Architektas namą pirmiausia nubraižo, o po kiek laiko tas namas tampa realybe. Ir t.t.
Įdedu kai kurių autorių tezes, šis tekstas klaidžiojo facebook tinkluose, ačiū tezes surinkusiam autoriui. Jei šis autorius pasirodys, prašau man pranešti aš įrašysiu čia jo vardą ir padėką jam.
,,
Vaizduotei nėra ribų, jai negalioja fizikos, ekonomios,
biologijos dėsniai. Ar vaizduotė gali paveikti tikrovę? Humanitarai juokiasi iš
fizikų, teigiančių, kad didesnio greičio už šviesos nėra. Dar tarpukario
laikais lietuvių filosofas Stasys Šalkauskis replikavo: “Šviesa nuo Saulės iki
Žemės atkeliauja per aštuonias su puse minutės. O mintis tokį atstumą įveikia
per sekundės dalį. Tiek užtenka, kad Žemėje būdami pagalvotume apie Saulę.”
Taigi. kaip ja lavinti?
Vienas jaunuolis kreipėsi į psichoterapeutą ir pasiguodė niekaip nerandąs laiko mokytis groti gitara. Jaunuolis dieną mokėsi mokykloje,o vakarais uždarbiavo picerijoje. Psihoterapeutas pamokė vaikiną, kaip išsisukti iš padėties. Patarimas buvo toks: “Kai darbe darysi pertraukėlę, mintyse grok gitara, įsivaizduok, kad mokaisi.”
Ar tikrai užtenka tik vaizduotės pastangų,norint ko nors išmokti? Čia papasakota gitaristo istorija pernelyg išimtinė būtų tipiniu įrodymu. Vaikinas gal buvo itin talentingas,o gal slapčia naktimis mokėsi groti.
Norėdami ištirti vaizduotės galias daryti įtaką tikrovei,pshihologai atliko tikrai nemažai eksperimentų.Vienai studentų grupei buvo liepta įsivaizduoti golfo žaidimą. Januolių paprašyta visą savaitę galvoti,kad jie užsimoja golfo lazda,kerta kamuoliuką, o šis rieda žole ir pataiko tiesiai į duobutę. Būdinga, kad nė vienas eksperimento dalyvis ankščiau nebuvo žaidęs golfo – nei tikrovėje, nei mintyse. Kita eksperimento grupė nieko neveikė.Po savaitės abiejų grupių studentai pirmąkart gyvenime paėmė į rankas golfo lazdas. Tie,kurie visą savaitę mintyse treniravosi, daug sėkmingiau pataikydavo įmušti kamuoliuką į duobutes nei nieko neįsivaizdavusieji.
Šis ir dar kiti eksperimentai įrodė,kad vaizduotė gali suteikti mums sėkmės galimybę. Daugelis golfo meistrų yra prisipažinę,kad prieš užsimodami lazda jie aiškiai įsivaizduoja, kaip riedės smūgiuotas kamuoliukas.
Ar gali būti, kad vaizduotė turi tokią paveikią jėgą? Negi tai magija? Ar mintys gali pačios veikti daiktus?
Mintys yra materialus dalykas. Pirmiausia žmonės sukuria mintis-formas, po to jos įgauna konkrečias materialias formas. Dar 60-aisiais metais buvo atliekami eksperimentai, kurie parodė, kaip mintys veikia žmogų. Vieną žmogų pasodindavo kambaryje su aklinai izoliuota siena, už kurios sėdėdavo kitas žmogus ant labai tikslių svarstyklių. Pirmajam būdavo pasakyta, kad už sienos sėdi vagis ir banditas, tuomet svarstyklės sureaguodavo, nes ant jų sėdintis žmogus tapdavo sunkesnis. Vėliau pasakydavo, jog už sienos geras, dvasingas žmogus ir svarstyklės vėl sureaguodavo, tačiau į priešingą pusę.
Jeigu aš apie ką nors ilgai galvosiu, svajosiu – visa tai gali išsipildyti. Nemažai žmonių – visiškai neišsilavinę, beveik degraduojantys, todėl jiems sunku materializuoti daiktus ir reiškinius. Dažniausiai jie tai daro automatiškai. Reikia turėti labai daug žinių iš įvairiausių gyvenimo sferų, kad tiksliai galėtum įsivaizduoti tai ko nori. Po to tokią mintį-formą reikia paleisti. Ji vėliau ar anksčiau materializuosis.
