesti prie jų struktūros pakitimų.

Teliko tik suprasti, ar galima tokių pakitimų pasiekti psichinių procesų pagalba, arba, kalbant paprasčiau, minties jėga.

„Iš esmės, aš nesugalvojau nieko naujo,“ sako daktaras Liptonas. – Jau šimtmečius medikams yra gerai žinomas taip vadinamas placebo efektas – kai ligoniui duodama neutrali medžiaga, tvirtinant, jog tai nuostabus vaistas. Ko pasekoje ta medžiaga iš tiesų parodo gydomąjį poveikį. Bet, kaip bebūtų keista, tikro mokslinio paaiškinimo šiam reiškiniui nebuvo iki šiol.

Mano atradimas leidžia duoti tokį paaiškinimą: tikėjimo gydomąja vaistų galia pagalba žmogus keičia vykstančius organizme procesus, tame tarpe ir molekuliniame lygmenyje. Jis gali „atjungti“ vienus genus, priversti „įsijungti“ ir net keisti savo genetinį kodą. Tuo pačiu aš pagalvojau apie įvairius stebuklingų pagijimų atvejus. Gydytojai nuo tokių atvejų visada stengdavosi atsiriboti be paaiškinimų. Bet, jei iš tiesų pas mus praktikoje būtų buvęs tik vienas vienintelis toks atvejis , jis turėtų priversti gydytojus susimąstyti apie jo prigimtį. Ir padaryti išvadą apie tai, jog, jei tas pavyko vienam, tai gali būti, to galima pasiekti ir visiems kitiems.

Suprantama, akademinė visuomenė tokį Liptono požiūrį priėmė atstačiusi spyglius. Tačiau jis tęsė savo tyrimus, kurių eigoje nuosekliai įrodinėjo, jog be jokių vaistų galima daryti poveikį organizmo genetinei sistemai.

Tame tarpe, tarp kitko, ir specialiai parinktos dietos pagalba. Taip, vienam iš savo eksperimentų Liptonas išvedė geltonų pelių veislę su įgimtais genetiniais defektais, pasmerkiančiais jų palikuonis antsvoriui ir trumpesniam gyvenimui. Po to su specialia dieta jis pasiekė to, jog šios pelės atsivesdavo palikuonis visiškai nepanašius į savo tėvus, įprastos spalvos, svorio ir gyvenančius tiek pat, kiek ir likusieji jų gentainiai.

Visa tai, sutikite, panašu į šundaktariavimą, todėl akademinių sluoksnių reakciją į Liptono idėjas nuspėti nebuvo sunku. Tačiau nežiūrint į nieką jis tęsė eksperimentus ir įrodė, jog analogiško poveikio genams galima pasiekti ir, pavyzdžiui, stipraus ekstrasenso ar tam tikrų fizinių pratimų pagalba. Naujai mokslo krypčiai, tiriančiai išorinį poveikį (nepaveldimą) genetiniam kodui buvo duotas pavadinimas „epigenetika“.

Ir visgi, svarbiausiu poveikiu, sugebančiu keisti mūsų sveikatos stovį, Liptonas laiko būtent minties galią, tai, kas vyksta ne aplink, o mumyse pačiuose.

„Tame irgi nėra nieko naujo“, pareiškia Liptonas. – Seniai žinoma, jog du žmonės gali turėti vienodą genetinį polinkį vėžiui, tačiau pas vieną liga pasireiškia, o pas kitą – ne.

Kodėl? O todėl, kad jie gyveno skirtingomis sąlygomis: vienas dažniau kentė nuo streso, nei kitas; jie turėjo skirtingą savivertę ir su tuo susijusią savijautą, atitinkamai sukeldavusią ir skirtingas mintis.

„Šiandien aš galiu tvirtinti, jog mes turime galių valdyti mūsų biologinę prigimtį; mes galime minčių, tikėjimo ir siekių galia daryti poveikį mūsų genams“, – teigia Liptonas.

Didžiulis skirtumas tarp žmonių ir kitų gyvų sutvėrimų Žemėje, kaip tik ir yra tame, jog jis gali keisti savo kūną, gydyti pats save nuo mirtinų ligų ir net atsikratyti įgimtų susirgimų, teikdamas savo organizmui psichinius nurodymus. Mes visai neprivalome būti mūsų genetinio kodo ir gyvenimo aplinkybių aukomis. Patikėkite tuo, kad jūs galite išgyti, – ir jūs išgysite nuo bet kurios ligos. Patikėkite, jog jūs galite numesti 50 kilogramų, – ir jums tas pavyks!

Iš pirmo žvilgsnio viskas labai paprasta. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio…

Jeigu viskas būtų taip paprasta, tai žmonių dauguma lengvai spręstų bet kokias sveikatos problemas negudrių mantrų, kaip pavyzdžiui „Aš galiu išgyti nuo šio negalavimo“, „Aš tikiu, jog mano organizmas pats pajėgus nuo to išgyti“, pagalba…

Tačiau niekas iš to nesigauna, ir, kaip aiškina Liptonas, negali gautis, jeigu psichinės nuostatos patenka tik į sąmonės sritį, apimančią tik 5% mūsų psichinės veiklos, tačiau nepaliečiant likusių 95% , t. y., pasąmonės.

Trumpiau tariant, tik vienetai iš tų, kurie patikėjo savo smegenų galimybe gydytis savarankiškai, iš tiesų tuo tiki – ir todėl pasiekia rezultatų. Dauguma gi, pasąmonės lygmenyje atmeta tokią galimybę. O jei būti visiškai tiksliems: pati jų pasąmonė, kuri automatiniu lygmeniu ir kontroliuoja visus procesus mūsų organizme, atmeta tokią galimybę. Tuo pat metu ji (vėlgi automatizmo lygmeniu) įprastai vadovaujasi principu, jog tikimybė to, kad mumis nutiks kažkas pozityvaus yra kur kas mažesnė, nei tolimesnė įvykių tėkmė pagal blogiausio varianto scenarijų.

Pasak Liptono, būtent tokia kryptimi mūsų pasąmonė ima derintis ankstyvos vaikystės periodu, nuo gimimo iki šešerių metų, kaip patys nereikšmingiausi įvykiai, atsitiktinai ar sąmoningai suaugusiųjų pasakyti žodžiai, bausmės, traumos, formuoja „pasąmonės patirtį“ ir pasekoje – žmogaus asmenybę.

Tuo pačiu, mūsų psichikos sandara yra tokia, kad visa, kas negero įvyko su mumis, atidedama į pasąmonę kur kas lengviau, nei atsiminimai apie malonius ir džiaugsmingus dalykus. Ir to pasekoje, didžiosios daugumos žmonių „pasąmonės patirtį“ sudaro 70% „negatyvo“ ir tik 30% „pozityvo“.

Tokiu atveju, tam, kad iš tiesų pasiekti savigydos efektą, mažiausiai būtina pakeisti šį santykį į priešingą pusę. Tik tokiu būdu galima sulaužyti barjerą, pastatytą pasąmonės, jūsų minties kelyje į ląstelinius procesus ir genetinį kodą.

Liptono nuomone, daugelio ekstrasensų veikla ir pasireiškia sulaužant šį barjerą. Tačiau jis daro prielaidą, jog analogišką efektą galima pasiekti ir hipnozės bei kitų metodų pagalba. Tačiau didžioji šių metodų dalis dar laukia savo atradėjų. Arba plataus pripažinimo.

Po įvykusio prieš ketvirtį amžiaus Liptono pasaulėžiūros perversmo, mokslininkas tęsė savo tyrimus genetikos srityje, ir tuo pat metu tapo įvairių tarptautinių forumų, skirtų sujungti tradicinę ir alternatyvią mediciną, aktyviu organizatoriumi.

Jo organizuotuose kongresuose ir seminaruose žinomi psichologai, gydytojai, biofizikai ir biochemikai sėdi šalia įvairiausių liaudies gydytojų, ekstrasensų ir net tų, kurie vadina save magais ar burtininkais. Ir pastarieji įprastai demonstruoja susirinkusiems savo galimybes, o mokslininkai organizuoja smegenų šturmą bandydami moksliškai tą pagrįsti. Ir tuo pačiu apgalvoja ateities eksperimentus, kurie padėtų išryškinti ir paaiškinti nuslėptų mūsų organizmo rezervų mechanizmą.

Tiesa, reikėtų pripažinti, jog plačioji akademinė visuomenė Liptono idėjų nepriėmė, pavadinusi jas nemoksliškomis. Šį dalyką į vietas sustatys tik laikas.

Inf. šaltinis: infa.lt
Pasidalinkite
 
 
Aš vistik nerizikuočiau , pasitelkdama tik vizualizaciją, pvz kai reikia gyti. tai perdaug ryzikinga. verta veikti holistiškai savo gerovei. Mityba irgi yra svarbu gilesniam tikėjimui. Ir kai veiki dėl savo gerovės, tikrai labiau patiki, kad gali. Veiksmas gydo. Pradedi save labiau mylėti. Kuo daugiau dėl savęs darai, tuo daugiau spėji . keista, bet taip yra. O vienam aspektui visą dieną neprisiruoši ir gaunasi nenuoširdus stengimasis dėl savęs kartais.