LISA NICHOLS
Pirmiausia svarbu suprasti, kas dalyvauja santykiuose - juk ne vien tavo partneris. Iš pradžių turi suprasti pats save.
JAMESAS RAY
Kaip gali tikėtis, kad kas nors bendrautų su tavimi, jeigu pats sau nepatinki? Ir šiuo atveju veiks traukos dėsnis, arba Paslaptis. Turi gerai tai įsisąmoninti. Štai ką turėtum apsvarstyti: „Ar elgiuosi su savimi taip, kaip norėčiau, kad kiti žmonės su manimi elgtųsi? Jei nesielgsi su savimi taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi, niekada nepakeisi esamos padėties. Veiksmai atspindi mintis, tad jeigu nemyli ir negerbi savęs, išleidi signalą, kuris tarsi sako, jog nesi labai svarbus, labai vertas dėmesio, ko nors nusipelnęs. Šis signalas bus siunčiamas toliau ir tu vis dažniau atsidursi situacijose, kuriose žmonės elgsis su tavimi netinkamai. Žmonės tėra rezultatas. Priežastis – tavo mintys. Turi pradėti mylėti ir gerbti save ir išspinduliuoti atitinkamo dažnio signalą. Tada traukos dėsnis išju¬dins visą Visatą, ir tavo gyvenime atsiras daugybė tave mylinčių ir gerbiančių žmonių. Nemažai žmonių aukojasi dėl kitų, manydami , jog tokiu būdu tampa gerais žmonėmis. Netiesa! Aukojamasi , kai jaučiamas visiškas stygius, nes manoma: „Visiems nepakaks, tai aš apsieisiu.” Šie jausmai nėra geri, todėl galų gale liks tik apmaudas. Gausa skirta visiems, ir kiekvienas žmogus yra pats atsakingas už savo norų patenkinimą. Negalima jos pritraukt i kitiems, nes neįmanoma už kitus galvoti ir jausti. Tavo užduotis – dirbti su pačiu savimi . Kai gerai jausiesi, išspinduliuosi tokį dažnį, kuris paveiks ir aplinkinius.
DR. JOHNAS GRAY
Turi pats apsispręsti. Nerodyk į kitą sakydamas: „Tu esi man skolingas, duok dar daugiau.” Priešingai – duok pats sau daugiau. Rask laiko, kad galėtum daugiau sau duoti ir tam tikra prasme visiškai užsipildyti, kad iš to pilnumo galėtum duoti kitiems.
„Išmok mylėti <…> pripildyk meile save, kol tapsi magnetas.”
Charlesas Haanelis
Dauguma mūsų buvome mokomi apie save pagalvoti paskiausiai. Dėl to jautėmės nevisaverčiai, nieko verti. Kai šie jausmai apima, pritraukiame vis daugiau situacijų, kuriose jaučiamės dar menkesni . Turime keisti tokį mąstymą.
„Be abejonės, kai kam tokia meilės sau idėja gali pasirodyti labai svetima, savanaudiška ir negailestinga. Bet į tai galima pažvelgti ir iš kitos pusės, jei suprasime, kad rūpindamiesi visų pirma savimi , kaip nulemta Aukštybėse, iš tikrųjų rūpinamės kitais, ir tai yra vienintelis būdas nuolatos būti naudingu kitiems ir sulaukti naudos iš kitų.”
Prenticeas Mulfordas
Pats savyje neturėdamas nieko, neturėsi ko duoti ir kitiems. Todėl būtina, kad pirmiausia pasirūpintum savimi. Iš pradžių stebėk, ar būni džiaugsmingas. Žmonės patys atsako už savo džiaugsmą. Kai rūpiniesi savo džiaugsmingumu ir darai tai, kas teikia tau pasigėrėjimą, aplinkui skleidi džiaugsmą ir rodai gerą pavyzdį vaikams bei kitiems aplinkiniams. Kai tau džiugu, nereikia net galvoti, kaip kam nors ką duoti. Tai vyksta natūraliai.
LISA NICHOLS
Užmegzdama santykius su vyrais tikėdavausi, kad partneris atskleis, kokia esu graži, nes pati neįžvelgiau. Paauglystėje mano herojai, o tiksliau herojės, buvo Bioninė Moteris, Stebuklų Moteris ir Carlio Angelai. Jie atrodė nuostabūs, nes buvo nepanašūs į mane. Bet taip buvo iki tol, kol aš pamilau Lisą – kol pamilau savo kavos spalvos odą, putlias lūpas, apvalius klubus, juodus garbanotus plaukus. Taip buvo iki tol, kol ėmiau manyti, kad ir visas pasaulis gali mane įsimylėti. Save mylėti reikia todėl, kad be to negalima gerai jaustis. Būdamas blogos nuomonės apie save, užkerti kelią meilei ir kitiems geriems dalykams, kuriuos Visata tau yra parengusi.
Blogai apie save manydamas tarsi išsunki iš savęs gyvastį, nes gėris bet kurioje srityje – įskaitant sveikatą, turtą ir meilę – turi džiaugsmo ir geros savijautos dažnį. Kai trykšti energija, jautiesi puikiai ir gyveni pasiturimai, išspinduliuoji geros savijautos dažnį. Kai esi blogos nuomonės apie save, tavo spinduliuojamas dažnis pritraukia daugiau žmonių, situacijų ir aplinkybių, priversiančių tave ir toliau būti blogos nuomonės apie save.
Pakeisk savo nusistatymą ir pradėk galvoti apie tai, ką turi puikaus savyje. Ieškok teigiamų dalykų savyje. Kai susitelksi į juos, traukos dėsnis padės atsiskleisti dar geresnėms tavo savybėms. Pritrauksi tai, apie ką galvosi. Užtenka pagalvoti apie tai, kas tavyje gera, ir traukos dėsnis atsiųs dar daugiau panašių minčių. Ieškok gerų bruožų savyje. Ieškok ir tikrai rasi!
BOBAS PROCTORAS
Tu tikrai turi ką nors nuostabaus savyje. Štai aš save stebėjau keturiasdešimt ketverius metus. Kartais man tiesiog norisi save pabučiuoti! Ir tu turi pamilti save. Tai ne pasipūtimas. Turiu omeny sveiką pagarbą sau. Mylėdamas save kartu pamilsi ir kitus.
MAR O SHIMOF
Bendraudami su žmonėmis esame įpratę skųstis vieni kitais. Pavyzdžiui: „Mano bendradarbiai tikri tinginiai, vyras veda mane iš proto; mano vaikai labai sunkaus būdo.” Yra įprasta sutelkti dėmesį į kitus žmones. Bet kad santykiai klostytųsi sėkmingai, turime galvoti tik apie tai, kas vertingiausia. kitame žmoguje, o ne skųstis. Skųsdamiesi tik dar daugiau pritraukiame tai, kas mums nepatinka.
Net jeigu iš tikrųjų išgyveni sunkius laikus – viskas nesiseka, nesutariate, esi nuolat kritikuojamas, – vis tiek gali pagerinti šiuos santykius. Paimk popieriaus lapą ir artimiausias trisdešimt dienų rašyk, ką labiausiai vertini viename ar kitame žmoguje. Apgalvok visas priežastis, kodėl tu jį myli. Pavyzdžiui, tau patinka jo humoro jausmas, nuolat jauti jo palaikymą. Ir štai tada pastebėsi, kad šitaip vertindamas ir pripažindamas žmogaus privalumus, pritrauki teigiamus dalykus ir problemos išnyksta savaime.
LISA NICHOLS
Labai dažnai mes suteikiame galimybę kitiems sukurti mums laimę, ir kaskart jiems nepavyksta jos sukurti tokios, kokios trokštame. Kodėl? Nes vienintelis žmogus, atsakingas už tavo džiaugsmą ir laimę, esi tu pats. Tad netgi tavo tėvai, vaikai, sutuoktinis – jie negali sukurti tau laimės. Jie gali tik džiaugtis kartu tavo laime. Tavo džiaugsmas glūdi tavyje.
Džiaugsmas susijęs su meilės dažniu – pačiu aukščiausiu ir stipriausiu iš visų dažnių. Meilės nepalaikysi suspaudęs rankose. Ją gali tik jausti savo širdyje. Tai tam tikra būsena. Tu gali pamatyti jos atšvaitus žmonėse, bet meilė yra jausmas, ir tik tu pats gali išspinduliuoti šį jausmą. Tu be galo be krašto gali skleisti meilę, o kai myli , esi visiškoje darnoje su Visata. Mylėk viską, ką gali. Mylėk visus, ką gali. Sutelk dėmesį tik į tai, ką myli , pajusk meilę, ir nė nepastebėsi, kaip toji meilė ir džiaugsmas sugrįš pas tave daug stipresni. Traukos dėsnis būtinai atsiųs daugiau meilės vertų dalykų. Jei spinduliuosi meilę, atrodys, tarsi visa Visata stengiasi suteikti tau džiaugsmo, viską daro dėl tavęs, atveda pas tave gerus žmones. Tiesą pasakius, taip ir yra."