 

2016 m. kovo 19 d., šeštadienis

Mąstymo sąsajos su mityba



Mąstymo sąsajos su mityba, arba mitybos sąsajos su mąstymu
Dažniausiai pasitaikanti kasdienybė šių dienų žmogaus gyvenime – tai nemąstymas kas yra maistas ir kaip reikia maitintis.
Pasiųlos iš ,,žinovų” būrio pilna. Netgi buvo siųloma mėsos ir aspartamo dieta, tokiai mitybai paaiškinti aš neturiu žodžių, tai daugiau nei kraupu. (Žodis dieta nuo žodžio mityba, anglų kalba diet).
Vartodami gyvulinius produktus, ypač sunkiai virškinamus produktus, žmonės visiškai nemąsto, kaip jausis po valgio. Pradėję mąstyti apie pojūčius po valgio, žmonės ima kūdėti. valgant ,,bet ką ir bet kaip" faktiškai visada apsunksta kūnas, būsena dažnai būna mieguista, sunkiau tampa suvokti aplinką, susiaurėja regos laukas, suvokimo laukas taip pat.
Kodėl tai vyksta? Todėl kad skrandis apsunkinamas visų pirma produktų įvairove kuri tarpusavyje nesiderina, todėl, kad termiškai apdorotas maistas slegia organizmą, kadangi pagaminti reikia pačiam organizmui tokio sunkiai virškinamo maisto įsisavinimui enzimus. Bet koks, netgi augalinis termiškai apdorotas maistas apkrauna skrandžio darbą ir viso organizmo darbą, nes įsisavinimui termiškai apdorotam maistui gaminami enzimai mūsų kūne. Taip eikvojamos papildomos jėgos organizmo.
Dauguma atvejų, kai žmonėms nukrenta svoris būna dėlto, kad jie pradeda mąstyti, kaip jie jausis po valgio. Tai vienas iš paprastų ir efektyvių neurolingvistinio programavimo aspektų. Suformavus požiūrį į paprasčiausius aspektus, rezultatai būna stulbinantys, šiuo atveju taip pat. Neurolingvistinis programavimas moko mąstyti. Maistą pataria rytų jogai gerti( reikia daug kartų kramtyti maistą), o vandenį valgyti. Vanduo geriamas mažais gurkšneliais, palaikant vandenį kiek burnoje.(Kramtant ilgai mėsą, skonis mėsos darosi nemalonus, kramtant augalinį maistą kuo ilgiau, maistas tampa vis labiau skanesniu).
Skrandžio darbas apsunkinamas, kai skrandyje atskiedžiamos sultys užsigeriant maistą arbata, sultimis, ar vandeniu.
         Vanduo būtinai turi būti geriamas likus pusvalandžiui iki valgio, ir po valgio jei labai norisi, galima užsigerti tik gurkšnelį vandens, ne daugiau, galima paskalauti gerklę vandeniu ir tiesiog išspjauti vandenį lauk. Vėl gerti vandenį galima po pusvalandžio, jei vartojamos buvo daržovės ar vaisiai, ar uogos, termiškai neapdotas šis minėtas augalinis maistas turi būti. Po termiškai apdorotų augalinių košių, po pusantros ar dviejų valandų laikotarpio tegalima vėl gerti vandenį. Po mėsos ar žuvies vartojimo, turi praeiti dvi trys valandos ir tik tada galima gerti vandenį, kad nebūtų atskiestos skrandžio sultys. Tarpuose tarp valgių geriamas grynas vanduo. Vanduo geriamas po gurkšnelį ar du kas dešimt – penkiolika minučių. Taip neapkraunami inkstai, ir toks vandens gėrimas žmogų jaunina. Vandens patariama išgerti po du litrus šaltuoju metų laikotarpiu ir po tris litrus šiltuoju metų laikotarpiu.
         Negalima jokiu būdu valgyti vaisių pieš tai suvalgius gyvulinio ar kito maisto, ypač jei tas maistas termiškai apdorotas, bet ši sąlyga turi būti taikoma vartojant bet kokį maistą. Vaisiai sukelia rūgimą virškinimo trakte tokiu atveju, jei jie valgomi po pietų maisto.
         Augalinėje veganiškoje mityboje yra visos reikalingos medžiagos žmogaus organizmui. Beveik visus mineralus ir vitaminus žmogaus organizmas pasigamina pats. Labai mažai tereikia organizmui pasisavinti iš maisto. Termiškai apdorota mityba įsisavinama tik dešimčia procentų. Termiškai neapdorota mityba kai vartojama, įsisavinami žymiai didesni kiekiai reikalingų organizmui medžiagų. Vaisiai turi būti vartojami atskirai, uogos atskirai, daržovės atskirai, kruopos atskirai(kruopos būtų gerai be glitimo), riešutai, sėklos atskirai. (Tokia mityba taikoma gyjant iš sunkių negalavimų). Šitaip bus kuo mažiau apsunkinama žmogaus virškinimo sistema bus lengviau pašalinami toksinai iš organizmo.