Vienas jaunuolis kreipėsi į psichoterapeutą ir pasiguodė niekaip nerandąs laiko mokytis groti gitara. Jaunuolis dieną mokėsi mokykloje,o vakarais uždarbiavo picerijoje. Psihoterapeutas pamokė vaikiną, kaip išsisukti iš padėties. Patarimas buvo toks: “Kai darbe darysi pertraukėlę, mintyse grok gitara, įsivaizduok, kad mokaisi.”
Ar tikrai užtenka tik vaizduotės pastangų,norint ko nors išmokti? Čia papasakota gitaristo istorija pernelyg išimtinė būtų tipiniu įrodymu. Vaikinas gal buvo itin talentingas,o gal slapčia naktimis mokėsi groti.
Norėdami ištirti vaizduotės galias daryti įtaką tikrovei,pshihologai atliko tikrai nemažai eksperimentų.Vienai studentų grupei buvo liepta įsivaizduoti golfo žaidimą. Januolių paprašyta visą savaitę galvoti,kad jie užsimoja golfo lazda,kerta kamuoliuką, o šis rieda žole ir pataiko tiesiai į duobutę. Būdinga, kad nė vienas eksperimento dalyvis ankščiau nebuvo žaidęs golfo – nei tikrovėje, nei mintyse. Kita eksperimento grupė nieko neveikė.Po savaitės abiejų grupių studentai pirmąkart gyvenime paėmė į rankas golfo lazdas. Tie,kurie visą savaitę mintyse treniravosi, daug sėkmingiau pataikydavo įmušti kamuoliuką į duobutes nei nieko neįsivaizdavusieji.
Šis ir dar kiti eksperimentai įrodė,kad vaizduotė gali suteikti mums sėkmės galimybę. Daugelis golfo meistrų yra prisipažinę,kad prieš užsimodami lazda jie aiškiai įsivaizduoja, kaip riedės smūgiuotas kamuoliukas.
Ar gali būti, kad vaizduotė turi tokią paveikią jėgą? Negi tai magija? Ar mintys gali pačios veikti daiktus?
Mintys yra materialus dalykas. Pirmiausia žmonės sukuria mintis-formas, po to jos įgauna konkrečias materialias formas. Dar 60-aisiais metais buvo atliekami eksperimentai, kurie parodė, kaip mintys veikia žmogų. Vieną žmogų pasodindavo kambaryje su aklinai izoliuota siena, už kurios sėdėdavo kitas žmogus ant labai tikslių svarstyklių. Pirmajam būdavo pasakyta, kad už sienos sėdi vagis ir banditas, tuomet svarstyklės sureaguodavo, nes ant jų sėdintis žmogus tapdavo sunkesnis. Vėliau pasakydavo, jog už sienos geras, dvasingas žmogus ir svarstyklės vėl sureaguodavo, tačiau į priešingą pusę.
Jeigu aš apie ką nors ilgai galvosiu, svajosiu – visa tai gali išsipildyti. Nemažai žmonių – visiškai neišsilavinę, beveik degraduojantys, todėl jiems sunku materializuoti daiktus ir reiškinius. Dažniausiai jie tai daro automatiškai. Reikia turėti labai daug žinių iš įvairiausių gyvenimo sferų, kad tiksliai galėtum įsivaizduoti tai ko nori. Po to tokią mintį-formą reikia paleisti. Ji vėliau ar anksčiau materializuosis.
LISA NICHOLS
Pirmiausia svarbu suprasti, kas dalyvauja santykiuose - juk ne vien tavo partneris. Iš pradžių turi suprasti pats save.
JAMESAS RAY
Kaip gali tikėtis, kad kas nors bendrautų su tavimi, jeigu pats sau nepatinki? Ir šiuo atveju veiks traukos dėsnis, arba Paslaptis. Turi gerai tai įsisąmoninti. Štai ką turėtum apsvarstyti: „Ar elgiuosi su savimi taip, kaip norėčiau, kad kiti žmonės su manimi elgtųsi? Jei nesielgsi su savimi taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi, niekada nepakeisi esamos padėties. Veiksmai atspindi mintis, tad jeigu nemyli ir negerbi savęs, išleidi signalą, kuris tarsi sako, jog nesi labai svarbus, labai vertas dėmesio, ko nors nusipelnęs. Šis signalas bus siunčiamas toliau ir tu vis dažniau atsidursi situacijose, kuriose žmonės elgsis su tavimi netinkamai. Žmonės tėra rezultatas. Priežastis – tavo mintys. Turi pradėti mylėti ir gerbti save ir išspinduliuoti atitinkamo dažnio signalą. Tada traukos dėsnis išju¬dins visą Visatą, ir tavo gyvenime atsiras daugybė tave mylinčių ir gerbiančių žmonių. Nemažai žmonių aukojasi dėl kitų, manydami , jog tokiu būdu tampa gerais žmonėmis. Netiesa! Aukojamasi , kai jaučiamas visiškas stygius, nes manoma: „Visiems nepakaks, tai aš apsieisiu.” Šie jausmai nėra geri, todėl galų gale liks tik apmaudas. Gausa skirta visiems, ir kiekvienas žmogus yra pats atsakingas už savo norų patenkinimą. Negalima jos pritraukt i kitiems, nes neįmanoma už kitus galvoti ir jausti. Tavo užduotis – dirbti su pačiu savimi . Kai gerai jausiesi, išspinduliuosi tokį dažnį, kuris paveiks ir aplinkinius.
DR. JOHNAS GRAY
Turi pats apsispręsti. Nerodyk į kitą sakydamas: „Tu esi man skolingas, duok dar daugiau.” Priešingai – duok pats sau daugiau. Rask laiko, kad galėtum daugiau sau duoti ir tam tikra prasme visiškai užsipildyti, kad iš to pilnumo galėtum duoti kitiems.
„Išmok mylėti <…> pripildyk meile save, kol tapsi magnetas.”
Charlesas Haanelis
Dauguma mūsų buvome mokomi apie save pagalvoti paskiausiai. Dėl to jautėmės nevisaverčiai, nieko verti. Kai šie jausmai apima, pritraukiame vis daugiau situacijų, kuriose jaučiamės dar menkesni . Turime keisti tokį mąstymą.
„Be abejonės, kai kam tokia meilės sau idėja gali pasirodyti labai svetima, savanaudiška ir negailestinga. Bet į tai galima pažvelgti ir iš kitos pusės, jei suprasime, kad rūpindamiesi visų pirma savimi , kaip nulemta Aukštybėse, iš tikrųjų rūpinamės kitais, ir tai yra vienintelis būdas nuolatos būti naudingu kitiems ir sulaukti naudos iš kitų.”
Prenticeas Mulfordas
Pats savyje neturėdamas nieko, neturėsi ko duoti ir kitiems. Todėl būtina, kad pirmiausia pasirūpintum savimi. Iš pradžių stebėk, ar būni džiaugsmingas. Žmonės patys atsako už savo džiaugsmą. Kai rūpiniesi savo džiaugsmingumu ir darai tai, kas teikia tau pasigėrėjimą, aplinkui skleidi džiaugsmą ir rodai gerą pavyzdį vaikams bei kitiems aplinkiniams. Kai tau džiugu, nereikia net galvoti, kaip kam nors ką duoti. Tai vyksta natūraliai.
LISA NICHOLS
Užmegzdama santykius su vyrais tikėdavausi, kad partneris atskleis, kokia esu graži, nes pati neįžvelgiau. Paauglystėje mano herojai, o tiksliau herojės, buvo Bioninė Moteris, Stebuklų Moteris ir Carlio Angelai. Jie atrodė nuostabūs, nes buvo nepanašūs į mane. Bet taip buvo iki tol, kol aš pamilau Lisą – kol pamilau savo kavos spalvos odą, putlias lūpas, apvalius klubus, juodus garbanotus plaukus. Taip buvo iki tol, kol ėmiau manyti, kad ir visas pasaulis gali mane įsimylėti. Save mylėti reikia todėl, kad be to negalima gerai jaustis. Būdamas blogos nuomonės apie save, užkerti kelią meilei ir kitiems geriems dalykams, kuriuos Visata tau yra parengusi.