         Veganiška mityba turi būti visiškai be cukraus, be jokių konditerinių saldumynų, kur įeina ir gyvulinės kilmės produktai. Saldumynai tai visokio ,,šlamšto" miksas, virškinti saldumynus ypačę sunku skrandžiui, žmogaus sistema apkraunama tarpusavyje nesiderinančiais produktais. Vien atkoduoti informaciją maisto, patekusio į skrandį prireikia laiko. Žmogaus energetiniai resursai užuot būtų panaudojami žmogaus galimybių atvėrimui, tobulėjimui, ar net paprasčiausiam toksinų šalinimui, skiriami virškinimui. Jei žmonės valgo augalinį maistą ir užsikanda tortais, pirktais iš tradicinių tortų parduotuvių, tai jie maitina savyje esančius gyventojus, tai ne žmogaus norai, o parazitų, gyvenančių žmogaus organizme norai. Maistas turi būti vartojamas kad gyventi , o neturi būti gyvenama kad valgyti.
                             Pagal gydytoją Klark, jos knygoje ,,Kaip išgydyti visas ligas” teigiama, kad beveik visi negalavimai – apie 95% - žmonių yra nuo parazitų daromos žalos žmogaus organizmui. Su tinkama veganiška mityba, kurios sudėtyje vartojama mažiausiai 70% termiškai neapdoroto maisto, kitas procentas skiriamas termiškai apdorotam maistui- taigi su tokia mityba jau galima daugybės ligų atsikratyti vien todėl, kad parazitams, gyvenantiems žmogaus organizme nebėra tokios terpės vešėti, kokia ji buvo anksčiau..
                             Pereinant į augalinę mitybą, kai kurie žmonės naudoja kiaušinio trynį, nes baltymas neįsisavinamas jis paprasčiausiai nevartotinas nei termiškai neapdorotas nei virtas ar keptas, - kiaušinio baltymas atsideda kūne kaip toksinas ir jį organizmui sunku pašalinti. Tokie toksinai efektyviau šalinami trumpalaikių badavimų metu, kai kuriais atvejais reikalingas keleto dienų badavimas su vandeniu, aišku jei inkstų ir kepenų ir kasos būklė yra pakankamai gera ir tinkama badavimui keleto parų naudojant vandenį.
                             Taip pat kai kurie žmonės naudoja žuvį, bet mėsos ir pieno produktų visiškai atsisako. Kodėl nevartotina mėsa? Ogi todėl, kad mėsos vartotojų kiekvienoj ląstelėje randama salmonelės bakterija, kurios keičia žmogaus dažnį , kuria žemesnę vibraciją, ir parazitai valdo žmogaus suvokimą, tai jau įrodyta. Kaip yra ,,kišamas” noras valgyti visavalgiškus tortus, taip yra ,,kišamas” noras, kad reikia valgyti mėsą. Pavalgius mėsos pasunkėja organizmo būklė, išskiriamos narkotinės medžiagos, - taip apgaunamas organizmas neva tai sotus maistas buvo. O iš tiesų taip nėra. tai tik saviapgaulė. Mėsa termiškai apdorota rūgsta organizme keletą parų. Įsivaizduokit rūgenų konteinerį, šiukšlyną, ir visa tai jūsų viduje.
Mėsa nevartotina ir dėl to, kad gyvūnų normali kūno temperatūra yra aukštesnė nei žmogaus. Netgi paukštiena, kuri vadinama ,,lengvesne” virškinimui mėsa, yra nevartotina, kadangi paukščių kūno temperatūra yra 42 laipsniai, o žmogaus kūno temperatūra yra 36,6 – 37 laipsniai. Žuvies kūno temperatūra yra žemesnė nei mėsos, todėl kai kurie autoriai teigia, kad žuvis labiau tiktų organizmui, bet jokiu būdu ne mėsa ir jos produktai. Taigi mėsos vartojimas net pagal gyvūnų ir žmogaus kūno temperatūrų skirtumą jau sukelia medžiagų apykaitos sutrikimus.
Įnirtingai visavalgiai ima aiškinti, kad augaluose pilna nitratų. Žmonės mielieji, juk nitratus augalai savo ląsteliena geba pašalinti iš organizmo, ir kartu neapkrauna savo vibracija – informacija organizmo augalinis maistas taip kaip gyvulinis. Augalai palengvina organizmo būklę ir maistas žarnyne net termiškai apdorotas augalinis nerūgsta tiek parų kiek rūgsta maistas visavalgio žarnyne. Sustojam ir pamąstom, kas parašyta šiose keliose eilutėse. Ir dar pamąstom, kiek hormonų antibiotikų ir salietros informacijos ir nitratų sankaupų yra gyvulių mėsoje. Taip kad mėsos vartojimas veikia žmogaus organizmą kaip uždelsta bomba. 
Taip pat griaunantį poveikį organizme kuria ir pieno produktų vartojimas. Ir tai visiškai nėra nekaltas poveikis pieno produktų. Įsivaizduokite kas vyksta karvės organizme, kadangi karvei duodami kaulų miltai, karvė maitinama žole, šienu, kuris augo salietrų pribarstytam lauke. Kur matyta kad veganas – karvė būtų šeriama mėsa – kaulų miltais. Sustojam, pamąstom. Visa informacija medžiagų apykaitos sutrikimo patenka į pieną, o pieno produktai su medžiagų apykaitos sutrikimo informacija patenka į žmogaus organizmą, ir tada vystosi ligos, nuo ko kenčia ir vaikai ir suaugę: tai I ir II tipo diabetas, vėžys, gimdos, krūtinės, prostatos ligos pirmiausiai yra nuo pieno produktų vartojimo. Taip pat iškreipto pasaulio vaizdo suvokimo ligos- depresija, panikos atakos, šizofrenija,kiti sutirkimai, autizmas atsiranda nuo pieno produktų, ir glitimo produktų. Netgi skiepų šalutinis poveikis netaip stipriai veiktų, jei būtų maitinamasi veganiška tinkama mityba. Apie skiepų poveikį rasite daug informacijos, įvedę į google raktinius žodžius: skiepai kenkia, arba skiepų šalutinis poveikis.
Dabar vėl sustojame ir pamąstome, prašau, nes tai akivaizdus faktas kaip veikia pieno produktai autistus, ir vaikas negali integruotis į visuomenę, į bendraamžių būrį vien todėl, kad elgiasi neadekvačiai kaip kiti. Būna agresyvios reakcijos, būna visiškai ribotas suvokimas, nesuvokiama adekvačiai aplinka, būna super jautrumo reakcijos, reaguojama stipriai į kvapus, į garsą. Išbraukus palaipsniui iš autisto mitybos raciono pieno produktus, (keisti autistuko mitybą yra nelengva, nes tokius negalavimo požymius turintys žmonės tevalgo keletą maisto produktų), reakcijos tampa adekvačios, vaikas net gali integruotis į visuomenę, ir netgi gali mokytis, atsiveria visiškai kitoks suvokimas, o prieš tai negalėjo negebėjo koncentruotis mokymuisi. Argi tai ne stebuklas???? – žinios kaip riboja pieno produktai suvokimą ir kaip galima pagerinti ne tik autisto gyvenimą bet ir jo šeimos narių gyvenimą, gerbūvį. Nuo pieno produktų kenčia daugybė moterų, kurios jaučia liguistą pavydą savo vyrams dėl kitų moteriškos lyties atstovių egzistavimo. Visos pavydo liguistos reakcijos dingsta atsisakius pieno produktų. Pieno produktai užklijuoja neuronų sinapses – jungtis tarpusavio, kas trukdo normaliam mąstymui, sulėtėja minties perdavimo signalai iš neurono į neuroną. Kai kurie ypač sunkūs atvejai suvokimo tema, keičiant mitybą, pagerinami itin efektyviai. Informacija apie pieno produktus ir glitimo produktus kaip jie riboja suvokimą yra čia: http://virginijaluko.blogspot.dk/2013/07/autizmas-isgydomas-veganiska-dieta-su.html
Depresija ir taip pat gydoma veganiška mityba, minėta aukščiau, kokia ji turi būti, be tortų ir be cukraus, ir be konservuotų produktų, nes konservuoti produktai bet kokie ir gyvuliniai ir augaliniai riboja suvokimą, nes apsunkina skrandžio darbą. Konservuoti produktai stovi piramidės viršuje, po alkoholio ir cigarečių, kaip nevartotinas produktas, netinkantis visiškai mūsų organizmui.
Žmonės gyvena nuolatiniam užburtam gyvenimo rate, valgo, miega, mylisi, vėl miega, tuštinasi kas keletą parų, kai kurie kas dieną po kartą(o reikia po keletą kartų tuštintis, kiek valgai tiek ir tuštiniesi, tik šitaip organizmas gerai funkcionuoja), ir vėl viskas iš pradžių.
Kodėl gyvulinis maistas yra apsunkinantis žmogaus organizmą ir mąstymą ir suvokimą tai pajaučiama, kai besimaitinant veganišku maistu po kurio laiko vėl užvalgoma gyvulinio maisto. Žmogaus suvokimo ratas stipriai susiaurėja, netgi kartais nematomas periferinis vaizdas o matoma tik tai kas yra priekyje. Kūno sąstingis prilygsta akių sąstingiui ir akys aptingsta dairytis į šalis.
Suvokimą taip pat riboja parazitai esantys organizme ir esant nuotaikų sutrikimams, šizofrenijos, autizmo, ar kitokio pobūdžio iškreipto pasaulio vaizdo suvokimui. Gydytoja Klark teigia, kad tokius negalavimus turintys žmonės gali turėti kirminų ar jų vystymosi formų smegenyse taip pat.
Nemiela ir graudu, kai kiek giliau besidomintys žmonės, taip pat ir aukštų vibracijų informacijos skleidėjai (pvz kai dėstomos temos apie kvantinę fiziką, žmogaus galimybes, kai kuri tinkama o ne iškreipta ezoterinė informacija naudojama kaip edukacinė), visiškai užsimerkia į vieną svarbiausių faktorių – mitybą.
Mityba yra kertinis akmuo kuriant, statant žmogaus visapusišką gerovę.
JAV keleto kalėjimų savanoriai sutiko dalyvauti tyrime. Tyrime buvo naudojama veganiška mityba. Kalinių agresyvumas prieš pradedant maitintis veganiška mityba buvo 75%, o per keletą mėnesių agresyvumas sumažėjo iki 3 %. Ar įsivaizduojate, kokią turėtume visuomenę, jei žmonės maitintųsi augaliniu maistu? Ar verta galvoti ir svarstyti kad tai netikęs tyrimas????? Taigi jūs patys atlikite tyrimą, surinkite lėšų, pasamdykite specialistus, išmokite patys atlikti tyrimą stebėdami kaip tai atliekama. Tik nenustebkite, kad dauguma jūsų po tokio stebėjimo galite tapti veganais. Tai užkrečiama.
Žmogus, kuris turi aukštesnę vibraciją veikia kitus teigiamai. Dauguma veganų spinduliuoja lengvesnę vibraciją, nei ji buvo pas juos anksčiau, kai buvo visavalgiai. Tai daug ką pasako. Kokią atmosferą turėtumėm žėmėje? Ar įsivaizduojate.
Tai ne propagavimas, tai tik pasidalinimas įspūdžiais. Kai pats jautiesi nuostabiai besimaitindamas augaliniu maistu (šio straipsnio autorė jau aštuoni metai maitinasi tik veganišku maistu), ir kai matai šalia kenčiantį skausmus žmogų, kai per tiek metų susipažinęs esi su šitiek informacijos kaip geriau ir patogiau gyventi vien mitybos tema…tu negali tylėti, bent užsimeni, tegu kiti žino, kad yra nuostabesnis gyvenimas be kančių, žymiai lengvesnis, žymiai malonesnis. Tik tai juntama ne visada iš karto. Tai juntama po metų – kitų. Tada mažai kas benori grįžti į visavalgystės gyvenimo būdą, netgi jei buvo naudota veganiška mityba gijimui. Kartais kelio atgal nebūna. Organizmas ima vėl sirgti, jei jau reikėjo gyti. Todėl jei ir kas naudoja gyvulinius maisto produktus, tai daro atsargiai. Mėsą naudoja vos gabaliuką kartą per savaitę, žuvį du kartus per mėnesį, ir per mėnesį galbūt suvalgo keletą kiaušinio trynių. Net nuo mažo gabaliuko mėsos gali pakilti temperatūra, nes mėsa bus atpažinta organizmo kaip nuodas po ilgesnio maitinimosi vien tik augaliniu maistu.
Ir atminkit, pieno produktų mąstantys žmonės nenaudoja, todėl kad pieno produktai sukelia autoimuninius sutrikimus organizme, širdies ir kraujagyslių ligas taip pat, kitus aukščiau minėtus negalavimus ir dar todėl, kad pieno produktai homogenizuojami – pakeičiama molekulinė struktūra pieno visiškai, kurios organizmas neatkoduoja, ir atideda kaip toksinus kūne.Apie tai galite pasiskaityti čia:
http://virginijaluko.blogspot.dk/2012/04/apie-pieno-zala.html

Mąstantys labiau žmonės taip pat nevartoja alkoholio produktų. Alkoholio produktų nenaudoja visiškai. Ir žinote kodėl, ogi todel, kad jie nenori būti blogais pavyzdžiais jaunosioms kartoms ir nenori prisidėti prie okultinių švenčių šventimo. Bet koks kilnojimas ,,gero vyno” taurės, kas yra pripažinta labiausiai kenkiančiu akoholiu, bet kokio alkoholio vartojimas nors ,,po truputį” rodo blogą pavyzdį vaikams. Labai didelis procentas smurtinių nusikaltimų yra padaromas būtent nuo padaugintų alkoholio kiekių, kai kuriems žmonėms pakanka nedidelio alkoholio kiekio, kad jų suvokimas taptų iškreiptu. Ar įsivaizduojate kokią visuomenę turėtumėm jei būtų visiškai nevartojamas alkoholis, ir nebūtų vartojami gyvuliniai produktai??? Ar nesumažėtų kančių žemėje??? KOks procentas kai kurio pobūdžio kančių dingtų visiškai???
Už visų žmonijos ligų kančių stove gyvūnų kančia, įsivaizduokit ir pabandykite pajusti ką jaučia gyvūnas (o jie jaučia mirtį, daug kas verkia prieš mirtį, žmonės skerdykloje ir vežant į skerdyklą gyvulius, ne kartą matė ašaras riedančiais gyvūnų). Ar įsivaizuojate kokį beviltiškumą jaučia gyvūnas vežamas į žudyklą??? Ar įsivaizduojate karvės kančias kai kasmet iš jos atimamas teliukas, kad ji vėl turėtų pieno ir vėl ji kergiama- apvaisinama, kad išaugtų naujas teliukas pilve ir vėl kasmet gimdo besikankindama skausmuose vėl naują savo vaiką – teliuką. Kai žmogus ima maitintis veganiškai, jis tik tada suvokia, ką gali iškęsti karvė, nes suvokimą blokuoja pieno produktai. Ir tai tikrai taip. Kol pats maitiniesi gyvuliniais produktais, pieno produktais, tu nemąstai. Pieno produktai sukuria terpę daugintis kirminams ypač žmogaus organizme, kaip ir kiti gyvuliniai produktai.
Kai žmogus junta skausmą visame kūne, visa tai išgydoma su paprasčiausia veganiška mityba. Netgi nevaisingumas gydomas su veganiška mityba. Ar įsivaizduojate kokie pelnai dingtų farmacininkams, atsisakius pieno produktų, juk tai tiesiogiai susiję su nevaisingumu. Su veganiška tinkama mitybą imunitetas žmogaus kūno ima veikti žmogaus labui. Atsistato, normalizuzojasi medžiagų apykaita.
Kai kurie negalavimai gydomi tik su veganiška žaliavalgyste. Kai kurie vartoja ir žalią mėsą, žalią kiaušinio trynį, žalią žuvį. Kai kurie autoriai teigia, kad vistik net žalias termiškai neapdorotas gyvulinis maistas gali būti sukėlėjas kirminų organizme. Žalios mėsos mėgėjų būna padidintas agresyvumas, na gal tai sutapimas, skaitytojas lai pats atlieka tyrimus, ir padarys pats išvadas…
Valgant ir žalią ir termiškai apdorotą mėsą gyvūno kančios informacija niekur nedingsta, ir sistemoje paplitęs išmoktas bejėgiškumas – tai visų pirma gyvulinio maisto vartojimo pasekmė. Tą kančios informaciją vartojant gyvulinį maistą perima žmogaus DNR. DNR mutuoja.
Liūtas badauja apie penkiolika dienų, po gardžių pietų, ką buvo sumedžiojęs. Gyvatei ir pakanka pelę suvalgyti kas antrą savaitę. Žmogus jei valgytų žalią mėsą matomai ir tiek laiko turėtų badauti?
Yra teorijų, kai kurie autoriai teigia, kad žmogus turi iltinius dantis vaisiams atsikąsti, kad žmogus tėra vaisiavalgis. Na pamąsčius koks žmogaus žarnynas ir koks šuns žarnynas padaromos turėtų būti ir išvados. O liūto žarnynas kiek kitoks, gal jam reikia pabadauti, po mėsos pavalgymo kurį laiką, kad žarnynas gerai funkcionuotų vėl.
Labai gudriai sistemos yra brukama informacija: nesikišk, tik tylėk ir džiaukis, taip kitus veiksi savo pavyzdžiu. Taip, tylus pavyzdys irgi yra galingas teigiamas poveikis aplinkai, Visatai. Bet esmė tame, kad atsiveria daugumai veganų vieningumo pojūtis, kažkokia tai forma norisi pranešti apie kitokį visiškai kitokios geresnės kokybės gyvenimą, kuriame nėra skausmų kūno, nėra negalavimų arba būna jų labai reti atvejai, kad egzistuoja kitoks gyvenimas ir vaisingas, ir laimingas, ir be pampersų (turima omenyje garbaus amžiaus žmonių atvejus, arba kai kuriuos atvejus bet kokio amžiaus žmonėms, tik ne mažylius kuriems dar reikia pampersų ;) ), ir su nuolatine vidine šypsena. Juk esame viena rasė, žmonija. Vieni su kitais nuolat sąveikaujame. Tai visaapimančio vienio pojūtis, visa tarpusavyje susiję.
Visuomenėje paplitęs mąstymas, kad neva veganizmas, žaliavalgystė - tai ,,mada”, laikinas vėjas, ar dar kažkas panašaus. Tikrai ne. Gal vienas kitas žmogus nori būti madingu savo kokiu tai išskirtinumu, ir bando save identifikuoti su žaliavalgyste, bet tai gali būti jo toks nesąmoningas pasirinkimas. Tai vienetiniai atvejai, tikėtina.
Pateikiami žiniasklaidoje atvejai, kai kas nors susilaužė ir rankas ir kojas ir va ten gi buvo žaliavalgis (informacija iš VBS agentūros – tiksliau iš mediko lūpų). Arba į ligoninę įneša išsekusį veganą ,,kojomis į priekį". O kiek tokių išsekimo atvejų, kiek ,,kojomis į priekį" įneša visavalgių į gydymo įstaigas? Tai dabar dar kartą užduokite sau klausimą, o kiek gi buvo tokių atvejų visavalgiškai besimaitinančių žmonių? Kiek visavalgių guli ligoninėse reanimacijose vien nuo netinkamos mitybos??? Ir dabar paklauskite savęs, kodėl būtent kaulų lūžiai gyja su žaliavalgiška veganiška mityba, ypač ką tik išspaustos sultys jei vartojamos, kodėl su tokia mityba sugyja kaulai dukart greičiau nei nevartojant daug augalinės mitybos?? Taigi, susilaužęs kaulą žaliavalgis daug greičiau išgis nei visavalgis. Juk taip? Ar taip?
Pasitaiko stereotipinių pamąstymų ir daugiau: va viena bobutė ar vienas diedukas gyveno šimtą metų, ir gerai jautėsi ir jie maitinosi riebiu gyvuliniu maistu. Aišku kad yra tokių atvejų, ir reikia atlikti tyrimus, pamąstyti kodėl tokie žmonės išgyveno tiek ilgai ir nekentėjo skausmų kaip kenčia labai didelis procentas visavalgių garbaus amžiaus. Kiek visavalgių nešioti turi pampersus ar net nebegali vaikščioti, ir kaip jie judėtų jei pereitų prie veganiškos mitybos??? Sanarių ligos gydomos ir išgydomos su veganiška mityba, su veganiška žaliavalgiška mityba išgyjama visiškai. Kai kuriais atvejais taikomi trumpalaikiai badavimai. Stuburo problemos, sunkūs skausmai visiškai dingsta maitinantis tinkamai veganiškai , o kai kuriais sunkiais atvejais taikoma tik veganiška žaliavalgiška mityba.
Žmogus savo negalavimus puoselėja (dauguma atvejų), jis identifikuojasi su savo liga. Dingus negalavimui jam nebus prasmės apie ką kalbėti, dings gyvenimo dalis, su kuria buvo susigyventa esant negalavimui. Pasižiūrėkite kokios  žmonių veido išraiškos poliklinikose ir kokios veido išraiškos žmonių gatvėse, parduotuvėse??? Ar nepastebėjote skirtumo? O ar žinote, kad  neretai gydytojai palieka didesnį atstumą nuo durų iki stalo, kad matytų kaip žmogus eina, kokia jo kūno kalba – tai suteikia labai daug informacijos apie ligonio būklę, ir aišku apie identifikaciją, koks jis nelaimingas. Užuojauta gydytojams, kurie mato kasdien ligonius ir mažai sveikstančių. Ir aišku retas gydytojas suvokia kaip galima pagelbėt pacientui tinkamai, be medikamentų, o kai kurie jei ir suvokia, net nebando siųlyti tinkamų būdų gyti, nes visuomenės ,,normos” yra diktuojamos sistemos. (Ir ką gali gydytojas suvokti, giliau, jei jo paties suvokimą riboja netinkamas - atitolęs nuo sveikatingumo gyvenimo būdas, ir jei jis vartoja maistą, kuris stipriai riboja suvokimą). Juk reikia daryti ir elgtis kaip visi. Beje ir pacientas neišgirs kitokio sau pagalbos būdo, jam geriau išgerti tabletę, tik kad po tos tabletės gali prireikti kitos, o po kiek laiko ir saujos tablečių ir operacijų, o gal ir pampersų - apie tai nemąstoma.
Tai ar po tokių nors trumpų pamąstymų, jei kas sau leidote mąstyti, negali būti padaryta išvada, gal ,,visko po truputį” mityba gali būti rizikinga.
 Gėrimas alkoholio ,,kultūringas” po taurelę per okultines šventes nerodo vidinės kultūros, greičiau taršą ir sielos, ir kūno. Buvo atliktas tyrimas, žmonės kurie išgėrė po vyno taurę kas antrą savaitgalį, negalėjo padaryti sprendimų gyvenime. Kinta žmogaus elgesys vartojant alkoholį net ne dažnais atvejais. Alkoholis blokuoa kankorėžinės liaukos veiklą. Kankorėžinė liauka atsako už žmogaus sensoriką, už judėjimą taip pat. Kankorėžinė liauka gamintoja hormonų- kareivėlių, kurie aktyvuoja organizmo organų veiklą. 
Kai kurie su tuo ,,visko po truputį” vartojimu gali taip ir išsisukti iš nemalonių negalavimų  gana ilgą gyvenimo laiką, bet kai kurie ypač esant sunkesniems negalavimams su tuo ,,visko po truputį" žygiuoja tiesiogiai myriop. Va jums ir nemąstymas, ,,visko po truputį".

 Jei autistas bus maitinamas trupučiu pieno, jis vėl trankys galvą į sieną(jei sunkus atvejis) jis nemokės susikaupti, negalės būti tarp bendraamžių paprastoje mokykloje kaip visi. Taip besikankinančio vaiko tėvai dėl jo reakcijų ir negalėjimo integruotis į gyvenimą gi taip pat kentės. Ar tokia kančia verta tą ,,visko po truputį’ tenkinimą realizuoti????????? Pamąstom.
Pasitaiko atvejų, kai gerai besijaučiantys visavalgiai komentuoja, kad jie va viską vartoja ir jaučiasi ok. Gi nuostabu kad jums ok, bet kai bandoma paaiškinti šalia esančiam žmogui kuriam ne tik kad ne ok, bet jau visai riesta, priaugę auglių ir gresia operacijos ir ne tik... Tokiu atveju net nediskutuotina, kad tas visko po truputį, ar visa ko - bet kokio maisto valgymas tinka žmogui, kuris kenčia sunkius negalavimus.
 Empatiją įjunkite nors trumpam laikui ir pagalvokit kaip pasijaustų lengviau žmogus jei jis padėtų sau su tinkama gijimui mityba. Jei šitiek žmonių išgijo ar stipriai itin pagerėjo sveikata su veganiška mityba Cambelui amerikiečių dietologui Kinijoj tyrimą su 5000 žmonių, ar suvokiate koks tai skaičius ir kokie tai atvejai. Daugiau informacijos rasite apie Cambelo tyrimą jo knygoje ,,Natūralus būdas išvengti ligų”. Taip pat kaip derinti maisto produktus galite paskaityti Graham knygą ,,80/10/10”/  Būtina pasidomėti kraujo rūgštinimu gyjant su veganiška mityba, būtina ir kai gerai jaučiatės ir jei šiaip perėjote prie veganiškos mitybos dėl kokių nors kitokių pvz savęs tobulėjimo tema paskatų. Rūgština kraują šaltas vanduo – kai maudomasi vandenyje, bėgimas, judėjimas intensyvus, šlapimo terapija, rūgštūs vaisiai, pvz rūgštūs obuoliai. Reikia surasti pačiam skaitytojui tinkamą informaciją kurie produktai rūgština kurie šarmina organizmą ir turi būti  nemažai produktų suvartojama kurie rūgština organizmą, tai suteikia daugiau jėgų, tai juntama.
O dabar įsivaizuokite kaip kenčia žmogus nuo epilepsijos priepuolių. Ir keista kad vaistai nuo epilepsijos priepuolių turi šalutinį poveikį sukelti epilepsijos priepuolius. Šiaip dauguma vaistų turi tikrai gąsdinančius šalutinius poveikius ir tikrai tie poveikiai būna ne tokie jau reti atvejai vartojančių vaistus tarpe. Taigi tą epilepsiją puikiausiai išgydo veganiška mityba. Epilepsijos priepuolį visiškai galima nuimti su emocinės laisvės technika. Yra atvejis kai mergaitė išgijo: nuo gimimo kamavę ją epilepsijos priepuoliai dingo. Taip tam padėjo emocinės laisvės technika taip pat, ir itin efektyviai, bet buvo nerizikuojama ir kartu taikoma veganiška mityba. Ar įsivaizduojate mamos , abiejų tėvų džiaugsmą ir palengvėjimą kai išgyja jų vaikas ir yra visiškai dingęs šis jį anksčiau kankinęs negalavimas?
Stabtelim, pamąstom, ir pranešam kitiems, būkime empatiški, juk tie kurie kenčia ir šeimos nariai ir tas žmogus kuris kankinasi nuo epilepsijos priepuolių turi žinoti, kad yra galimybė žmonėms išgyti.
Šio straipsnio autorė matė ir girdėjo viename video moters lietuvės trumpą pasakojimą, kaip ji išsėtinę sklerozę išsigydė su veganiška specialia žaliavalgyste ir ji dabar visiškai sveika. Ar po šito sakinio parašyto galite tylėti kai matysite kenčiantį nuo išsėtinės sklerozės žmogų?? Paskaito tegu šalutinį poveikį tokio negalavimo autorius vaistų, kurie dar labiau pablogina būklę organizmo. Vėlgi girdėjau iš kitos moters pasakojimą kaip jos draugė išsigydė su veganiška mityba ir intensyviu judėjimu išsėtinę sklerozę, jos buvo sunki forma, teko naudoti ir pampersus, ir vos bepastovėjo ant kojų. Pasirodo viskas įmanoma. Tegu tai bus VBS agentūros šaltiniai, bet šio straipsnio autorė  tai girdėjo ir negali nutylėti tokio fakto.
                         Dar įdomiau yra tai, kad visavalgis, skaitydamas čia parašytą informaciją, gali jaustis nevisavertis, kadangi vis dar vartoja gyvulinius produktus. Mieli žmogučiai, atminkit, kad NEGALIMA JAUSTIS KALTU, kaltė ardo žmogų iš vidaus, organų veikla pašlyja nuo tokio jausmo. Taigi užuot jautę kokį nemalonų jausmą, gal būt pamąstysite kuo galėtumėte pasigerinti šiandieną ir ateitį savo gerovės link. Žmogus jaučiasi nesaugiai todėl, kai jis nesimaitina augaliniu maistu ir skaito apie gyvūnų kančią, kai jis dar yra priklausomas nuo gyvulinių produktų ir mąstymu ir elgesiu ir kūno reakcijomis, įsijungia savigynos mechanizmas. Pasąmonė jaučia pavojų, nenori žmogaus ,,paleisti iš komforto zonos”. Žmogus jaučiasi kiek blogiau kad jis nesigerina savo būklės taip kaip pvz kai kurie kiti žmonės. Juntamas pavojus kaip mirtinas pavojus, nes neatitinka mąstymas, todėl gynyba pereina į puolimą. Ir tada būna ,,kalti" veganai, žaliavalgiai ir t.t. ir pan.
                           Žmonės yra apgauti, nesiskaldykim tarpusavyje, o pradėkim mąstyti. Atminkit kad ir veganas ne šventasis, ir veganas žaliavalgis ne šventasis, kai kurie norėjo gyventi todėl pasirinko tokią mitybą, kai kurie ėmė mąstyti apie gyvūnus, apie jų kančią, todėl norėjo tiesiog prisidėti prie gyvūnų gerbūvio.
Augalai taip pat jaučia skausmą ir tai irgi veikia vegano organizmą taip pat . Tik augalai turi vibracijas, panašias į žmogaus, todėl ir žolelių arbatos žmonėms padeda ir augalinė mityba padeda ir dar kaip ir išgyventi ir gyventi nuolatinę gyvenimo šventę pojūčiais. Augalai kuria muziką. Paklausykit, tai miela.
http://www.musicoftheplants.com/en/2016/03/snowdrops-medody/ 

Mikrobiologas profesorius Bruce Lipton aprašė savo knygoje ,,Tikėjimo biologija” tai, kad mes nesame genų aukos, ir paveldime informaciją tik kūno formai, ligų nepaveldime, o išmokstame reaguoti iš aplinkos, ir nuo to sutrinka organų veikla, įsijungia DNR programos nuo išmokimo reakcijų, betgi galima išmokti reaguoti kitaip, tam naudojamas neurolingvistinis programavimas. Keičiant nuostatas kinta būklė žmogaus į geresnę. Keiti aplinką, keiti biologiją savo kūne. Vidinė aplinka yra ir nuostatos ir mityba. Kartais mityba veikia gijimo tema didesniu procentu todel, kad maistas riboja suvokimą, apie tai buvo paminėta aukščiau, ypač pieno produktai riboja žmogaus suvokimą ir kai kuriais atvejais itin sunkūs negalavimai būna būtent nuo pieno produktų ir nuo glitimo produktų taip pat. 
JAV gydytojas patirkino žmonių kraują prieš atlikdamas jiems operaciją. Prieš operaciją keletas vyrų buvo valgę magdonaldo restorane esančiame toje pačioje ligoninėje. Kraujas mėgintuvėlyje pabuvęs dvi valandas atrodė taip: apačioje buvo nusėdęs sluoksnis taukų - gyvulinių riebalų, kas sudarė beveik pusė kraujo turinio. (Na taip, pagalvos skaitytojas, gi žmonės maitinosi magdonaldo restorane, tai ten nesveikas maistas, taip ir galėjo būti tokie kraujo rezultatai. Neskubėkit išvadų daryti ir vien ,,sukrauti" kaltės magdonaldo maistui. Juk ten buvo gyvuliniai riebalai. va kas išvadose turi atsispindėti). Pamatęs tokius klaikius kraujo rezultatus ir tai buvo keleto pacientų, kuriems turėjo būti atlikta operacija tą dieną - gydytojas padarė išvadas. Jis tapo veganu. 
Ar galite įsivaizduoti kiek tokių riebalų nusėda ant kraujagyslių sienelių, kiek riebalų yra smegenų kraujagyslėse? Kiek riebalų yra aplipę kapiliaruose? va dėl ko pirmiausiai, tirpsta rankos, šąla rankos ir kojos, o jau neminėsim visų kitų negalavimų, susijusių su kraujotaka.
Nestebina, o miela tai žinoti, kad daug garsių jautrių žmonių, kaip Leonardas Da Vinčis, Nykolas tesla, Vydūnas, Getė, ir nemažai kitų garsių rašytojų, mokslininkų buvo veganais ir netgi žaliavalgiais. Tie žmonės orientavosi gyvenime daugiau nei eilinis žmogus. Jie mąstė. 
Kuo daugiau mūsų mąstys giliau, tuo greičiau sukursime gaivesnį žmonijos pasąmonės lauką, kas stiprins mus ir mūsų gyvenimo gerovę.
Pabaigai noriu paminėti žmonijos lobį, informaciją, ką išgyveno Goltis, gyventojas buvusios Sovietų sąjungos pietuose esančios šalies. Kai Goltis važiavo per Iraką dykuma su draugais, buvo areštuotas nes vežėsi foto kamerą. Kadangi Irake buvo karo stovis, buvo griežtai uždrausta fotografuoti Irako gamtos vaizdus taip pat. Golčio kameroje atrado keletą nuotraukų kariai ir jis buvo nuteistas mirties bausmei, kurios teko laukti rūsyje su kitais kaliniais, įkalintais mirties bausmei taip pat. Kitų žmonių įkalinimo aplinkybės buvo irgi keistokos ir tikrai jie nebuvo kokie tai nusikaltėliai. Goltis nustojo valgyti ir gerti vandenį. Jis nusprendė, kad visvien mirs, tad bent pabadaus sausu badavimu prieš mirtį. Kelioliktos paros naktį Golti susapnavo pokalbį, kaip jis pasakė savo kalbą vertėjai ir kariams, jį įkalinusiems. Ir iš tiesų kitą dieną jis tą pokalbį realiai turėjo. Tiesiog Goltis prisiminė aiškiai kalbos žodžių dėlionę ir visa paeiliui išsakė kariams jį įkalinusiems, vertėja vertusi Golčio kalbą apsiverkė. Kariai iškart jam dovanojo gyvybę, buvo irgi tos kalbos paveikti. Tad Goltis buvo paleistas į laisvę. Goltis pagalvojo, kad reikia išlaisvinti įkalintus ir jo paklausė kariai, paliko tik vienas žmogus įkalintas kalejime kuriam tai laikotarpiui, už smulkią  vagystę. Visi kiti kaliniai buvo paleisti į laisvę. Argi tai ne stebuklas????
Goltis teigia, kad MES TURIME BŪTI SVEIKI IR TURIME BŪTI PAVYZDŽIU SAVO VAIKAMS IR JAUNOSIOMS KARTOMS. Apie Golčio žygdarbį skaitykite čia: http://virginijaluko.blogspot.dk/2012/04/nuostabi-reali-istorija-atverti-sirdi.html
Negaliu nepaminėti atvejo kai mano pažįstama mergina ir jos mama badaudamos visiškai susišnekėjo ir buvo kaip draugės, o pykdavosi visada anksčiau kai visavalgiavo. Vien maisto nevalgymas duoda gerus rezultatus taip pat. Moterys buvo pasirinkę badavimą su vandeniu sveikatos pagerinimui.
Į žmogaus kalbą reaguoja DNR, tai teigia Gariajevas genetikas, atlikęs tyrimus su augalais, Augalų DNR reakcijos buvo matomos per elektroninį mikroskopą.
Tobulėti visuomet yra kur. Žmogaus vertė nė kiek nesumažėja nuo to, kuo jis maitinasi. Maistas yra ir prana, ją gauna visi, tik visavalgiai pranos gauna mažiau, nei augalinį maistą vartojantys žmonės. Reti atvejai visavalgių mityba prana yra kai žmogus turi daug meilės savyje. Taika su savim ir su pasauliu toksinus tirpdo organizme. Bet tai tik reti atvejai itin reti. Jei yra negalavimai, kas norės ir nuspręs nebekentėti, padarys išvadas. Niekas neatsako už žmogaus būklę tik jis pats. Gydytojai neprisiima atsakomybės už gydymą ir pacientas pasirašo ant lapelio, kad sutinka,  jog gydytojas neatsakingas už gydymo pasekmes. Valstybė už žmogų ir nepabėgios, nepadarys mankštos, ir nepasimaitins geriau, nei gydytojas to už pacientą nepadarys. Pats žmogus turi rūpintis visapusiška švara ir vidine ir išorine, taip jis bus geras pavyzdys jaunesnėms kartoms ir ypač savo vaikams.
Straipsnio tikslas, kad žmogus mokintųsi mąstyti. Nemąstymas veda žmoniją į pražūtį.

Mumyse gyvena tėvai, kuriems neatleidome dar visiškai, atleidimas tėvams ypatingai svarbus kiekvieno žmogaus gerovei

Mumyse gyvena tėvai kuriems neatleidome, reikia gilumine būsena atleisti jiems viską, tėvai mums davė gyvenimą, gyvybę. tai išlaisvina žmogų, kai visiškai atleidžiama tėvams,gyvenimas nusispalvina visiškai kitomis spalvomis.


Straipsnis iš čia, ačiū autoriui :
Каждый из нас может предъявить претензии своим родителям. Нас тоже критиковали. Нас не понимали. Наши родители могли быть с нами излишне жесткими. Или опекающими. Или назойливыми. Или равнодушными. Они были иногда невнимательными к нам, иногда — чересчур требовательными. Нас могли унижать. Кого-то — бить. Кем-то манипулировать.
Я знаю, то ровное, доброжелательное, любящее отношение к ребенку, основанное на уважении его личности, на его безусловном принятии и безусловной любви, — исключение из правил, редкость. И тебе очень повезло, если ты воспитывался в такой семье, в таких отношениях.
Но если все же тебя критиковали и отвергали и иногда не понимали — в тебе остались обиды и претензии к родителям.
В нас, взрослых людях, хранятся целые залежи невысказанных родителям чувств, когда нас обижали, или отвергали, или не понимали. Потому что мы (как и наши дети сейчас!) далеко не всегда выражали (могли выразить!) свое чувство несогласия с родителями. И пока в нас живут эти невысказанные упреки, претензии, обиды — наши отношения с родителями нельзя назвать хорошими, «расчищенными». Между нами — залежи невысказанных чувств и эмоций, несказанных слов. И пока мы не освободим себя от этих претензий, не освободим себя от этих обид — наши родители не будут прощены нами.
Но каждому родителю, чтобы стать хорошим родителем — нужно сначала простить своих родителей за все ошибки, которые они невольно сделали по отношению к нему. Потому что пока твои родители не прощены тобой — ты неминуемо, постоянно будешь обречен повторять те же их ошибки. И ты, который клятвенно говорил в детстве: «Когда я вырасту — я никогда не буду так относиться к своим детям» — будешь делать это именно таким образом.
Твой непрощенный отец в тебе будет поднимать твою руку, чтобы ударить твоего ребенка. Твоя непрощенная мать будет заставлять тебя открывать рот и орать на твоего ребенка, так, как это делала она. Хочешь ты этого или нет — но не прощенные нами родители действительно остаются в нас, в нас остается их агрессия или закрытость, их равнодушие или их навязчивость. И они начинают вылезать, проявляться в нас. И в этом нет ничего мистического. Я как бы не выпускаю из себя агрессию, накопленную по отношению к отцу — и она вылезает, выливается на моего собственного ребенка.
Наши дети становятся жертвами наших былых отношений с родителями. Чтобы воспитывать ребенка «по-новому», чисто, светло — нужно самому стать чистым и светлым человеком, не обремененным обидами и претензиями, агрессией и непрощением. И освободиться от этого — просто. Как бы странно для тебя это ни звучало, но действительно — освободиться от обид и простить родителей гораздо проще, чем жить с постоянной болью в сердце, с ненавистью или с непринятием. Потому что освободиться — значит простить. А простить — значит понять. Понять, почему они это делали. Зачем они это делали.
А они просто были такими, какими были. И воспитывали нас так, как умели. Как могли, будучи такими, какими они были. (Как делаем сейчас и мы.) И не наученные никем, не подготовленные никем к воспитанию ребенка — они неминуемо (как и мы сейчас), делали ошибки, чаще всего даже не замечая, что делают их. Мало того, наши родители еще меньше нас были научены воспитывать детей. Если ты делаешь ошибки в воспитании сейчас, во время, когда появилось огромное количество литературы о воспитании детей, когда есть программы на радио и на телевидении, посвященные воспитанию детей, есть тренинги, помогающие овладеть грамотным обращением с ребенком — то что могли знать наши родители, жившие во времена ограниченности и дефицита? Они были еще менее подготовлены, менее развиты. Поэтому и делали это так, как могли делать.
И все, что они делали по отношению к тебе, они делали (как и ты сейчас!) — из самых лучших побуждений. Они делали это потому, что желали тебе добра, хотели сделать тебя хорошим человеком. И они свято верили — что именно этими методами и делаются по-настоящему хорошие люди! Мало того, само время, в которое жили наши родители, их родители — наши бабушки и дедушки, во многом определило их неумелость, поспешность, неграмотность воспитания. Поколения наших родителей, наших дедушек и бабушек выросли в стране, в которой всегда был нужен маленький, исполнительный человек, послушный, «как все». Никто не ставил задачи формирования яркой, сильной личности, отстаивающей свои взгляды и убеждения. Такой — какими нужно быть сейчас, в настоящее время.
Поколения людей в нашей стране воспитывали послушных, удобных детей. Сама страна формировала послушных удобных людей, исполнителей, «винтиков», послушно поднимающих руки на голосовании и соглашающихся с политикой партии и правительства На это работала целая система воспитания, начиная от детских и молодежных организаций, заканчивая семьей. Наши дедушки и бабушки, наши папы и мамы не знали, что мы, их дети и внуки, будем жить в другом строе, где нельзя быть маленьким и послушным, где нужно быть уверенным, сильным, активным, где нужно уметь стоять за себя, отстаивать свои позиции, достигать свои цели. Наши родители выполняли, хоть и неосознанно, социальный заказ социума, страны, в которой они жили. И мы. современные родители, до сих пор «заражены» этой целью, хотя не осознавали ее.
Кроме того, поколения наших родителей и бабушек выросли во времена трудностей, лишений, ограничений, когда нужно было просто выживать, прокармливать семью и детей. Даже рамки жизни на одну зарплату с невозможностью дополнительного заработка — уже ужесточали их жизнь и ожесточали сердца. Наши родители, жившие в ситуации недостаточности, материальных ограничений, вынужденные, как говорится, в поте лица добывать хлеб свой — не успевали, не имели сил и возможностей заниматься нами, выражать нам любовь и поддержку в той степени, в которой мы нуждались в них.
Мне хорошо запомнился один из участников тренинга, мужчина, с горечью рассказывавший о равнодушии, бесчувственности родителей. Они работали на заводе и, как все заводские, имели небольшой земельный надел. На нем сажали картошку, овощи — времена были трудные, дачные участки и такие вот наделы были необходимостью того времени. И с весны по осень каждый день после работы семья — родители и мальчик-школьник — встречались у проходной, чтобы вместе идти работать на этом участке. Всегда — в пять часов вечера.
— Я ушел в армию, меня не было дома два года Наконец, я вернулся, пришел домой, из дома позвонил маме на завод.
— Мама. — радостно сказал я, — я вернулся!
— Хорошо, — сказала она — Тогда в пять часов у проходной...
Рассказывая об этом случае, мужчина не мог сдержать горечи: так встретить его после двухлетней разлуки!
Да, наши родители действительно были иногда сухими, бесчувственными. Но какими они могли еще быть, озабоченные выживанием? Не дай Бог нам жить в такие трудные времена, когда «не до жиру — быть бы живу!» Можем ли мы осуждать их за это? И даже после времен бедности и лишений многие наши родители вынуждены были гнаться за материальным достатком (чтобы и нам создать более обеспеченную жизнь!) — и всегда ценой ограничения времени на общение, близость, понимание, так необходимые нам. И мы сами сейчас продолжаем гнаться за материальным достатком, находимся в постоянной гонке по жизни. И нам некогда — и нечего отдать, выразить нашим детям Потому что сердца наши наполнены не любовью, а постоянной суетой, тревогами, сомнениями о завтрашнем дне, желании больше заработать. Мы не далеко ушли от наших родителей. Так имеем ли мы право осуждать их?
Наши родители были такими, какими были. Они были такими, как их воспитали. Наших родителей такими воспитали их родители, которых воспитали их родители, которых воспитали такими их родители. Можно дойти, как говорится, до пятого колена, хоть до предков-неандертальцев. Можно всех обвинять. Но зачем?
Нет смысла кого-то обвинять. Есть смысл нам сами делать по-другому, «по-новому». Они не виноваты в том, что проявлялись так, как проявлялись. В этом скорее, их беда. Как можно их за это осуждать? Можно только пожалеть, что они были такими, какими были. Что они прожили такие жизни, какие прожили. Что они и сейчас получают последствия своего воспитания. Можно только сочувствовать людям, которые прожили свои жизни не наполненными любовью.
Обвинять родителей за то, что они так относились к тебе — все равно, что обвинять их, что они говорили с тобой на том языке, на котором они с тобой говорили — на русском, украинском или казахском. Они говорили на нем, потому что сами родились в семье, где говорили на этом языке. И ты, родившись у этих родителей, — тоже начал говорить на нем и сейчас говоришь. И никто не виноват в этом. Просто ты попал в место, где говорили на таком языке. Но сейчас ты вырос и узнал, что есть еще другие языки. И ты можешь научиться говорить на этих языках, если начнешь учиться.
И в воспитании то же самое. Язык критики, язык непринятия, на котором с тобой говорили твои родители, которому научили их родители, уже устарел. И ты можешь научиться другому языку. Языку любви.
Но прежде надо взять на себя ответственность за те отношения, которые ты хочешь создать с твоим ребенком. И не оправдываться тем, что тебя этому не научили, что твои родители тебе что-то не дали. Они дали то, что могли. Но ты сейчас, осознав все их и свои ошибки, можешь дать своим детям гораздо больше.
Есть еще один способ простить наших родителей. Этот способ — почувствовать к ним благодарность. Наши родители совершили самый главный и замечательный по отношению к нам поступок — они дали нам жизнь.
ОНИ ДАЛИ НАМ ЖИЗНЬ. ОНИ ВПУСТИЛИ НАС НА ЭТОТ СВЕТ.
Только благодаря им мы живем сейчас и можем любить и радоваться, и рожать детей, и узнавать новое.
Они открыли нам целый мир под названием ЖИЗНЬ.

И этот их поступок — оправдывает, прощает им все последующие ошибки и прегрешения. Тем более что за всеми их поступками и прегрешениями не было злых умыслов. Они любили нас, как могли. И воспитывали, как умели. И очень старались воспитать нас хорошими. И у них это — получилось.
Маруся Светлова, "Воспитание по-новому"

2016 m. kovo 18 d., penktadienis

Louyza Hey, JŪS SUKURTI SĖKMEI IR GERBŪVIUI


Ačiū Louyzai, kokia ji nuostabi, kokia ji šaunuolė. Nuostabus video.
Malonaus žiūrėjimo :)

https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=M1vwx44c6mI&app=desktop

Primenu kad yra lietuvių kalba nuostabi knyga psichologijos mokslų daktarės LOuyzos Hey apie psichosomatiką ,,Mylėdamas save tu būsi laimingas". Kiekvienas organas reaguoja į tam tikrus jausmus.
Tai atsakymai į daugelį jums rūpimų klausimų. Sužinosit priežastį savo negalavimų.

Tai susipažinimas su savim, savo šešėline puse šioks toks.





2016 m. kovo 16 d., trečiadienis

Kaip pagauti atsakymus intuicijos



КАК ПОЙМАТЬ ОТВЕТ ИНТУИЦИИ?

Мало кто задумывается, что в нас уже заложен уникальный механизм, способный отвечать на все наши вопросы без использования каких-либо «подручных средств». Каждый, при желании, может получить информацию из будущего. Для этого необходимо чуть-чуть тренировки и терпения. 



Помните фразу «Первая мысль всегда самая правильная»? Но, как правило, та мысль, которую мы считаем первой, на самом деле является последней из того, что наше сознание смогло ухватить и донести. Бессознательное понимает нас раньше, чем мы успеваем сформулировать свой вопрос и интуитивный ответ всегда приходит до момента осмысления вопроса.

Чтобы прогнозировать будущее, которое мы никак не можем «просчитать» с помощью косвенных признаков и внешних деталей, нужно полностью «рассеять сознание».

Представьте, что вы дома, у вас включен свет, а «ответ» находится за окном, в темноте. Чтобы его разглядеть, вам нужно будет на некоторое время выключить свет и посмотреть в окно. Для этого мы будем использовать специальную технику «Внимание на восемь точек».


Приготовьтесь к тому, что у вас не сразу всё получится и потребуется некоторое время «протестировать» точность ответов, дождавшись самого события. Например, вызывая такси, постарайтесь определить пол, возраст, водителя, цвет или марку машины. Для тренировки берите примеры, на которые вы не способны влиять и не можете заранее знать, с чем столкнётесь. Убедившись, что вы «правильно слышите» свою интуицию можете приступить к более важным вопросам. Обратите внимание, что сложный вопрос с множеством условий «…буду ли я счастлив(а), если поеду туда-то…возьму с собой то-то…устроюсь там-то…и заведу кота» ваша интуиция не воспримет. Дробите свои вопросы и упрощайте их.

Что нужно делать:
1. Определитесь с вопросом и… переключайтесь на следующий пункт.

2. Сконцентрируйтесь на ощущениях в правой ноге. Теперь, сохраняя сознательное внимание, переходите к ощущениям в левой ноге. Удерживая эти две точки, прочувствуйте левую ладонь, а затем добавляйте правую. Сохраняя во внимании все точки, переходите к ощущениям в животе, ягодицах и т.д. Ваша задача, рассеять сознание «на точках» и…

3. Ловите ответ! Обычно он «вспыхивает» в области периферического зрения в виде образа или внезапной мысли.

Сознательно человек способен удерживать 7 +/- 2 ед. информации, т.е. не более 9. Рассеиваясь сразу по нескольким точкам, сознание «ослабляет хватку» и ему уже не до вашего «вопроса». А вы получаете интуитивный ответ на первоначально заданный вопрос. НО! Как только вы это осознаете, он исчезнет. В первое время старайтесь просто фиксировать появление самого ответа, для этого вам тоже потребуется определённая сноровка. Позднее, на втором этапе, вы научитесь «расшифровывать» полученную информацию. Возможно, потребуется несколько недель ежедневных тренировок (2-4 раза в день), чтобы получить устойчивый результат. А спустя ещё некоторое время вы, уже «на автомате», будете закидывать вопросы и получать ответы.

Если вы причисляете себя к любопытным экспериментаторам, хотите стать везунчиком или просто узнать что-то новое, то обязательно попробуйте данную технику. Возможно, вы уже сейчас откроете в себе новые способности и будете шокировать окружающих безошибочными решениями, и резким подъёмом во всех сферах жизни. Дружите со своей интуицией!

ačiū straipsnio autoriams, info iš čia :


2016 m. kovo 13 d., sekmadienis

Sąmoningumo jėga, čia ir dabar akimirkos jėga


 Rekomenduoju tikrai nuostabią knygą apie čia ir dabar akimirką, toje knygoje aprašomos savybės ir galimybės mūsų kiekvieno ir galybė. Čia ir dabar akimirka - tai sąjunga su amžinybe ir su mūsų namais - besąlyginės meilės vandenynu.
Tai Frank Kinsley knyga ,,kas nieko neieško, randa viską".





info iš šio tinklalapio, ačiū tinklalapio autoriams ir straipsnio autoriams, čia parašyta absoliuti tiesa. Būti čia ir dabar tai didžiausias turtas ir visos galimybės yra čia ir dabar. Žmogaus neišsemiamos galimybės stiprybė visa visa...
http://www.aum.news/novosti/390-sila-osoznannosti

Сила осознанности

Осознанность – это состояние, в котором ты понимаешь, что происходит в настоящем моменте. Если ты мечтаешь о будущем – ты не осознаёшь себя. Если ты вспоминаешь прошедшие события – ты не осознаёшь себя. Вот если посмотришь на что-нибудь, например, на свои руки, или заметишь, как воздух наполняет твои лёгкие и выходит из них, почувствуешь своё тело, прислушаешься к окружающим тебя звукам, понюхаешь воздух, поймёшь, о чем сейчас думаешь, какие эмоции испытываешь – тогда ты осознаешь себя. Осознанность может отличаться по глубине. Наиболее глубокая осознанность будет, когда ты сможешь одновременно видеть, слышать, нюхать и чувствовать, осознавать свои мысли или их отсутствие, осознавать испытываемые эмоции. Различные звуки, запахи, изображения и ощущения всё время воспринимаются твоим подсознанием, но большую часть времени ты не осознаёшь эту информацию.
Осознанность обладает величайшей силой. Вот некоторые проявления её:
Неуязвимость
Когда ты всецело себя осознаёшь, ты становишься неуязвимым. Никто не может тебя обидеть. Если он прав – так чего ж тут обижаться, ты знаешь это. А если ты знаешь, что он не прав – тебя это не обижает, ведь ты и так знал это. Если прав отчасти, ты осознаёшь, что правда, что нет.
Если бы люди всегда вели себя осознанно, то не было бы ссор, недопонимания. Вести себя осознанно, значит быть открытым. Говорить открыто. Действовать открыто. Ты можешь позволить себе быть открытым, потому что ты неуязвим. Ты можешь действовать для наивысшего блага других, или для наивысшего своего блага – тебе выбирать. Главное, что в результате осознанных действий получается, что выигрывают все. Мы все – одно целое, поэтому осознанные действия приносят наибольшую пользу для всех.
Решение проблем
В глубокой осознанности проблемы растворяются. Борьба с проблемами только усиливает их. Избегание проблем не решает их, а приводит к тому, что они только усугубляются и рано или поздно проявляются (как перелом руки, заклеенный пластырем). Осознанность позволяет сталкиваться с проблемой на прямую, посмотреть ей в глаза, понять её истинную природу и растворить её. Осознанность порождает действие, если это необходимо. Причем действие, наиболее эффективное для разрешения проблемы.
Значительные проблемы, стоящие перед нами, не могут быть решены на том же уровне мышления, на котором мы их создали. Альберт Эйнштейн.Повышение сознательности помогает решать проблемы.
Власть
Когда ты ведёшь себя осознанно, ты чувствуешь себя хозяином своей жизни. Ты – создатель своего мира. События, люди, которые тебя окружают – всё это доступно только тебе. Только ты видишь вещи в таком свете и в такой последовательности. Жалко было бы не обращать на это внимание, ведь никто другой не может за тебя осознать твой мир, увидеть его таким, какой он есть и сделать его лучше.
Скорее всего ты уже знаешь, что наблюдение созидательно. То, на что ты больше всего обращаешь внимание, становится всё большей частью твоей жизни. Осознанность позволяет задействовать эту силу созидания.
Осознанные сновидения
Моя текущая цель в области личного развития – испытать осознанные сновидения. Я понимаю, что развитие осознанности в реальном мире помогает мне быть более внимательным к необычным деталям во сне. Проанализировав свои сновидения, я понял, что в них очень мало осознанности – и это прямой результат того, что я испытываю в реальном мире. Я могу сосредоточиться на одном деле и посвятить всё своё внимание ему, но в это время я теряю контроль и осознанность над более глобальной картиной. Не часто я прислушиваюсь к звукам, которые меня окружают. Не часто рассматриваю предметы, аксессуары одежды, людей, природу. Вкус пищи для меня вообще не имеет большого значения, чаще задумываюсь о пользе поедаемого, но тоже не всегда. Не редки случаи, когда я не слышу, что мне говорят. Мои сны не очень яркие, и таковы же мои воспоминания о прожитом дне. Случается ли такое с тобой? Всё это – проявления недостаточной осознанности.
Красота
Осознанность помогает более глубоко ощущать красоту. Какое наслаждения рассматривать что-нибудь, которое разум считает окрашенным в один цвет, но которое при достаточной осознанности настоящего под лучами солнца приобретает тысячи оттенков! Конечно, проще использовать свою логику и сказать – это белое, это тёмно-синее, это светло-синее. Но что если выключить логику и включить сознание? Что ты увидишь тогда?
Позитив
Осознанность позволяет испытывать позитивное эмоционально состояние вне зависимости от обстоятельств. Если в тебе достаточно осознанности, тебе не составит труда жить с улыбкой на лице и прямой осанкой, чтобы не произошло в жизни. Кстати, это можно использовать как тест на осознанность: как долго ты сможешь оставаться с улыбкой на лице и прямой осанкой? Если это не твоё состояние по-умолчанию, то как только ты перестанешь осознавать себя, улыбка пропадёт, а спина согнётся.
Управление мыслями
Для человека с низким уровнем осознанности кажется не возможной сама идея управлять своими мыслями, заставлять себя думать о чём ты хочешь. Тем не менее, навык сосредоточивать все свои мысли на одном, можно развивать – и он развивается параллельно с развитием осознанности. Сколько секунд подряд ты можешь думать о лимоне, не прерываясь на другие мысли? Хорошо, если получится это сделать в течении 5 секунд. Но при развитии навыка можно удерживать мысль и в течении минуты, нескольких минут. А теперь вопрос – сколько времени нужно сосредоточивать свои мысли на достижении своей цели, чтобы она была достигнута наверняка?
Точная картина мира
Знаешь ли ты, что у каждого из нас своя картина мира? Два человека, находясь в одной и той же обстановке и условиях, видят мир по-разному. Один выходит на улицу в метель, и ему тут же хочется вернуться обратно. Каждый порыв ветра вызывает в нём неприятные ощущения и только усиливает желание спрятаться куда-нибудь. Другой выходит, и говорит “Э-эх, хорошо!” Каждый порыв ветра усиливает улыбку на лице и уверенность в себе, что он, человек, может преодолеть любые преграды, выжить в любых обстоятельствах.
Всё, что не убивает меня, делает меня сильнее (Ницше)
Осознание своих убеждений позволяет сознательно выбирать, во что ты веришь. Некоторые убеждения тебя усиливают, например, “у меня есть уникальный дар, который я могу предложить миру”, “у меня достаточно денег для жизни”, “у меня всегда много времени на важные дела”, “всё люди – одно целое”. Другие же убеждения делают тебя более слабым в этом мире, например, “я ни на что ни способен”, “мне не хватает денег”, “у меня не хватает времени”, “человек человеку – волк”, “я не заслуживаю повышения” и т.д. Из твоих убеждений складывается твоя картина мира. Заметь, что не сам мир делает тебя сильным или слабым, а твоя картина мира. Осознав убеждения, которые делают тебя слабее и заменив их убеждениями, которые делают тебя сильнее, ты реально становишься сильнее, повысив свою личную эффективность.
Настоящий человек
Какое наслаждение разговаривать с человеком, который здесь, в настоящем. Который не летает в будущем, не копается в прошлом, а разговаривает с тобой, полностью осознавая, что ты сейчас сказал, что сказал он, понимает, где вы оба сейчас находитесь, понимает, что происходит вокруг. Если тебе нравиться такое общение – тебе стоит самому его стимулировать. Быть человеком, который осознаёт происходящее, настоящим человеком.
Прямо сейчас.
Как задействовать силу осознанности?
Чтобы достичь состояния глубокой осознанности, достаточно сконцентрироваться на глубине одного чувства. Можно сконцентрироваться на максимальном осознании своего тела. Можно сконцентрироваться на максимальном осознании звуков, в пределе – услышать голос тишины, даже при наличии других звуков. Можно сконцентрироваться на настоящем моменте, позволив уйти всем мыслям о прошлом и будущем. Можно сконцентрироваться на осознании своих мыслей, в пределе – осознавать отсутствие мыслей.
Если ты сможешь уделить повышению своей осознанности в день хотя бы минут 10 – уже замечательно. Однако это то, что можно делать в течении дня. Это можно делать на пике своих умственных и физических способностей, можно делать когда ты очень сильно устал – не важно, потому что ни ум, ни тело тебе не нужны. Сознание существует за умом и телом. Повышать осознанность можно перед сном, способствуя лучшему расслаблению и отдыху. Стоя в очереди, в ожидании чего бы то ни было, потратив время с пользой. Во время разговора, максимально вслушиваясь в речь и интонации собеседника, замечая малейшие жесты и движения глаз, способствуя лучшему пониманию и эмпатии, установлению более крепких и доверительных отношений. Ты можешь привлечь больше осознанности, занимаясь любым делом – и это принесёт огромную пользу и делу, и тебе.
Кроме таких кратковременных действий по повышению своей осознанности и выработке привычки жить осознанно всё время, есть стратегические действия, предложенные Стивом Павлиной в статье “10 способов стать более сознательным” (10 Ways to Become More Conscious). Вот они, 10 способов, с моими пояснениями.
10 способов повысить свою сознательность
1. Правда повышает сознательность, ложь понижает её. Каждый раз, когда ты принимаешь правду, поощряешь правду, говоришь правду – ты повышаешь свою осознанность.
2. Храбрость повышает сознательность, трусость понижает её. Храбрость всегда требует сознательных усилий. Для проявления трусости не требуется ничего – разве что закрыть глаза да спрятаться в угол. Принимая решения, подумай о том, требует ли храбрости принятое решение. Если нет, возможно, ты просто прячешься от проблемы, понижая свою сознательность.
3. Сострадание повышает сознательность, жестокость понижает её. Проявление сострадания может происходить только в состоянии осознанности. Проявление жестокости может происходить только в бессознательном состоянии – вряд ли ты захочешь сознательно проявлять жестокость. Безразличие тоже чаще происходит в бессознательном состоянии – это действие по умолчанию. Сострадание же просто требует осознанности. Учись различать голос сознания и голос ума – ум может происходить найти оправдание для любой деятельности, даже найти пользу в проявлении жестокости. Слушай своё сердце, совесть – недаром слово совесть и сознательность на английском звучат очень похоже (conscience и consciousness).
4. Желание повышает сознательность, апатия понижает её. Можно долго размышлять о том, хороши или нет твои желания, насколько хорошие цели ты поставил, но факт в том, что чётко определённые желания – повышают сознательность. Если желания расплывчаты, нет фокуса – сознательность понижается. Чёткие желания порождают действия. Неопределённые желания приводят к апатии. Большое количество желаний без определённости, какое ты осуществляешь в данный момент – понижает сознательность. Поэтому стоит определить свои цели и выбрать одну, которая в фокусе твоего внимания – это повысит твою сознательность.
5. Внимание повышает сознательность, рассеянность понижает её. Внимание – ключ к осознанности. Внимание к себе, к своим мыслям, эмоциям, к другим людям, к их настроению, к словам, к происходящему. Всё это – повышает осознанность. В состоянии глубокой осознанности ты до предела сосредоточен. Поощряя проявление внимания во всём, ты с каждым разом становишься всё более сознательным человеком.
6. Знание повышает сознательность, невежество понижает её. Всегда стремись к тому, чтобы узнать больше, ищи знания не только вокруг себя, но и внутри себя – это повышает сознательность. Когда ты закрываешь глаза на знания, ты понижаешь сознательность.
7. Здравый смысл повышает сознательность, непоследовательность понижает её. Сознательность может повышаться, даже когда ты не пользуешься своим умом, например, во время медитации, когда ты не думаешь ни о чём. Однако когда ты пользуешься интеллектом, когда ты рассудителен, ты больше делаешь пользы для повышения своей осознанности, чем когда ты непоследователен в своих рассуждениях.
8. Сознательные люди повышают сознательность. несознательные люди понижают её. Общение с людьми, которые живут осознанно и постоянно повышают свою сознательность, помогает и тебе повышать сознательность. Люди, живущие менее осознанно, будут тянуть тебя к своему уровню. Ты можешь выбирать людей, с которыми ты живёшь, работаешь и общаешься. Пользуйся этой возможностью.
9. Здоровье и энергия повышают сознательность, болезнь и пассивность понижают её. Лень, пассивность понижают твою сознательность и со временем приводят к болезням. Наполняй каждое своё действие энергией – и это будет повышать твою сознательность.
10. Намерение повышать сознательность, повышает её. Намерение понижать сознательность, понижает её. В этом заключается сила намерения – если ты по-настоящему будешь хотеть повышать свою сознательность, сама жизнь подскажет тебе способы сделать это. Сознание может повышаться безгранично.
Ещё два простых, но очень эффективных способов повышения осознанности: ведение дневника и ведение хронометража.
Постарайся следующие 24 часа провести настолько осознанно, насколько ты только можешь. Позволь себе испытать наслаждение осознанной жизни.