Blogai apie save manydamas tarsi išsunki iš savęs gyvastį, nes gėris bet kurioje srityje – įskaitant sveikatą, turtą ir meilę – turi džiaugsmo ir geros savijautos dažnį. Kai trykšti energija, jautiesi puikiai ir gyveni pasiturimai, išspinduliuoji geros savijautos dažnį. Kai esi blogos nuomonės apie save, tavo spinduliuojamas dažnis pritraukia daugiau žmonių, situacijų ir aplinkybių, priversiančių tave ir toliau būti blogos nuomonės apie save.
Pakeisk savo nusistatymą ir pradėk galvoti apie tai, ką turi puikaus savyje. Ieškok teigiamų dalykų savyje. Kai susitelksi į juos, traukos dėsnis padės atsiskleisti dar geresnėms tavo savybėms. Pritrauksi tai, apie ką galvosi. Užtenka pagalvoti apie tai, kas tavyje gera, ir traukos dėsnis atsiųs dar daugiau panašių minčių. Ieškok gerų bruožų savyje. Ieškok ir tikrai rasi!
BOBAS PROCTORAS
Tu tikrai turi ką nors nuostabaus savyje. Štai aš save stebėjau keturiasdešimt ketverius metus. Kartais man tiesiog norisi save pabučiuoti! Ir tu turi pamilti save. Tai ne pasipūtimas. Turiu omeny sveiką pagarbą sau. Mylėdamas save kartu pamilsi ir kitus.
MAR O SHIMOF
Bendraudami su žmonėmis esame įpratę skųstis vieni kitais. Pavyzdžiui: „Mano bendradarbiai tikri tinginiai, vyras veda mane iš proto; mano vaikai labai sunkaus būdo.” Yra įprasta sutelkti dėmesį į kitus žmones. Bet kad santykiai klostytųsi sėkmingai, turime galvoti tik apie tai, kas vertingiausia. kitame žmoguje, o ne skųstis. Skųsdamiesi tik dar daugiau pritraukiame tai, kas mums nepatinka.
Net jeigu iš tikrųjų išgyveni sunkius laikus – viskas nesiseka, nesutariate, esi nuolat kritikuojamas, – vis tiek gali pagerinti šiuos santykius. Paimk popieriaus lapą ir artimiausias trisdešimt dienų rašyk, ką labiausiai vertini viename ar kitame žmoguje. Apgalvok visas priežastis, kodėl tu jį myli. Pavyzdžiui, tau patinka jo humoro jausmas, nuolat jauti jo palaikymą. Ir štai tada pastebėsi, kad šitaip vertindamas ir pripažindamas žmogaus privalumus, pritrauki teigiamus dalykus ir problemos išnyksta savaime.
LISA NICHOLS
Labai dažnai mes suteikiame galimybę kitiems sukurti mums laimę, ir kaskart jiems nepavyksta jos sukurti tokios, kokios trokštame. Kodėl? Nes vienintelis žmogus, atsakingas už tavo džiaugsmą ir laimę, esi tu pats. Tad netgi tavo tėvai, vaikai, sutuoktinis – jie negali sukurti tau laimės. Jie gali tik džiaugtis kartu tavo laime. Tavo džiaugsmas glūdi tavyje.
Džiaugsmas susijęs su meilės dažniu – pačiu aukščiausiu ir stipriausiu iš visų dažnių. Meilės nepalaikysi suspaudęs rankose. Ją gali tik jausti savo širdyje. Tai tam tikra būsena. Tu gali pamatyti jos atšvaitus žmonėse, bet meilė yra jausmas, ir tik tu pats gali išspinduliuoti šį jausmą. Tu be galo be krašto gali skleisti meilę, o kai myli , esi visiškoje darnoje su Visata. Mylėk viską, ką gali. Mylėk visus, ką gali. Sutelk dėmesį tik į tai, ką myli , pajusk meilę, ir nė nepastebėsi, kaip toji meilė ir džiaugsmas sugrįš pas tave daug stipresni. Traukos dėsnis būtinai atsiųs daugiau meilės vertų dalykų. Jei spinduliuosi meilę, atrodys, tarsi visa Visata stengiasi suteikti tau džiaugsmo, viską daro dėl tavęs, atveda pas tave gerus žmones. Tiesą pasakius, taip ir yra."
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą