Manęs klausia ką aš valgau. tai po truputėlį įdėsiu maisto paprastų receptukų.
Šiaip aš valgau augalinį maistą, stengiuosi kad minimum būtų apie 70% termiškai neapdoroto maisto. Aišku būna dienų kai valgau tik žalią augalinį maistą ir geriu arbatą kokį kartą. Dažniausiai vien su žaliu maistu draugauju tada, kai reikia pakelti didelius dienos krūvius, pvz be pertraukos ką nors nuolat veikti, kai veikla būna panaši į sportą, arba šiaip kai tenka ilgai dirbti ir labai mažai miegoti, tada patogiau būna draugauti vien tik su žaliu maistu.
Siuo metu ir jau kokie du metai nevartoju juodos duonos o miltiniu patiekalu senokai nevartoju, taip kad ikelti makaronai zemiau parodyti tik pradedantiems, kam sunku dar pereidineti prie tinkamos augalines mitybos.
Šiaip nesu mėgėja fotografuoti valgių, bet kiek neapims tinginukas, tiek to maisto foto čia įdėsiu.valgau klabai paprastai. Mėgstu morkas, dažniausiai jas kramtau, ne tarkuoju, rečiau tarkuojamos morkos darant sultis tik.
Man tiesiog nesinori tarkuotų morkų. (Kas turi vėžio negalavimą ar diabetą, morkas reikia kramtyt, o ne tarkuot. Aišku kramtyt reikia iki košelės. MAISTĄ REIKIA GERTI, O VANDENĮ VALGYTI.
Kas neišmokę kramtyt maisto, tie kenčia nuo skrandžio ir kitų virškinimo trakto ligų. taigi jei nenorite kentėti, teks išmokti kramtyti maistą. Beje taip ugdysit savo valią ir charakteris kis į gerąją pusę. Išmoksite būti kantresni.
Perspėju, kad aš nederinu maisto produktų tarpusavyje kai to nenoriu ir geriau kad kaip derinti produktus informaciją susiratsumėte patys knygoje Graham ,,80/10/10". Dar galima perskaityti ,,Fermentų faktorius" knygelę, ten rasit geros informacijos.
Patariu patiems irgi ieškoti informacijos ir stebėti pojūčius. Tik savaime aišku kad sveikiau gyventi ir draugauti su veganiška mityba. Žarnyne nuo mėsos yra pusė apnašų. Pieno produktai homogenizuojami fabrikuose, todėl pirkti pieno produktai - neorganinis kalcis, tai tik toksinai. Kas turi problemų su krūtine ar turėjo, su prostata, gimda, kas turėjo vėžio ligą, turi diabetą ir t.t. ir pan, negalima tikrai vartoti pieno produktų. Nėra nė vieno žmogaus, kuriam tiktų pieno produktai, pienas tik teliukui, o ne žmogui, gamtoje matinasi iškreiptai tik žmogus. nei karvė nei kiti gyvūnai nekepa sau maisto, valgo žalią. Ir t.t.
Ne visuomet kiekvienam tinka siūlomi knygų dalykai. Esame unikalūs.
Iš mano gyvenimo praktikos pastebėjau, kad kai kurie žmonės tegali valgyt nedaug rūšių produktų, ir tegali gerti vienos kitos žolės arbatas. Pvz tokiems žmonėms nerekomenduotina yra: mėta, melisa. Tai ne tik gali sutrikdyti širdies ritmą, bet sukelti labai blogą būklę.
Gyvenimui kadaise prispyrus, išmokau naudotis kūno pasvyrimo metodu, ir tokiu būdu man yra geriausia atsirinkti produktus, kurie man tinka, o kurie netinka.
KŪNO PASVYRIMO METODAS TIKRINTI KOKS MAISTO PRODUKTAS TINKA ŽMOGUI< KOKS NE.
Klausimas buvo Ilonos, todel rašau atsakymą čia: klausiat ar jūs Ilona, svyrate kūnu į priekį, ar jūs Antanas - svirsite atgal. (Į priekį kai svyrate, atsakymas TAIP, atgal - NE). Ar jums tinka pomidorai, Virginijos info ir t.t. svyrate tinka ar netinka, sužinosit kur. jei kūnas svirduliuos į šonus, arba netikslus klausimas arba stovite geopatogeninej zonoj, pereikit žingsnį ar keletą žingsnių į kitą vietą ir vėl klausiate. Pvz ar jums tinka rūbas, darbas, žmogus, tą ir aną daryt, tik reikia tokių svarbių klausimų klausti vėl ir vėl keletą rytų, vakare pavargęs kūnas būna nelabai tikslūs atsakymai. iš pradžių būna pavargstama net, vėliau priprantama ir atsakymai gaunami net širdies srityje, labai įdomu :). Pvz kiek proc turi žmogus toksinų ir galima patikrinti kūno pasvyrimo metodu, kiek proc kitas serga sanarių liga, vėžio toksinų kiek turi. O kai įgundi, iškart ateina atsakymai mintyse matai skalėj kiek, taip ištraukiama info iš pasamonės, iš torsioninių laukių. Kiekvienoj dalelėj smiltelėj smėlio, ore erdvėj visur visa info apie viską.
Produktus tinkamus galima atsirinkti ir su paprasčiausiu žiedu ant siūlo medvilninio užkabintu. Žiedas turi būti auksinis arba sidabrinis, be akutės. Padedate produktą priešais save, ir jei žiedas su siūlu siūbuoja į jus ir į produktą, tas produktas jums tinka. Jei svyruoja žiedas tarp jūsų ir produkto horizontaliai, tai reiškia kad tas produktas jums netinka. Prieš tikrinant su žiedu ant siūlo, perbraukite per siūlą tris kartus, kad jūsų energijos prisigertų siūlas.
Jei žiedas ant siūlo rodo netiksliai: vieną kart taip, kitą kart kitaip, tada įsivaizduojate energetinį stulpą, kurie eina iš viršaus per siūlą ir žiedą žemyn ir valo netinkamą energiją. Tada žiedas ant siūlo vėl rodys teisingai.
Jei esate geopatogeninėj zonoj, žiedas ant siūlo rodys bet kaip, tai bus matoma aiškiai, kad nėra tai gerai, todėl reiks tada pereiti į kitą vietą ir vėl tikrinti. taip galite tikrinti papildus ir t.t. Netgi ar žmogus tinka :). Juk yra net posakis: žmogus stumia, -ar žmogus traukia.
Taigi pirmiausia įdedu paprastus saldumynus kurie mane itin sužavėjo.
Perspėju, kad negalima naudoti konditerinių saldumynų ir visokių pieniškų ledų, nes ten miksas visokių produktų, mano jogos mokytojas tai vadino bjaurastimi. Žmonės valgydami tradicinius konditerinius saldumynus renkasi spartų savęs naikinimą. viena mama virė vaikui spurgas dažnai aliejuj, kepė visokius sviestinius sausainius tortus, vaikas turėdamas vos aštuonerius metus susirgo vėžiu. Viena moteris valgė labai daug saldumynų kasdien, jai buvo kaulų vėžys. Na visokių istorijų yra apie tokius valgymo nukrypimus.
Jau geriau tokiu atveju valgyti mėsą, tik ne saldumynus. Beje saldumynuose ir yra mėsos, pvz medaus torte yra žėlė kuri gaminama iš karvių kaulų ir kanopų. Taip kad daryt reikia išvadas. Mokintis mąstyti, kas bus poto, kokios pasekmės jei dabar elgsiuosi su savo organizmu tai ar kitaip.
Niekas nieko neprivalo, kas kaip nori taip ir gyvena, jūsų reikalai. Esmė kai užduodamas man klausimas, kaip sau padėti, kai yra koks nors negalavimas, aš turiu aiškų atsakymą, nori greito rezultato, žiūrint koks negalavimas: vegan mityba(t.y. gali dar būti ir vos termiškai apdoroto maisto augalinėje mityboje). Kai kuriais atvejais tegalima draugauti tik su raw vegan mityba. taigi žmogus nuolat renkasi. Kas jaučiasi gerai, jūsų reikalai, jei neturite klausimų neišgirsit ir mano atsakymo. :)
Dėl alkoholio vartojimo: net mažais kiekiais lašeliais alkoholis vartojamas labai kenkia organizmui, todėl tokio negero dalykėlio nenaudoju jau devyni metai, ir nepatariu niekam, jokių tinktūrų spiritinių ar su degtine ir t.t vartoti į vidų. Tai nuodas ir tik vergo kelias. Mąstantys renkasi laisvę su atsakomybe, marionetės ką renkasi, jų reikalai. Vadinkim daiktus tikrais vardais. Pamatytumėt ir išgirstumėt kaip kenčia žmonės nuo alkoholio kasdien, net rankos netiestumėt prieš lašiuko alkoholio, nes suvoktumėt kad tokiu elgesui prisidedate prie bendro žmonijos sąmonės lauko ir ugdote priklausomybę silpnesniems žmogučiams. Nepykit bet į vatą nevyniosiu, bet toks elgesys ir jūsų reikalai.
Cukraus nori kirminai gyvenantys žmogaus organizme...Kai liūdna ir norisi saldaus nesveiko kontiderinio maisto, kai gyvenimas nesaldus (tokiems pojūčiams trukdo žmogaus susikurtas klaidingas suvokimas apie pasaulį, suvokimą galima keisti, kartais reikalinga specialisto pagalba, ir tai puikiai padeda pasaulį pamatyti nuostabiomis spalvomis vėl).
taigi skanieji ,,rafaelo" čia:
Čia vietoj saldainių, skonis kaip rafaelo
Sudėtis: avižiniai dribsniai, raw kakava, datulės, kokoso drožlės, karobo milteliai.
Pamirkyt kiek tai laiko dribsnius avižų, kas nori tikrai raw avižų, galima pirkti avižas , apmalti kavamale ir pamirkyt , vandens reik nedaug tik kad vos apsemtų ar sušlapintų tas avižas.
Arba likučius vandens po to nupilsit.
Sumalti mikseriu datules su avižiniais dribsniais, įdėt kakavos išmaišyt, ir apvynioti kokoso drožlėse.
Na pavalgius galima pašokti baletą kaip rafaelo reklamoje balerina šoko :)
na dar užsimerkus galima valgant mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sakyti
;)
Būtinai save pagirkit, apkabinkit save, ir paglostykit kad tokių nuostabiai skanių saldainių pasidarėt :)
Kokoso aliejus kenkia, čia paskaitysit apie tai, išties sulėtėja kūno judesiai jei kasdien vartojamos kokoso drožlės, taip kad tokie rafaeliniai saldainiai turi būti retai vartojami...
http://virginijaluko.blogspot.dk/2016/04/kokosu-aliejus-kenkia-sveikatai-ir-net.html
Dar saldumynų: Nutariau nedaryt rafaelo rutuliukų, o padariau tiesiog košę, tik parduotuvėj pamiršau nusipirkti datulių :) taigi turėjau razinų, gavosi skonis kaip saldainių su kava. Nors ten košėj puodelyje įdėta: avižiniai dribsniai, kakavos kiek tai, karobo miltelių, kokoso drožlių. Norėjosi gaivaus skonio, tai šalia lėkštutėj padarytos vaisių salotos: kriaušė, ir apelsinas supjaustyta. pabarstyta karobo miltelių ant viršaus. Pasodarot gilučių kavos, arba varnalėšų šaknų kavos, arba arbatos su kakava. Kakava narkotinių medžiagų turi ir ir tikrai alina organizmą, bet daug geriau tokie saldumynai nei tortai konditeriniai.
Aišku geriau nemaišyt citrusinių vaisių ir juos valgyt atskirai.
Taip pat turi kiekvienas žinoti, kad sergant geriausiai vartoti tik po vieną produktą. Šiaip patariama daugiausiai keturis produktus įdėt į maistą, kad neapkrauti skrand-io kad jis atkoduotų informaciją, koks maistas pas jį ten atslinko.
Na aš pamiksuoju, bet man galima, kitiems ne :) Pagal savijautą patys pasidarysit ko jums reikia ir pagal nurodymus aukščiau minėtose knygose, jei bus noro. Turite patys studijuoti info, juk jums reikia žinoti apie savo organizmą ir ką vartoti ko ne. Kai patys pasigilinsit, labiau save mylėsit :)
O augalinį maistą valgydamas imi tikrai dar labiau save mylėt.
Salotos:
Avokadas, tarkuoti žali burokėliai, salotų asorti- ten yra rukolos, tokių su ružavais pakraštėliais lapų nepamenu tos salotos kaip vadinasi, keli špinatų lapeliai(špinatų daug negalima tik po lapelį kitą ir tai nedažnai, nes jie turi oksalo rūgšties kas neleidžia geležies organizmui įsisavinti, tada raugintas agurkas, ridikėliai, cukinijos patarkuota rupiai, svogūno įpjaustyta. Svogūną pataria gydantis pvz kaip antiparazitinį augalą vartoti. Kai norisi vartoju, kai nėra noro tikrai ir nereikia. Šios salotos man labai sočios, jei nededu agurkų raugintų ar žalių paprastų neraugintų, kokių turiu, tada dedu pomidorus, ir šiaip tik dabar turėjau cukinijos įdėjau, dažniausiai be cukinijos tos salotos būna. Jei noriu įdedu sėmenų linų mirkytų, nors šiaip sėmenis linų mėgstu valgyt atskirai, arba sriuba vietoj duonos kartais valgau.
(Duonos atsisakiau, ir žinau technologiją kaip tai padaryt, ir suveikė ;), o jūs galit su ELT emocinės laisvės technika duonos atsisakyt jei bus noro).
Vietoj asorti salotų dedu aisenberg salotų, ar paprastų salotų -žalių kur daržuose auginat nuo tarybinių laikų :)
Tokias salotas kasdien galiu valgyt pietums ar vakarienei. Burokėlį valgau kasdien ar beveik kasdien aišku žalią ne virtą . kam gadint skonį, neverdu nia nia.
Nebent svečiuose kas duoda virto burokėlio galiu kiek suvalgyt. Nesu žaliavalgė juk.
čia linų sėmenys mirkyti , patariama kasdien po šaukštą vartoti tokių sėmenų kai išmirksta jų būna daugiau. Skaičiau mokslinį straipsnį, kad malti sėmenys negerai, neva turi kokio tai ...oksido, kuris kenkia ypač inkstams. ir iš tiesų inkstus paskaudėdavo nei iš šio nei iš to, tik tada prisiminiau kad maldavau linų sėmenis, nuo to paskaitymo info nebemalu o mirkau paprastus sėmenis. Jie kiekvienam reikalingi, gydo skrandį jei reik, turi omega trys rūgščių, kramtant tuos sėmėnis kiek reik med-iagų organizmas pasiima o nuodingas medžiagas sėmenų sėklos pasiima iš organizmo dygimui. Va tokios tokelės. Virti sėmenys išskiria nuodus tuos iš savęs ir tikrai nėra gerai organizmui, skrandis kai negaluoja patariama pasivartyt gerai sukramčius ir nurijus tuos sėmenis, kad gleivėmis sienelės pasidengtų, tai gydo virškinimo traktą. (Mokslinis straipsnis googlėj norėsit susirasit, anglų kalba ta info).
Sriuba turi būti kuo tirštesnė, kad kuo mažiau atskiestų skrandžio sultis. Kiniečių medicina pataria sergant vartoti tušintas garuose ar šiaip apvirtas daržoves, kad neva neapsunkint skrandžio, na taip pat ir daržovių sriubas. O visa kita gerai ir raw vegan. Na aišku žiūrint kokie negalavimai ir kas tinka tuo metu žmogui. Jei su virškinamu traktu problemos su žaliu maistu sunkiai draugaujama. Arba reik pabadauti dieną kitą arba išsigydyt su virtu maistu augaliniu.
Čia sriuba moliūgų be špinatų, vaizdas skiriasi, skonis ir, špinatai priduoda rūgštaus skonio kiek.
Šaltibarščiai: kavamale maltos saulegrąžos arba galima nemalti tik mirkyt, (man maltos skaniau),
kas nenori maišyt riebalų su angliavaandeniais, nes saulėgrąžos turi riebalų, tai deda vietoj saulegrąžų avokado tik. Agurkas arba tarkuotas arba pjaustytas arba raugintas arba ne :). Burokėliai tarkuoti, šaltas vanduo, svogūno įpjaustyta, jei turiu, įpjaustau svogūnų laiškų(nėščioms moterims svogūnų laiškuose yra tam tikrų med-iagų ko nėra niekur kitur, verta tai vartoti), jei turiu įtrakuoju cukinijos, įdedu krapų.
Mmmmmmmmmmmmmmmmm, pasaka, valgau kai noriu su sėmenimis, kai noriu su bulvėmis, primena vaikystę ant bulvių užbarstau kanapių sėklų maltų, kartais įdedu ciperžolės į bulves krapų. (Gi nevalgykit bulvių , tik mana galima kitiems ne :), patys darysit išvadas, kai kurių negalavimų atvejais tikrai negalima bulvių termiškai apdorotų. Kas jau labai save saugo bulvių nevalgo. Aš bulves kartą dukart per mėnesį valgau, būna kelis mėnesius nevalgau. Tiesiog kaip norisi.Čia ant šaltibarščių įdėjau gelsvės lapų.
Raugimui paruošti agurkai pjaustyti, įdėta krapų, druskos, vyšnių lapų ir serbentų lapų. Druskos dedama šaukštas litrui, čia mažiau nei litras stiklainy ar pagal skonį dedu, na pasūdau ir tiek. Kai kas raugina be druskos agurkus, dariau taip na nepatiko skonis ...Rauginti produktai gamina bakterijų būrį, kurios gerą darbą atlieka žarnyne. GYdantis labai gerai. Redžiuvelakų nepripažįstu man jie neskanūs, kopūstų raugintų sultis mėgstu kartais geriu, bet tuos kopūstus valgau grįžus pas tėvus kaime retkarčiais taip būna tik. ;)
Tėvai raugia agurkus šaltu raugimu ir uždaro stiklainiuose, įdeda česnako skilteles kelias į stiklainius, ir tokie agurkai uždaryti plastikiniais dangteliais stiklainiuose išstovi iki pavasario, traškūs, labai skanūs būna. Kepenims gerai raugintas agurkas.
Apkepta cukinija su svogūnais keptais, morkomis tarkuotomis kiek pakepintomis ir. Ant viršaus gelsvė, krapai, porai džiovinti. (Geriau nekepti o aptušinti garuose ar apvirti tokį maistą šiaip jau). Daržoves apkepinu vos tik tokios pusiau žalios gaunasi.
Salotos: pomidoras, burokėlis, avokadas, cukinija tarkuota, svogūnų laiškai smulkūs gelsvė. MMmmmmmmmmmmmmmmm skonis pasakiškas labai sočios salotos, kartais įdedu linų sėmenų mirkytų.
Kokteilis: bananas, aisenberg salotos, karobas, chia seklos.
Skonis kapučino aišku tūkstantį kart skaniau , kapučino niekad nemėgau kavos ir negėriau.
Skonis primena gamtą, globą gamtos saugumo jausmas koks tai, nemoku apsakyt, pasaka ir tiek :)
O čia smaguriams, vietoj cukraus saldumynų labai gera alternatyva: sūrios daržovių sriubos, neapdorotos termiškai plakti kokteiliai. Čia yra: moliūgas, aisenberg salotos, chia seklos, pomidorai.
Smaguriams patariama atsisakyt druskos. kas nori deda salierą vietoj druskos. Aį čia dėjau druskos, kol kas ją vartoju. Galima įdėt baziliko ar mairūno dar. Na čia keturi ingredientai tik. Ko ir reikia. kartais tos taisyklės nesilaikau, pati kuriu sau taisykles. Man galima. ;) O jūs turit patys daryt išvadas pagal savijautą, reikia daugiau mikso jums ar geriau kuo ma-iau maišyt produktų.
Dar salotos, šįkart : burokėliai tarkuoti, ridikas didelis baltas pailgas - maximoj tokių būna pirkti- tarkuotas, aisenberg salotos, pomidorai, viršuj gelsvės papjaustyta.
na aš čia berašinėdama ingredientus valgyt užsimaniau koks skanus vaizdas :)
Čia svogūnai apkepinti su morkomis, ir ant viršaus žirneliai su špinatais, pastarieji buvo šaldyti šaldiklyje, užplikyti ir užvirinti.
Čia žali tarkuoti burokėliai, moliūgas tarkuotas ir saliero šaknis
Salotos su rukola, pomidorais, džiovintais pomidorais augintais šiltnamyje ir džiovinti ji buvo ne saulėje kas būtų aišku geriauč bet orkaitėje, krapais, avokadu. Skonis pasakiškas mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...................skanaus :)
pomidorų ir visokių lapų salotos
bulvių plokštainis keptas orkaitėj ir an viršaus pabaigoje uždėta pomidorų pakepinta (bulves ir ypač plokštainį valgau labai retai)
mirkytos saulėgrąžos ir linų sėmenys gerai ir ryte ir visos dienos metu ir sotu, šiaip geriau atskirai tai vartoti, nors užsimaniau kartu... visai gerai
bulves su lupynom krapais ir ciperžole
obuolilč bananų kriaušių pyragas su rupiais miltais tamsiais, skanu ir gerai vietoj duonos ar sausainių. Išsikepiau pirmą kart po devynių metų pyragą ir būtent tada ka jau koks mėnuo nebevalgiau duonos, tiesiog pamiršau kad gali nebeprireikti ir iš miltų patiekalų...Duona nesveika nes mielės joje esančios augina žmogaus organizme auglius net taip pat naikina gerąją mikroflorą ... o duona su raugu ir negerai nes raugas naikina gerąją mikroflorą žarnyne, naikina B 12, taip pat kietina vidurius, kuria apnašas žarnyne, o nuo to visos ligos.
Ryte pusryčiai: avižiniai dribsniai su spanguolėm rinktom miške, graikiški riešutai rinkti mano, obuolys iš sodo.
Termiško maisto norui kompensuoti ryžiai su varškės prieskoniais iš maksimosč ten įeina porai česnakai krapai , ir ciperžolė.
Salotos: pomidorai, aisenberg salotos, moliūgas tarkuotas.
Salotos įvairūs lapai salotų, lęšių daigai, paprika, rukola.
Salotos: pomidorai, salotų įvairūs lapai, krapai, lęšiai daiginti, kopūstas tarkuotas, burokėliai tarkuoti.
Labai skanu vietoj saldumynų ananasas su spanguolėmis ir karobu pasaka...:) pusryčiams ir itin tinka.
Kukurūzai su žirneliais ir špinatais šaldyti plikyti ir užvirinti, plius salotos: baltas ridikas, aisenberg salotos, pomidorai.
įkalbino picą pasidaryt viena moteris kaip darė savo dukai. Blynas picos iš baltų miltų ji man tą blyną davė ten vanduo ir miltai daugiau nieko. Pridėjau dar rupių miltų į tą blyną, ir ant viršaus uždėjau cukinijos, pomidorų, paprikos, morkų tarkuotų. Skonį picos suteikė apkepę pomidorai prisiminiau tuos laikus kai mėgau picą, valgydavau retai ją nes energijos ji tikrai nepriduodavo, ta tikra pica su lydytu sūriu brrr tai buvo seniai...Tai kitą kart pakepinsiu pomidorų orkaitėj pasakiškas skonis mmmmmmmmmmmmmmm................
Šaltibarščių puodas, šįkart dėjau cukinijos tarkuotos nes neturėjau agurkų, ir pomidoro dėjau, avokado taip pat tarkuotų burokėlių, džiovintų krapų, svogūnų.
Dar šaltibarščių su žalumynais niam kaip skanu
Bulvių tarkuotų kukuliai su kepintais svogūnais aliejuje ir morkomis, man galima taip valgyt o kai kuriems ne .:)............ retai taip darau ... pomidoriukai delikatesiniai tikras pomidorų skonis mmmmmmmmmmm
Makaronai su kepintais svogūnais, morkomis, ir paprika ir pomidorai su rukola plius avokadas. Makaronai itin retas valgis ant mano stalo. Pamėginau po pertraukos kai atsisakiau duonos makaronų paragauti. Na... netaip jau ir viliojantis skonis... makaronai iš rupių miltų.
Obuolių sultys iš sodo, auksiniai obuoliai vadinasi ...
MOrkų salierų kotų 1 paprika sultys
Salierai tarkuoti, aiseberg salotos, daiginti lęšiai, pomidorų salotos.
Kaime per naujametines šventes prisiskyniau nuo krūmo putino uogų, vitaminų bomba..
Radau ant stalo gruodžio pabaigoje va tokių gęrybių kaime jau paragavau :)
Moliūgo neva nereikia maišyti su kitomis daržovėmis, na man galima... kokteilis: moliūgas, mėlynės mamos rinktos miške šaldytos, bananas mmmmmmmmmmmmmmskonis...
Čia obuolių sultys auksiniai obuoliai vadinasi iš sodo, pasaka skonis ....:)
Šilauogės, labai atgaivina, subtiliai pakrauna energetiką, tai juntama, labai mielas jausmas ir didelius darbus (po šimto gramų tokių uogų kai suvalgoma ) tada galima atlikti.
Granatai visuomet vietoj ir laiku, valgau vienus, taip patogiau ir skaniau.
Vaisių salotos. Nors vynuoges stengiuosi atskirai valgyt šį kartą užsimaniau kartu pasmaguriauti.
MOliūgų sultys, labai skanu, tikrai sveikiau ir mieliau gerti jas vienas nemaišytas su kitų daržovių sultimis. Ir labai subtiliai nuteikia, labai mielas jausmas.
Salotos: pomidorai, salierų kotai, ridikėliai, salotų, špinatų, rukolos, lapai, avokadas, imbieras, mmmmm, pasaka.........:)
Na labai paprasta ir labai skanu ir sotu: mokros su neskusta žieve bet tik nuplauta, rukolos, špinatų salotų žali ir tamsiai raudonos spalvos lapai (nepamenu kaip tie rausvi lapai vadinasi).
Burokėlių, morkė, salierų kotų, paprikos sultys, morkų dedu dviem trečdaliais daugiau nei kitų daržovių. Gerti geriau tai per šiaudelį, nes juntama kaip dantų emalį veikia tokios sultys, kiek panašu kaip cirtinos veikimas, taigi reikia saugot save kad nepakenkti emaliui. Per stiklinį šiaudelį galima gerti.
Keptos orkaitėj daržovės. Įdomiausia tai, kad nedėta jokios druskos. o pomidorai, salierai sūdo visas daržoves natūraliai ir turi apsčiai druskos skonio, dar pridėta morkų, moliūgo, brokolio, svogūno. Druskos žmogui tereikia kąsnelio rauginto agurko dvylikai dienų - žinios iš jogos.
vietoj šokolado: linų sėmenys malti (tik tos pačios dienos malimo tinka, kitaip mirkomi nemalti gerit išbrinksta) su datulėmis ir kakavos raw įdėta du šaukšteliai... su apelsinu pasidarė saulegrąža, o vėliau su bananu vos ne gyvenimo gėlė :) skanaus :) mmmmmmmmmmm primena vaikystės mano gamybos marmalintą šokolado skonį.
Padaiginti avižirniai su žiediniu kopūstu, agurku, svogūnu, sotu ir skanu.
Saliero kotas pjaustytas, pomidorai, salotos, žiediniai kopūstai, ašparagai. Galima avokado įdėti dar, imbiero. Nors keturių ingredientų pakanka jau.
Perlinės kruopos virtos su paprika, svogūnu, salierų kotais, pagardinta pomidorais, rukola kitomis salotomis, baziliku, krapais, žaliu svogūnu. Glitimo turi grūdinės kultūros, todėl daug kas kas turi negalavimų geriau jų nevartotų. Gikiai, soros, kukurūzai (gali būti daug kur modifikuoti kukurūzai) neturi glitimo. Kai kas mano kad roundapas įtakoja blogą poveikį organizmui kuris yra grūdinėse kultūrose - chemikalas.
salta sriuba / kokteilis: pomidorai, ridikeliu lapai, ziedinis kopustas, zaliu salotu ivairiu rusiu lapai, burokeliu lapai
Pasakiskas skonis: avizirniai su ridikeliu lapais ir avokadu uztepelei, nors as ant nieko netepu tai man siaip kaip pagardinimas prie troskintu darzoviu buna pvz. Taip pat sumaliau mikseriu kopusta ir morkas, vos ipyliau vandens, krapu idejau ir druskos. Irgi nuostabus skonis gaunasi ir iskart vartojant ir pabuvus saldytuve. Avizirniu uztepele (daiginti) naudoju tik tai dienai kitai dienai gaminu nauja. Aplamai maistas tik ta diena ir geriausia tuo metu pagamintas labiausiai tinka vartoti.
Kvinoja virta (balanda) su kitomis troskintomis darzovemis.
Saldziosios bulves, paprika ir morku lapai troskinti.
Kartais valgau ryzius ir baltus (juodu ryziu nerekomenduoja tie specialistai kurie giliau nagrineja info apie mityba, nes juodi ryziai turi daug arseno, o tai nuodas organizmui dar ir koks). Aisku geriau ryziu nevartoti, bet jei norisi stipriau sociau pavalgyti, daug kas ryzius vartoja. Namie augintu pupeliu ideta ir pomidoru i troskini.
rauginimui kopustai morkos ir kmynai su druska, agurkai su druska ir krapais
Žiediniai kopūstai, aisenberg salotos, paprika be luobelės, agurkas, prieskoniai.
Daiginti saulėgrąžų daigai, passion vaisius, duoniukai nuo sulčių likusių išspaudų su prieskoniais ir druska, vynuogės. vynuoges geriau vartoti atskirai, nemaišyti su kitu maistu.
Šaldyti kukurūzai patušinti su špinatais šaldytais, troškintomis morkomis, svogūnais, salierais.
Avokadas, pomidorai, žali salotų lapai, svogūnas, šalta sriuba.
Šantastiškieji cukinijos spageti, Tarkuotas spageti borokėlis ir morkos. Violetinės spalvos svogūno pusė galvutės. Pomidorai.
vėl cukinijų spageti su agurku morka, mmmmmmmmmmmmmm, vėl kitas skonis.
ir vės kitas spagečių skonis...
spageti cukinijos su burkokėlių ir morkų spageti, pomidorai. tyrė-padažas: žali salotų lapai, rukola, ridikėlių lapai, prieskoniai druska, burokėliai, avokadas. Skonis neapsakomas.
vėl spageti su vėl itin skaniu padažu, vėl kitoks skonis gavosi padažo, mmmmmmmmm.
Aukščiau vos lėkštutėj antiparazitinis mišinys: birtkėslė, pelynas malti kavamale, gvazdikėlis pirktas maximoje. Arbata: imbieras ir vos gvazdikėlio miltukų. Darant avižirnių užtepėlę įpyliau kiek daugiau vandens netyčia, gavosi nuostabi sriuba. Vietoj torto, pereinant į augalinę mitybą galima užplikyt avižinius dribsius, įpjaustyt banano, įdėt cinamono. virti keletą minučių, maišyt košę su lopėtėle. labai skanu, sotu ir saldumynų gali nebeprireikti. Konditeriniai saldumynai ne į sveikatą.
Ir vėl spageti cukinijos niam su kukuruzu termiškai neapdorotu.
Žalios saltos, laabai skanu. Aisenberg salotos, špinatai rukola burokėlių lapai, avokadas, violetinio svogūno puselė, cukinija. Druska ir prieskoniai.
Kepti alyvuogių aliejuje bananai ir datulės. vietoj saldumynų, tortų, valgomi karšti. Skonis nuostabus. Labai tinka su kava, kava ne į sveikatą, man ją galima gerti kitiems nE :)
Seniau pazistamai buvo guzelis nedidukas keliu milimetru atsirades ant akies virsutinio voko, isnyko vasara per 6 dienas valgant labai daug vysniu ir darantis su soda karta per diena (su dviem litrais vandens) gilumines klizmas. Vysnios rugscios, tuo jos ir gerina kraujo kokybe.
Šiaip aš valgau augalinį maistą, stengiuosi kad minimum būtų apie 70% termiškai neapdoroto maisto. Aišku būna dienų kai valgau tik žalią augalinį maistą ir geriu arbatą kokį kartą. Dažniausiai vien su žaliu maistu draugauju tada, kai reikia pakelti didelius dienos krūvius, pvz be pertraukos ką nors nuolat veikti, kai veikla būna panaši į sportą, arba šiaip kai tenka ilgai dirbti ir labai mažai miegoti, tada patogiau būna draugauti vien tik su žaliu maistu.
Siuo metu ir jau kokie du metai nevartoju juodos duonos o miltiniu patiekalu senokai nevartoju, taip kad ikelti makaronai zemiau parodyti tik pradedantiems, kam sunku dar pereidineti prie tinkamos augalines mitybos.
Šiaip nesu mėgėja fotografuoti valgių, bet kiek neapims tinginukas, tiek to maisto foto čia įdėsiu.valgau klabai paprastai. Mėgstu morkas, dažniausiai jas kramtau, ne tarkuoju, rečiau tarkuojamos morkos darant sultis tik.
Man tiesiog nesinori tarkuotų morkų. (Kas turi vėžio negalavimą ar diabetą, morkas reikia kramtyt, o ne tarkuot. Aišku kramtyt reikia iki košelės. MAISTĄ REIKIA GERTI, O VANDENĮ VALGYTI.
Kas neišmokę kramtyt maisto, tie kenčia nuo skrandžio ir kitų virškinimo trakto ligų. taigi jei nenorite kentėti, teks išmokti kramtyti maistą. Beje taip ugdysit savo valią ir charakteris kis į gerąją pusę. Išmoksite būti kantresni.
Perspėju, kad aš nederinu maisto produktų tarpusavyje kai to nenoriu ir geriau kad kaip derinti produktus informaciją susiratsumėte patys knygoje Graham ,,80/10/10". Dar galima perskaityti ,,Fermentų faktorius" knygelę, ten rasit geros informacijos.
Patariu patiems irgi ieškoti informacijos ir stebėti pojūčius. Tik savaime aišku kad sveikiau gyventi ir draugauti su veganiška mityba. Žarnyne nuo mėsos yra pusė apnašų. Pieno produktai homogenizuojami fabrikuose, todėl pirkti pieno produktai - neorganinis kalcis, tai tik toksinai. Kas turi problemų su krūtine ar turėjo, su prostata, gimda, kas turėjo vėžio ligą, turi diabetą ir t.t. ir pan, negalima tikrai vartoti pieno produktų. Nėra nė vieno žmogaus, kuriam tiktų pieno produktai, pienas tik teliukui, o ne žmogui, gamtoje matinasi iškreiptai tik žmogus. nei karvė nei kiti gyvūnai nekepa sau maisto, valgo žalią. Ir t.t.
Ne visuomet kiekvienam tinka siūlomi knygų dalykai. Esame unikalūs.
Iš mano gyvenimo praktikos pastebėjau, kad kai kurie žmonės tegali valgyt nedaug rūšių produktų, ir tegali gerti vienos kitos žolės arbatas. Pvz tokiems žmonėms nerekomenduotina yra: mėta, melisa. Tai ne tik gali sutrikdyti širdies ritmą, bet sukelti labai blogą būklę.
Gyvenimui kadaise prispyrus, išmokau naudotis kūno pasvyrimo metodu, ir tokiu būdu man yra geriausia atsirinkti produktus, kurie man tinka, o kurie netinka.
KŪNO PASVYRIMO METODAS TIKRINTI KOKS MAISTO PRODUKTAS TINKA ŽMOGUI< KOKS NE.
Klausimas buvo Ilonos, todel rašau atsakymą čia: klausiat ar jūs Ilona, svyrate kūnu į priekį, ar jūs Antanas - svirsite atgal. (Į priekį kai svyrate, atsakymas TAIP, atgal - NE). Ar jums tinka pomidorai, Virginijos info ir t.t. svyrate tinka ar netinka, sužinosit kur. jei kūnas svirduliuos į šonus, arba netikslus klausimas arba stovite geopatogeninej zonoj, pereikit žingsnį ar keletą žingsnių į kitą vietą ir vėl klausiate. Pvz ar jums tinka rūbas, darbas, žmogus, tą ir aną daryt, tik reikia tokių svarbių klausimų klausti vėl ir vėl keletą rytų, vakare pavargęs kūnas būna nelabai tikslūs atsakymai. iš pradžių būna pavargstama net, vėliau priprantama ir atsakymai gaunami net širdies srityje, labai įdomu :). Pvz kiek proc turi žmogus toksinų ir galima patikrinti kūno pasvyrimo metodu, kiek proc kitas serga sanarių liga, vėžio toksinų kiek turi. O kai įgundi, iškart ateina atsakymai mintyse matai skalėj kiek, taip ištraukiama info iš pasamonės, iš torsioninių laukių. Kiekvienoj dalelėj smiltelėj smėlio, ore erdvėj visur visa info apie viską.
Produktus tinkamus galima atsirinkti ir su paprasčiausiu žiedu ant siūlo medvilninio užkabintu. Žiedas turi būti auksinis arba sidabrinis, be akutės. Padedate produktą priešais save, ir jei žiedas su siūlu siūbuoja į jus ir į produktą, tas produktas jums tinka. Jei svyruoja žiedas tarp jūsų ir produkto horizontaliai, tai reiškia kad tas produktas jums netinka. Prieš tikrinant su žiedu ant siūlo, perbraukite per siūlą tris kartus, kad jūsų energijos prisigertų siūlas.
Jei žiedas ant siūlo rodo netiksliai: vieną kart taip, kitą kart kitaip, tada įsivaizduojate energetinį stulpą, kurie eina iš viršaus per siūlą ir žiedą žemyn ir valo netinkamą energiją. Tada žiedas ant siūlo vėl rodys teisingai.
Jei esate geopatogeninėj zonoj, žiedas ant siūlo rodys bet kaip, tai bus matoma aiškiai, kad nėra tai gerai, todėl reiks tada pereiti į kitą vietą ir vėl tikrinti. taip galite tikrinti papildus ir t.t. Netgi ar žmogus tinka :). Juk yra net posakis: žmogus stumia, -ar žmogus traukia.
Taigi pirmiausia įdedu paprastus saldumynus kurie mane itin sužavėjo.
Perspėju, kad negalima naudoti konditerinių saldumynų ir visokių pieniškų ledų, nes ten miksas visokių produktų, mano jogos mokytojas tai vadino bjaurastimi. Žmonės valgydami tradicinius konditerinius saldumynus renkasi spartų savęs naikinimą. viena mama virė vaikui spurgas dažnai aliejuj, kepė visokius sviestinius sausainius tortus, vaikas turėdamas vos aštuonerius metus susirgo vėžiu. Viena moteris valgė labai daug saldumynų kasdien, jai buvo kaulų vėžys. Na visokių istorijų yra apie tokius valgymo nukrypimus.
Jau geriau tokiu atveju valgyti mėsą, tik ne saldumynus. Beje saldumynuose ir yra mėsos, pvz medaus torte yra žėlė kuri gaminama iš karvių kaulų ir kanopų. Taip kad daryt reikia išvadas. Mokintis mąstyti, kas bus poto, kokios pasekmės jei dabar elgsiuosi su savo organizmu tai ar kitaip.
Niekas nieko neprivalo, kas kaip nori taip ir gyvena, jūsų reikalai. Esmė kai užduodamas man klausimas, kaip sau padėti, kai yra koks nors negalavimas, aš turiu aiškų atsakymą, nori greito rezultato, žiūrint koks negalavimas: vegan mityba(t.y. gali dar būti ir vos termiškai apdoroto maisto augalinėje mityboje). Kai kuriais atvejais tegalima draugauti tik su raw vegan mityba. taigi žmogus nuolat renkasi. Kas jaučiasi gerai, jūsų reikalai, jei neturite klausimų neišgirsit ir mano atsakymo. :)
Dėl alkoholio vartojimo: net mažais kiekiais lašeliais alkoholis vartojamas labai kenkia organizmui, todėl tokio negero dalykėlio nenaudoju jau devyni metai, ir nepatariu niekam, jokių tinktūrų spiritinių ar su degtine ir t.t vartoti į vidų. Tai nuodas ir tik vergo kelias. Mąstantys renkasi laisvę su atsakomybe, marionetės ką renkasi, jų reikalai. Vadinkim daiktus tikrais vardais. Pamatytumėt ir išgirstumėt kaip kenčia žmonės nuo alkoholio kasdien, net rankos netiestumėt prieš lašiuko alkoholio, nes suvoktumėt kad tokiu elgesui prisidedate prie bendro žmonijos sąmonės lauko ir ugdote priklausomybę silpnesniems žmogučiams. Nepykit bet į vatą nevyniosiu, bet toks elgesys ir jūsų reikalai.
Cukraus nori kirminai gyvenantys žmogaus organizme...Kai liūdna ir norisi saldaus nesveiko kontiderinio maisto, kai gyvenimas nesaldus (tokiems pojūčiams trukdo žmogaus susikurtas klaidingas suvokimas apie pasaulį, suvokimą galima keisti, kartais reikalinga specialisto pagalba, ir tai puikiai padeda pasaulį pamatyti nuostabiomis spalvomis vėl).
taigi skanieji ,,rafaelo" čia:
Čia vietoj saldainių, skonis kaip rafaelo
Sudėtis: avižiniai dribsniai, raw kakava, datulės, kokoso drožlės, karobo milteliai.
Pamirkyt kiek tai laiko dribsnius avižų, kas nori tikrai raw avižų, galima pirkti avižas , apmalti kavamale ir pamirkyt , vandens reik nedaug tik kad vos apsemtų ar sušlapintų tas avižas.
Arba likučius vandens po to nupilsit.
Sumalti mikseriu datules su avižiniais dribsniais, įdėt kakavos išmaišyt, ir apvynioti kokoso drožlėse.
Na pavalgius galima pašokti baletą kaip rafaelo reklamoje balerina šoko :)
na dar užsimerkus galima valgant mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sakyti
;)
Būtinai save pagirkit, apkabinkit save, ir paglostykit kad tokių nuostabiai skanių saldainių pasidarėt :)
Kokoso aliejus kenkia, čia paskaitysit apie tai, išties sulėtėja kūno judesiai jei kasdien vartojamos kokoso drožlės, taip kad tokie rafaeliniai saldainiai turi būti retai vartojami...
http://virginijaluko.blogspot.dk/2016/04/kokosu-aliejus-kenkia-sveikatai-ir-net.html
Dar saldumynų: Nutariau nedaryt rafaelo rutuliukų, o padariau tiesiog košę, tik parduotuvėj pamiršau nusipirkti datulių :) taigi turėjau razinų, gavosi skonis kaip saldainių su kava. Nors ten košėj puodelyje įdėta: avižiniai dribsniai, kakavos kiek tai, karobo miltelių, kokoso drožlių. Norėjosi gaivaus skonio, tai šalia lėkštutėj padarytos vaisių salotos: kriaušė, ir apelsinas supjaustyta. pabarstyta karobo miltelių ant viršaus. Pasodarot gilučių kavos, arba varnalėšų šaknų kavos, arba arbatos su kakava. Kakava narkotinių medžiagų turi ir ir tikrai alina organizmą, bet daug geriau tokie saldumynai nei tortai konditeriniai.
Aišku geriau nemaišyt citrusinių vaisių ir juos valgyt atskirai.
Taip pat turi kiekvienas žinoti, kad sergant geriausiai vartoti tik po vieną produktą. Šiaip patariama daugiausiai keturis produktus įdėt į maistą, kad neapkrauti skrand-io kad jis atkoduotų informaciją, koks maistas pas jį ten atslinko.
Na aš pamiksuoju, bet man galima, kitiems ne :) Pagal savijautą patys pasidarysit ko jums reikia ir pagal nurodymus aukščiau minėtose knygose, jei bus noro. Turite patys studijuoti info, juk jums reikia žinoti apie savo organizmą ir ką vartoti ko ne. Kai patys pasigilinsit, labiau save mylėsit :)
O augalinį maistą valgydamas imi tikrai dar labiau save mylėt.
Salotos:
Avokadas, tarkuoti žali burokėliai, salotų asorti- ten yra rukolos, tokių su ružavais pakraštėliais lapų nepamenu tos salotos kaip vadinasi, keli špinatų lapeliai(špinatų daug negalima tik po lapelį kitą ir tai nedažnai, nes jie turi oksalo rūgšties kas neleidžia geležies organizmui įsisavinti, tada raugintas agurkas, ridikėliai, cukinijos patarkuota rupiai, svogūno įpjaustyta. Svogūną pataria gydantis pvz kaip antiparazitinį augalą vartoti. Kai norisi vartoju, kai nėra noro tikrai ir nereikia. Šios salotos man labai sočios, jei nededu agurkų raugintų ar žalių paprastų neraugintų, kokių turiu, tada dedu pomidorus, ir šiaip tik dabar turėjau cukinijos įdėjau, dažniausiai be cukinijos tos salotos būna. Jei noriu įdedu sėmenų linų mirkytų, nors šiaip sėmenis linų mėgstu valgyt atskirai, arba sriuba vietoj duonos kartais valgau.
(Duonos atsisakiau, ir žinau technologiją kaip tai padaryt, ir suveikė ;), o jūs galit su ELT emocinės laisvės technika duonos atsisakyt jei bus noro).
Vietoj asorti salotų dedu aisenberg salotų, ar paprastų salotų -žalių kur daržuose auginat nuo tarybinių laikų :)
Tokias salotas kasdien galiu valgyt pietums ar vakarienei. Burokėlį valgau kasdien ar beveik kasdien aišku žalią ne virtą . kam gadint skonį, neverdu nia nia.
Nebent svečiuose kas duoda virto burokėlio galiu kiek suvalgyt. Nesu žaliavalgė juk.
čia linų sėmenys mirkyti , patariama kasdien po šaukštą vartoti tokių sėmenų kai išmirksta jų būna daugiau. Skaičiau mokslinį straipsnį, kad malti sėmenys negerai, neva turi kokio tai ...oksido, kuris kenkia ypač inkstams. ir iš tiesų inkstus paskaudėdavo nei iš šio nei iš to, tik tada prisiminiau kad maldavau linų sėmenis, nuo to paskaitymo info nebemalu o mirkau paprastus sėmenis. Jie kiekvienam reikalingi, gydo skrandį jei reik, turi omega trys rūgščių, kramtant tuos sėmėnis kiek reik med-iagų organizmas pasiima o nuodingas medžiagas sėmenų sėklos pasiima iš organizmo dygimui. Va tokios tokelės. Virti sėmenys išskiria nuodus tuos iš savęs ir tikrai nėra gerai organizmui, skrandis kai negaluoja patariama pasivartyt gerai sukramčius ir nurijus tuos sėmenis, kad gleivėmis sienelės pasidengtų, tai gydo virškinimo traktą. (Mokslinis straipsnis googlėj norėsit susirasit, anglų kalba ta info).
Na o dabar sriuba:
moliūgas hokaido, špinatai(pabaigoj virimo juos dėt), salierai, morkos, svogūnas, įdedu gelsvės į sriubą lapų, krapų, džiovintų porų. kai noriu dar bulvę įdedu(bulvės teigiama kad nesveika, nors esant skrandžio negalavimams, patariama vartoti bulves ir bulvių skystį kuriame jos virė -tai tikrai gydo skrandį išbandyta, žalia bulvė soti, kai kas valgo su prieskoniais vieną tik nemiksuoja su kitu raw maistu. Malachovo knygoj parašyta, kad bulvių skysčiu tirpinami akmenys organizme, tikrinkit info niekuo netikėkit patys darykit išvadas. Galit aišku puikiai apseiti ir be bulvių, ir norint dar sveikiau gyvent geriau jų atsisakyt. Krakmolingas maistas ypač termiškai apdorotas nėra gerai.).
Čia sriuba moliūgų be špinatų, vaizdas skiriasi, skonis ir, špinatai priduoda rūgštaus skonio kiek.
Šaltibarščiai: kavamale maltos saulegrąžos arba galima nemalti tik mirkyt, (man maltos skaniau),
kas nenori maišyt riebalų su angliavaandeniais, nes saulėgrąžos turi riebalų, tai deda vietoj saulegrąžų avokado tik. Agurkas arba tarkuotas arba pjaustytas arba raugintas arba ne :). Burokėliai tarkuoti, šaltas vanduo, svogūno įpjaustyta, jei turiu, įpjaustau svogūnų laiškų(nėščioms moterims svogūnų laiškuose yra tam tikrų med-iagų ko nėra niekur kitur, verta tai vartoti), jei turiu įtrakuoju cukinijos, įdedu krapų.
Mmmmmmmmmmmmmmmmm, pasaka, valgau kai noriu su sėmenimis, kai noriu su bulvėmis, primena vaikystę ant bulvių užbarstau kanapių sėklų maltų, kartais įdedu ciperžolės į bulves krapų. (Gi nevalgykit bulvių , tik mana galima kitiems ne :), patys darysit išvadas, kai kurių negalavimų atvejais tikrai negalima bulvių termiškai apdorotų. Kas jau labai save saugo bulvių nevalgo. Aš bulves kartą dukart per mėnesį valgau, būna kelis mėnesius nevalgau. Tiesiog kaip norisi.Čia ant šaltibarščių įdėjau gelsvės lapų.
Raugimui paruošti agurkai pjaustyti, įdėta krapų, druskos, vyšnių lapų ir serbentų lapų. Druskos dedama šaukštas litrui, čia mažiau nei litras stiklainy ar pagal skonį dedu, na pasūdau ir tiek. Kai kas raugina be druskos agurkus, dariau taip na nepatiko skonis ...Rauginti produktai gamina bakterijų būrį, kurios gerą darbą atlieka žarnyne. GYdantis labai gerai. Redžiuvelakų nepripažįstu man jie neskanūs, kopūstų raugintų sultis mėgstu kartais geriu, bet tuos kopūstus valgau grįžus pas tėvus kaime retkarčiais taip būna tik. ;)
Tėvai raugia agurkus šaltu raugimu ir uždaro stiklainiuose, įdeda česnako skilteles kelias į stiklainius, ir tokie agurkai uždaryti plastikiniais dangteliais stiklainiuose išstovi iki pavasario, traškūs, labai skanūs būna. Kepenims gerai raugintas agurkas.
Apkepta cukinija su svogūnais keptais, morkomis tarkuotomis kiek pakepintomis ir. Ant viršaus gelsvė, krapai, porai džiovinti. (Geriau nekepti o aptušinti garuose ar apvirti tokį maistą šiaip jau). Daržoves apkepinu vos tik tokios pusiau žalios gaunasi.
Salotos: pomidoras, burokėlis, avokadas, cukinija tarkuota, svogūnų laiškai smulkūs gelsvė. MMmmmmmmmmmmmmmmm skonis pasakiškas labai sočios salotos, kartais įdedu linų sėmenų mirkytų.
Kokteilis: bananas, aisenberg salotos, karobas, chia seklos.
Skonis kapučino aišku tūkstantį kart skaniau , kapučino niekad nemėgau kavos ir negėriau.
Skonis primena gamtą, globą gamtos saugumo jausmas koks tai, nemoku apsakyt, pasaka ir tiek :)
O čia smaguriams, vietoj cukraus saldumynų labai gera alternatyva: sūrios daržovių sriubos, neapdorotos termiškai plakti kokteiliai. Čia yra: moliūgas, aisenberg salotos, chia seklos, pomidorai.
Smaguriams patariama atsisakyt druskos. kas nori deda salierą vietoj druskos. Aį čia dėjau druskos, kol kas ją vartoju. Galima įdėt baziliko ar mairūno dar. Na čia keturi ingredientai tik. Ko ir reikia. kartais tos taisyklės nesilaikau, pati kuriu sau taisykles. Man galima. ;) O jūs turit patys daryt išvadas pagal savijautą, reikia daugiau mikso jums ar geriau kuo ma-iau maišyt produktų.
Dar salotos, šįkart : burokėliai tarkuoti, ridikas didelis baltas pailgas - maximoj tokių būna pirkti- tarkuotas, aisenberg salotos, pomidorai, viršuj gelsvės papjaustyta.
na aš čia berašinėdama ingredientus valgyt užsimaniau koks skanus vaizdas :)
Čia svogūnai apkepinti su morkomis, ir ant viršaus žirneliai su špinatais, pastarieji buvo šaldyti šaldiklyje, užplikyti ir užvirinti.
Čia žali tarkuoti burokėliai, moliūgas tarkuotas ir saliero šaknis
Salotos su rukola, pomidorais, džiovintais pomidorais augintais šiltnamyje ir džiovinti ji buvo ne saulėje kas būtų aišku geriauč bet orkaitėje, krapais, avokadu. Skonis pasakiškas mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...................skanaus :)
pomidorų ir visokių lapų salotos
bulvių plokštainis keptas orkaitėj ir an viršaus pabaigoje uždėta pomidorų pakepinta (bulves ir ypač plokštainį valgau labai retai)
mirkytos saulėgrąžos ir linų sėmenys gerai ir ryte ir visos dienos metu ir sotu, šiaip geriau atskirai tai vartoti, nors užsimaniau kartu... visai gerai
bulves su lupynom krapais ir ciperžole
obuolilč bananų kriaušių pyragas su rupiais miltais tamsiais, skanu ir gerai vietoj duonos ar sausainių. Išsikepiau pirmą kart po devynių metų pyragą ir būtent tada ka jau koks mėnuo nebevalgiau duonos, tiesiog pamiršau kad gali nebeprireikti ir iš miltų patiekalų...Duona nesveika nes mielės joje esančios augina žmogaus organizme auglius net taip pat naikina gerąją mikroflorą ... o duona su raugu ir negerai nes raugas naikina gerąją mikroflorą žarnyne, naikina B 12, taip pat kietina vidurius, kuria apnašas žarnyne, o nuo to visos ligos.
Ryte pusryčiai: avižiniai dribsniai su spanguolėm rinktom miške, graikiški riešutai rinkti mano, obuolys iš sodo.
Termiško maisto norui kompensuoti ryžiai su varškės prieskoniais iš maksimosč ten įeina porai česnakai krapai , ir ciperžolė.
Salotos: pomidorai, aisenberg salotos, moliūgas tarkuotas.
Salotos įvairūs lapai salotų, lęšių daigai, paprika, rukola.
Salotos: pomidorai, salotų įvairūs lapai, krapai, lęšiai daiginti, kopūstas tarkuotas, burokėliai tarkuoti.
Labai skanu vietoj saldumynų ananasas su spanguolėmis ir karobu pasaka...:) pusryčiams ir itin tinka.
įkalbino picą pasidaryt viena moteris kaip darė savo dukai. Blynas picos iš baltų miltų ji man tą blyną davė ten vanduo ir miltai daugiau nieko. Pridėjau dar rupių miltų į tą blyną, ir ant viršaus uždėjau cukinijos, pomidorų, paprikos, morkų tarkuotų. Skonį picos suteikė apkepę pomidorai prisiminiau tuos laikus kai mėgau picą, valgydavau retai ją nes energijos ji tikrai nepriduodavo, ta tikra pica su lydytu sūriu brrr tai buvo seniai...Tai kitą kart pakepinsiu pomidorų orkaitėj pasakiškas skonis mmmmmmmmmmmmmmm................
Šaltibarščių puodas, šįkart dėjau cukinijos tarkuotos nes neturėjau agurkų, ir pomidoro dėjau, avokado taip pat tarkuotų burokėlių, džiovintų krapų, svogūnų.
Dar šaltibarščių su žalumynais niam kaip skanu
Bulvių tarkuotų kukuliai su kepintais svogūnais aliejuje ir morkomis, man galima taip valgyt o kai kuriems ne .:)............ retai taip darau ... pomidoriukai delikatesiniai tikras pomidorų skonis mmmmmmmmmmm
Makaronai su kepintais svogūnais, morkomis, ir paprika ir pomidorai su rukola plius avokadas. Makaronai itin retas valgis ant mano stalo. Pamėginau po pertraukos kai atsisakiau duonos makaronų paragauti. Na... netaip jau ir viliojantis skonis... makaronai iš rupių miltų.
Obuolių sultys iš sodo, auksiniai obuoliai vadinasi ...
MOrkų salierų kotų 1 paprika sultys
Salierai tarkuoti, aiseberg salotos, daiginti lęšiai, pomidorų salotos.
Kaime per naujametines šventes prisiskyniau nuo krūmo putino uogų, vitaminų bomba..
Radau ant stalo gruodžio pabaigoje va tokių gęrybių kaime jau paragavau :)
Moliūgo neva nereikia maišyti su kitomis daržovėmis, na man galima... kokteilis: moliūgas, mėlynės mamos rinktos miške šaldytos, bananas mmmmmmmmmmmmmmskonis...
Čia obuolių sultys auksiniai obuoliai vadinasi iš sodo, pasaka skonis ....:)
Šias knygas reiktų perskaityti, jei kyla klausimų apie veganišką tinkamą mitybą. |
Granatai visuomet vietoj ir laiku, valgau vienus, taip patogiau ir skaniau.
Vaisių salotos. Nors vynuoges stengiuosi atskirai valgyt šį kartą užsimaniau kartu pasmaguriauti.
MOliūgų sultys, labai skanu, tikrai sveikiau ir mieliau gerti jas vienas nemaišytas su kitų daržovių sultimis. Ir labai subtiliai nuteikia, labai mielas jausmas.
Salotos: pomidorai, salierų kotai, ridikėliai, salotų, špinatų, rukolos, lapai, avokadas, imbieras, mmmmm, pasaka.........:)
Na labai paprasta ir labai skanu ir sotu: mokros su neskusta žieve bet tik nuplauta, rukolos, špinatų salotų žali ir tamsiai raudonos spalvos lapai (nepamenu kaip tie rausvi lapai vadinasi).
Burokėlių, morkė, salierų kotų, paprikos sultys, morkų dedu dviem trečdaliais daugiau nei kitų daržovių. Gerti geriau tai per šiaudelį, nes juntama kaip dantų emalį veikia tokios sultys, kiek panašu kaip cirtinos veikimas, taigi reikia saugot save kad nepakenkti emaliui. Per stiklinį šiaudelį galima gerti.
Keptos orkaitėj daržovės. Įdomiausia tai, kad nedėta jokios druskos. o pomidorai, salierai sūdo visas daržoves natūraliai ir turi apsčiai druskos skonio, dar pridėta morkų, moliūgo, brokolio, svogūno. Druskos žmogui tereikia kąsnelio rauginto agurko dvylikai dienų - žinios iš jogos.
Keptos orkaitėj bulvės be aliejaus, labai geras skonis. Kepa apie 25-30 minučių prie 175 laipsnių temperatūros. |
Kai valgot tokį skanų maistą, reikia sakyt : Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, ir tada nugriūt, nes labai skanu :)
Dar salotos: kalafijorai, salotų ir rukolos lapai, ridikėliai, pomidorai.
vietoj šokolado: linų sėmenys malti (tik tos pačios dienos malimo tinka, kitaip mirkomi nemalti gerit išbrinksta) su datulėmis ir kakavos raw įdėta du šaukšteliai... su apelsinu pasidarė saulegrąža, o vėliau su bananu vos ne gyvenimo gėlė :) skanaus :) mmmmmmmmmmm primena vaikystės mano gamybos marmalintą šokolado skonį.
Padaiginti avižirniai su žiediniu kopūstu, agurku, svogūnu, sotu ir skanu.
Saliero kotas pjaustytas, pomidorai, salotos, žiediniai kopūstai, ašparagai. Galima avokado įdėti dar, imbiero. Nors keturių ingredientų pakanka jau.
Perlinės kruopos virtos su paprika, svogūnu, salierų kotais, pagardinta pomidorais, rukola kitomis salotomis, baziliku, krapais, žaliu svogūnu. Glitimo turi grūdinės kultūros, todėl daug kas kas turi negalavimų geriau jų nevartotų. Gikiai, soros, kukurūzai (gali būti daug kur modifikuoti kukurūzai) neturi glitimo. Kai kas mano kad roundapas įtakoja blogą poveikį organizmui kuris yra grūdinėse kultūrose - chemikalas.
salta sriuba / kokteilis: pomidorai, ridikeliu lapai, ziedinis kopustas, zaliu salotu ivairiu rusiu lapai, burokeliu lapai
Pasakiskas skonis: avizirniai su ridikeliu lapais ir avokadu uztepelei, nors as ant nieko netepu tai man siaip kaip pagardinimas prie troskintu darzoviu buna pvz. Taip pat sumaliau mikseriu kopusta ir morkas, vos ipyliau vandens, krapu idejau ir druskos. Irgi nuostabus skonis gaunasi ir iskart vartojant ir pabuvus saldytuve. Avizirniu uztepele (daiginti) naudoju tik tai dienai kitai dienai gaminu nauja. Aplamai maistas tik ta diena ir geriausia tuo metu pagamintas labiausiai tinka vartoti.
Kvinoja virta (balanda) su kitomis troskintomis darzovemis.
Saldziosios bulves, paprika ir morku lapai troskinti.
Kartais valgau ryzius ir baltus (juodu ryziu nerekomenduoja tie specialistai kurie giliau nagrineja info apie mityba, nes juodi ryziai turi daug arseno, o tai nuodas organizmui dar ir koks). Aisku geriau ryziu nevartoti, bet jei norisi stipriau sociau pavalgyti, daug kas ryzius vartoja. Namie augintu pupeliu ideta ir pomidoru i troskini.
rauginimui kopustai morkos ir kmynai su druska, agurkai su druska ir krapais
Žiediniai kopūstai, aisenberg salotos, paprika be luobelės, agurkas, prieskoniai.
Daiginti saulėgrąžų daigai, passion vaisius, duoniukai nuo sulčių likusių išspaudų su prieskoniais ir druska, vynuogės. vynuoges geriau vartoti atskirai, nemaišyti su kitu maistu.
Šaldyti kukurūzai patušinti su špinatais šaldytais, troškintomis morkomis, svogūnais, salierais.
Avokadas, pomidorai, žali salotų lapai, svogūnas, šalta sriuba.
Šantastiškieji cukinijos spageti, Tarkuotas spageti borokėlis ir morkos. Violetinės spalvos svogūno pusė galvutės. Pomidorai.
vėl cukinijų spageti su agurku morka, mmmmmmmmmmmmmm, vėl kitas skonis.
ir vės kitas spagečių skonis...
spageti cukinijos su burkokėlių ir morkų spageti, pomidorai. tyrė-padažas: žali salotų lapai, rukola, ridikėlių lapai, prieskoniai druska, burokėliai, avokadas. Skonis neapsakomas.
vėl spageti su vėl itin skaniu padažu, vėl kitoks skonis gavosi padažo, mmmmmmmmm.
Aukščiau vos lėkštutėj antiparazitinis mišinys: birtkėslė, pelynas malti kavamale, gvazdikėlis pirktas maximoje. Arbata: imbieras ir vos gvazdikėlio miltukų. Darant avižirnių užtepėlę įpyliau kiek daugiau vandens netyčia, gavosi nuostabi sriuba. Vietoj torto, pereinant į augalinę mitybą galima užplikyt avižinius dribsius, įpjaustyt banano, įdėt cinamono. virti keletą minučių, maišyt košę su lopėtėle. labai skanu, sotu ir saldumynų gali nebeprireikti. Konditeriniai saldumynai ne į sveikatą.
Ir vėl spageti cukinijos niam su kukuruzu termiškai neapdorotu.
Žalios saltos, laabai skanu. Aisenberg salotos, špinatai rukola burokėlių lapai, avokadas, violetinio svogūno puselė, cukinija. Druska ir prieskoniai.
Kepti alyvuogių aliejuje bananai ir datulės. vietoj saldumynų, tortų, valgomi karšti. Skonis nuostabus. Labai tinka su kava, kava ne į sveikatą, man ją galima gerti kitiems nE :)
Seniau pazistamai buvo guzelis nedidukas keliu milimetru atsirades ant akies virsutinio voko, isnyko vasara per 6 dienas valgant labai daug vysniu ir darantis su soda karta per diena (su dviem litrais vandens) gilumines klizmas. Vysnios rugscios, tuo jos ir gerina kraujo kokybe.
Yra nuomonių, kad burokėlis nėra tinkamas maistui, nes išvestas iš kokios tai veislės augalų, na patartina jo dažnai ar dideliais kiekiais nevartoti, nes vartojantys pastebėjo kad kapiliarai gali trūkinėti būtent nuo burokėlių per didelių kiekių vartojimo. Morka vartotina geriau kramtymui, o ne tarkuota ar sulčių pavidalu. Todėl tie, kas turi sveikatos problemų- uždavinių turėtų tai žinoti ir daryti išvadas. Bet kokiu atveju augalinis maistas palengvina būklę organizmo, naudojama kaip sveikatos gerinimo prevencinė priemonė ar net gijimui. Mono mityba sveikiausia, kai vienu metu valgomas tik vienas produktas ir daromos pertraukos valgant kitą produktą vėl. Kad ingredientai nesusimaišytų skrandyje ir neapsunkintų virškinimo, tada organizmas pats savo daugiau jėgų skiria toksinams valyti, šalinti esamus ar būsimus negalavimus. Naudojant augalinę mitybą jei naudojama nedidelis procentas termiškai apdoroto maisto, iš pradžių tokia mityba būna ok, tik po metų kitų gali išvešėti kandidač nes organizmas atsikrato didelio kiekio parazitų, kirminų, o kirminai ėda ir grybelį. Taip kad nebėra kam šalinti grybelio, tokiu atveju reiktų daryti išvadas ir salinti priežastį. Tai reiškia kad reiktų jau pasirinkti vien žaliavalgišką vegan mitybą.
Yra nuomonių kad reikia rūgštinio maisto organizmui ir kad tokioje terpėje nesidaugina nei kandida nei kiti parazitai, nei kirminai. Todėl kasdien patartina gerti šiltu vandeniu(aš skiedžiu su virintu vandeniu karštu, žaliavalgiai su šildytu iki 41 laipsnio temp. vandeniu) skiestas citrinos sultis, ką tik išspaustas rytais ant tuščio skrandžio ir dienos metu geras pusvalandis prieš valgį tai naudoti. Rūgština kraują ir valo organizmą spanguolės, dauguma uogų, rūgštesni vaisiai. Tokie maisto produktai iš tiesų padidina energijos kiekius, norisi mažiau miegoti, atsiranda motyvacija daug ką nuveikti įdomaus mielo ir t.t.
Literatūra čia, kur rasite nuorodą sveikatos tema knygų, ten bus ,,fermentų faktoriaus" kiek info.
Atminkit niekas jumis nepasirūpins, tik jūs patys. Man tai šiaip labai patogu, aš negaliu sau leisti paragauti pieno produktų kad vėl koks negalavimas nepristotų, nes kokius nemalonius pojūčius turėjau prieš devynis metus, tikrai daugiau to nenoriu. Man negalima cukraus (gal ir galima bet nerizikuočiau ir kam to narkotiko reik kai yra tokio nuostabaus skonio augalų). beje kai norėdavau saldumynų, naudodavau daržovių sriubą su druska, arba vietoj druskos dėdavau salierą, kompensuodavo visus saldumų norus tai. Kartais reikia pasirinkti atvirkščią variantą, ir pasirodo padeda ).
Taigi skanaus, pagalvių prisidėkit kai griūsit nuo skonio ant žemės :) :)
Gali būti daugiau papildymų maisto čia, šioje nuorodoje.
Iki :)
Su meile - Virginija Luko
(Net pačiai keista kad įdėjau tiek nuotraukų ir aprašymų, šiaip maistui didelės reikšmės neskiriu, ko norisi nusiperku, valgau labai paprastai, turiu morkų šaldytuve burokėlių, žalių lapų, o ko dar reikia prisiperku. Na dar salierų būna ir svogūnų nuolat. Na ir pomidorų. Lentynoj yra avižirnių, juos retai verdu jie sunkus maistas, nepatariu dažnai valgyt, kai kas mano kad išvis gali būti netinkamas maistas ankštiniai. Yra grikių, daiginu arba verdu. verdu pirktus grikius maximoj, man jie skanūs. Daiginu tuos grikius kurie daiginasi bet ne itin dažnai. Yra avižinių dribsnių, yra net rupių miltų makaronų kurie šiaip stovi jei netyčia užsimanysiu labai sočiai pavalgyt, bet tai retai nutinka ).
Perspėjimas ir pastebėjimai: pirmiausia reikia žinoti kokių augalų geriau nemaišyti kartu, tai galima įsiminti...
Nemaišyti agurkų su pomidorais,geriau nemaišyti su niekuo arbūzo ir moliūgo, na kai kurie žmonės teigia kad išvis nereiktų maišyti su niekuo dynios ar kitų saldžių moliūgų...
Dar labai svarbu, turiu DIDELĖM RAIDĖMIS IKI DANGAUS PARAŠYTI NES TAI SVARBU, kad žmonės žinotų jog špinatų naudoti tegalima labai nedaug, kaip ir rūgštynių ar rabarbarų, nes šie augalai turi daug oksalo rūgšties kuri neleidžia įsisavinti geležiai. Pati stebėjau atvejį, kaip vienas jaunas vyras savo kraujo hemoglobiną per mėnes: laiko iš
130 pažemino su špinatais valgydamas jų kasdien po pusė kilogramo iki 105. Taigi darom išvadas ir saugom save ir savo artimuosius.
Toliau, matau kaip žmonės kuria video ir rodo kviečius su per ilgais išdygusiais daigeliais. Daugiau nei du milimetrai kviečių daigai nevartotini nes gali būti nuodingi. Na jei kas sau leis vartoti kviečius su trijų milimetrų daigais, gi nieko tokio, bet su ilgesniais daigais šiaip nereiktų ,,draugauti"...
Ir dar : Kokoso pienas, kokoso drožlės gali pažeisti kraujagysles, tai vartoti reikia labai atsargiai ar net geriau išvis nevartoti. KOkoso aliejus išvis nevartotinas. Yra žmonių nusiskundimų kad net su natūraliu kokoso pienu iš riešuto buvo pažeistos kraujagyslės. Taip pat yra atvejų kai kokoso aliejus veido odą naudojant jį kaip kremą veidui sugadino...Viena moteris skundėsi kad dantis susigadino valydama juos su kokoso aliejum. Protingi mokosi iš kitų klaidų :)
Aš dariau pati eksperimentą, valgiau dvi savaites rytais po šaukštą kokoso drožlių. Po dviejų savaičių kūno judesiai tapo lėtesni, kūną toks ,,valgis" stingdo. Yra prirašyta apie kokoso naudą straipsnių Vienas garsus autorius apdovanotas nobelio premija. Primenu kad sutapimai būna, jog nobelio premijas gauna daugiausiai masonai, taigi jūs kaip gyvenimo mokslininkai išsiaiškinkite ar minėtas autorius tai kastai nepriklauso :)
Na o pabaigai apie išliaupsintą kokoso aliejų įdedu mokslinį straipsnį, kuriame suminėta žala kokoso, taigi kokosas gali sukelti insultą infarktą, stipriai pažeisti kraujagysles, sukelti kitas širdies ir kraujagyslių ligas, galima sulaukti rimtų pasekmių.
Tiesiog neišjunkite budrumo besimėgaudami gyvenimu budrumas praverčia visuomet ;)
Kai kurios smulkmenos gali tapti kertinės sveikatos gerinimui ar sveikatos bloginimui. Taigi visuomet žmogus renkasi sąmoningai ar nesąmoningai. Ką renkasi tą ir turi.
O čia mokslinis straipsnis įrodantis kokoso žalą
Zuvies taukus atstos chia seklos, linu
semenys, kanapiu seklos. DHA ir EPA (produktai
is algae dumbliu). Zuvys uzterstos toksiniais metalais ir siaip kitais toksinais.
Apie chia sėklas paskaitykit. taip pat primenu, jog kopūtas violetinis nevartotinas, briuselio ir ne, ir brokolis ne. paprastas kopūstas geriau vartojimui. kopūstai turi nuodingą medžiagą goitrogenus.
Soja chia sėklos linų semenų sėklos turi hormonų, kurie trikdo organizmo veiklą ir gali atsirasti žvynelinė. Nustojus tai vartoti odos pakitimai dingsta. Apie chia info:
http://virginijaluko.blogspot.com/2019/04/chia-seklu-salutinis-poveikis.html
Video geras pažiūrėkit.
Apie chia sėklas paskaitykit. taip pat primenu, jog kopūtas violetinis nevartotinas, briuselio ir ne, ir brokolis ne. paprastas kopūstas geriau vartojimui. kopūstai turi nuodingą medžiagą goitrogenus.
Soja chia sėklos linų semenų sėklos turi hormonų, kurie trikdo organizmo veiklą ir gali atsirasti žvynelinė. Nustojus tai vartoti odos pakitimai dingsta. Apie chia info:
http://virginijaluko.blogspot.com/2019/04/chia-seklu-salutinis-poveikis.html
Video geras pažiūrėkit.
auksinis ūsas pasirodo valgomasč lapai valgomi, po lapą naudoti salotoseč sultis salotose (šaukštelį) naudot gerai. Vienam vyrui ataugo plaukai, o buvo plika galva jau nuo trauktinės auksinio ūso. Alkoholis negerai net lašiukais naudoti, nes tirština limfą, krešina kraują, todėl ir trauktinių geriau nenaudoti. Apie tai kad ūso lapus naudoja info čia:https://www.gardeningknowhow.com/houseplants/callisia-plants/how-to-grow-callisia-plants.htm o čia yra pieno produktai paminėti, jė nereikia naudoti nes tai ne į sveikatą, bet yra paminėta kad naudotinos auksinio ūso sultys , (ir cukraus nevartoti reik recepte siuloma)http://www.delfi.lt/grynas/gyvenimas/paivairinkime-mityba-auksinio-uso-patiekalais.d?id=55456051
AtsakytiPanaikintimokesit info atsirinkti gyvenimo šeimininkai ;)
http://www.southernfoodways.org/ferment/
AtsakytiPanaikintipupelese daugiau gelezies nei jautienoje, cholesterolio pupelese nulis, jautienoje deja apie 79 mg, baltymu tiek pat 100 gr pupeliu ir jautienoj, ir t.t. Metas pagalvoti apie nauda veganizmo ir apie tinkama gyvenimo buda su veganizmu
AtsakytiPanaikintihttp://www.dietandfitnesstoday.com/iron-in-kidney-beans.php
kai ka reik atsirinkti, agavo sirupas nera gerai googlej rasit info, kokosu aliejus isvis nevartotinas, ir t.t. http://www.naturallifeenergy.com/alkaline-producing-mucus-reducing-nutrional-guide/
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?time_continue=167&v=7DFUx1vYh7M
AtsakytiPanaikintiapie herpio gydyma
raž maistas vegan svarbu ir
vaikas nesirgo su vegan mityba, yra ir augaluose pakankamai baltymu netgi daugiau nei gabaliuke mėsos http://inourishgently.com/this-mum-of-threes-vegan-son/
AtsakytiPanaikintihttp://inourishgently.com/bryan-adams-promotes-veganism-millions-fans-latest-facebook-post/
AtsakytiPanaikintiinfo atsirinkti, lyginti su auksciau tekste pateikta info yra visiskai nevartotinu produktu, pvz kai spirulina chlorela, ir t.t., http://inourishgently.com/vegan-foods-nutrient-absorption/
AtsakytiPanaikintiinfo reikia atsirinkti bet paklausyti gerai apie tai https://www.youtube.com/watch?v=_ftoBOC7DaU
AtsakytiPanaikintiDr Seby neturi issilavinimo bet gydo gamtos duota info ir gerybemis augalinemis https://www.youtube.com/watch?v=BFQEYUXozXQ
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=O50IRsddIRI Dr Seby dar
AtsakytiPanaikintiPasiklausom, info atsirenkame, bet geros info šis žmogus pateikia, labai tvirtas blaiviai mąstantis žmogus , tai teikia jam ir jo gyvenimo būdas, tai matyti jo kūno kalboje. Šaunuolis jis Dr. Seby Spirulina negerai, kaip ji auginama pasižiūrųti reikia ir daryti išvadas
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=O50IRsddIRI
Info kas GALBUT gali tikti o gal ir netikti
AtsakytiPanaikintiKam labai sunku tai skaityt prasau apeikit si posta. Galesit gydymuisi rimtam tik sia info naudoti. Jei kam prireiks. Aciu uz sutaupyta laika :) VIdeo apie tai kad kenkia visos darzoves yra info grupes virsuje kuri matoma per kompa galutiniuose komentaruose rasite.
Ten kur lentele fb sklando Giedriaus kas tinka kas ne valgyti, rasau atsakyma, nes klausia labai daug kas manes, pabodo rasinet i pm ta pati :)
Info ideta tu lenteliu kas naudotina kas ne komentaruose, ta info juk gali kisti, juk vis atliekami tyrimai ir paaiskeja dar kai kurie faktai.
Taip kad nereaguokit kaip nors keistai, cia tik gaires ir prie tam tikru inti sunkiu susirgimu. Aisku tai gali palengvinti per trumpa laika naudojant kas tinka kas ne zmogaus bukle. Kiekvienas juk atsakote uz save. Info lentelese pagrinde Dr Sebio.
KOdel netinka darzoves, atlikus tyrima buvo gauti rezultatai jog vaikai ir nescios moterys dauguma negalejo valgyt darzoviu (beje ir mesos). Vadinasi tai vaisiui isciose kenkia.
Studijuoti Dr Sebi https://www.youtube.com/watch?v=O50IRsddIRI
MOrkos tikrai netinka. Apie tai kad sakniavaisiai kenkia ir kai zmogus atsisake tarkuotu morku, jam zili plaukai pasinaikino ir vel ataugo spalvoti ziureti nuo 11 min 20 sek. Tik suri siulo, info atsirinkti, pieno produktai netinka zmonems visai nevartotini
Почему мы не живем 150 лет?
https://www.youtube.com/watch?v=atl68Ni7eMo
Netinka rugiai (nevaisinguma net gali sukelti), agavu sirupas, jokie pomidorai jokios paprikos (nuo pomidoru ir papriku migrena net zalia maista augalini vartojant zmogui buvo o ju atsisakius dingo) jokie agurkai cukinijos, salieras tinka nuodyti kirminams sanariuose po nedaug tik vartotinas, bet jis nuodija ir galvos smegenis, taip kad visvien tai nera gerai, visos darzoves nuodingos jos kenkia smegenims, vaikai nevalgo darzoviu ir nescios moterys dauguma negali valgyt darzoviu, va kas ir gali patvirtinti jog daug kas netinka nevartotina. Netikiu kad spelta tinka nes visi grudai galvos smegenims ir labai kenkia, apkrauna organizma tos medziagos, kokosas isvis nevartotinas kemsa kraujagysles, gali pridaryti rimtu problemu, ypac gydantis nevartotinas.
Aliejai jokie nevartotini seklos kai kurios vartotinos jose pakanka alieju. Ko negalima vartoti labai mazai parasyta siaip gi galima buvo ir daugiau bet tam kartua aisku ir tai labai gerai. Vienas zmogus nustojo vartoti morkas tarkuotas ir jam ataugo zili plaukai i normalius, jis visavalgis. Svogunas tirpdo akmenis turi daug testosterono, naikina parazitus, bet jis nuodingas galvos smegenims. Nei chlorela nei spirulina nevartotina. O siaip zmogui nedaug tereikia maisto, nereiki gasdintis kas tinka kas ne, nieko nenutiks jei kas nors gi bus vartojama (tik ne klevu sirupai ar agavo, isvis nera ko pasitiketi pirktais dalykais kurie ilgai issilaiko ). Galvos smegenys susije gi su akimis, pakausio zieve turi buti apmaitinta maisto medziagomis, todel vistik reiktu atsizvelgti i tai kas valgoma. Moket reikia tikrinti kuris produktas tinka, keiciasi info nes zmogus keiciasi, galima net suzinoti kuriuo dienos metu geriausia ta maista valgyt, kad nepakenkti organizmui. (pvz kuno pasvyrimo metodu galima tikrinti ar su ziedu per kuri pervertas medvilninis siulas, kam reikia ismoksta). Atsizvelgti reikia i si maista ypac kam gresia ar yra alsheimeris, autizmas, depresija, kitos mentalines ligos, ir aisku visi negalavimai. O siaip maistas bet koks gali buti nuodas tik zmonems sunku labai nuo maisto atsipratinti, pvz imant pranavalgiu pavyzdi.
AtsakytiPanaikintiGero gyvenimo visiems ir mokintis reikia patiems atsirinkti. Dienos metu gal rasite kokia valanda ar pusvalandi kada galite valgyt burokelius, o gal ir nebus skirta tokio laiko :) kai kas randa nes organizmas tuo metu pajegus sudoroti tai ir kartu pasiima naudingas medziagas is to augalo. Tas pats ir su kitais augalais net su tais kurie tinka. ZMogus kinta todel kis ir tikrinimas karts nuo karto bus kiti rodikliai ka reikia valgyti. Jokia astri paprika netinka. Tai nuodas galvos smegenims, spirulina netinka chlorela netinka.
Ateity dar paaiskes idomesniu dalyku kas netinka o kas ok. Nereaguoti neigiamai, o pasiimti savo patogumui info kuria galetumet sau pritaikyti. Tai nereiskia kad jus kas istato i remus. Tiesiog paskaitot ir nagrinejate tai kaip gyvenimo mokslininkai, yra google, yra ten komentarai, zmones savo info dalinasi nuo ko gijo nuo ko nukentejo. Visvien atsakomybe reikia prisiimti patiems, o ne ieskoti kas nurodytu nuo a iki z viska. Taigi cia pametejimas kiek kitokiu gairiu. Bet auksciau specialiai ideti augaliniai valgiai net makaronai kuriu senokai nevartoju, bet kelis metus ju vartodavau ir nieko nenutiko. Veliau su augaline mityba draugaujant be nuopoliu i gyvuline mityba, su labai daug zalio maisto augalinio, tikrai norisi nedaug maisto ir tikrai norisi mazesnes ivairoves ir nuo to juntama geresne savijauta. O kam geriau daugiau produktu ir gerai jauciamasi kodel gi ne. Mineta auksciau buvo kritiniai atvejai todel tegu tai buna kaip UZUOMINA tiems kritiniams atvejams.
vaikai ka valgo https://www.youtube.com/watch?v=u8i74I6LTNo
AtsakytiPanaikintiir dar https://www.youtube.com/watch?v=cw_HQyS3Y1E
http://www.fullyraw.com/be-fullyraw/what-does-it-mean-to-be-fullyraw/
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=inOpYXEbiDU
AtsakytiPanaikintiVaiku,kudikiu augaline mityba kokia pataria naudoti gydytojas, 5 vaiku tevas
https://virginijaluko.blogspot.dk/2017/02/baltymai-amino-rugstys-veganiskoje.html
AtsakytiPanaikintiapie gelezies kieki vegano kraujyje Dr Michael Greger
AtsakytiPanaikinti, per menesines kraujo daug jei moteris praranda, tada sumazeti gali gelezies kiekis kraujyje https://www.youtube.com/watch?v=KQVc8Tpg3T8&feature=youtu.be
apie augaline gydomaja mityba Greger https://nutritionfacts.org/
AtsakytiPanaikintiVeganas valgo VIENĄ PRODUKTĄ PER DIENĄ.
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=dR1FCJS8DoM
,,Atsisakyti pačios gaminamų garuojančių patiekalų jai prireikė ne valios pastangų, o žinių ir supratimo, kaip tai veikia organizmą. Domėjosi įvairia literatūra, sužinojo, kad organizmui kaip statybinės medžiagos reikia tik aminorūgščių. „Visiškas mitas, kad organizmui reikia tam tikro kiekio baltymų, riebalų, vitaminų. Pasirodo, viskas, ką įdedame į skrandį, suskaidoma iki aminorūgščių ir tai yra organizmo statybinės plytos, – teigia Zita. – Kai domėjausi, ką žmonės išvis pasaulyje valgo, pamačiau, kad beveik viską. Studentas gyvena čipsus užgerdamas alumi, bulvių pasikepa. Indui dienai kartais užtenka ryžių saujelės. Eskimas suvalgo gabalėlį sušalusios žalios žuvies ar elnienos. Skirtingų kultūrų žmonės maitinasi skirtingai, ir visi gyvi. Skirtumas tik tas, kad vieni gyvena ilgiau, kiti trumpiau. Vieni kokybiškiau, kiti dažnai sirgdami. Tada suvokiau, kad esmė ne tame, kiek mes baltymų ar vitaminų suvalgome, o kažkur kitur. Mums reikalinga energija, o kad jos gautume, svarbu neužteršti organizmo. "
AtsakytiPanaikintihttp://www.utenoszinios.lt/2018/01/11/zaliavalges-is-klykiu-aplinkiniai-stebejo-ir-lauke-kada-numirsim/
receptukai
AtsakytiPanaikintihttps://www.thespruce.com/what-is-the-raw-vegan-diet-3378514
sveikesne mityba http://www.fullyraw.com/be-fullyraw/what-does-it-mean-to-be-fullyraw/
AtsakytiPanaikintiraw veganisko maisto piramide https://spoonuniversity.com/lifestyle/what-is-the-raw-vegan-diet
AtsakytiPanaikintiKale kopusta vartoti nepatariu, nevirskina man net sulciu kuriose nors truputis yra kale ideta kaip vienas is ingredientu, https://www.thedailymeal.com/healthy-eating/eating-raw-kale-actually-really-bad-you
AtsakytiPanaikintihttp://www.rawnutrition.info/raw-dinner-1/
AtsakytiPanaikinticia rasit zaliavalgisku receptu http://www.sveikasgyvenime.info/knygu-lentynele/rekomenduojami-pdf/
AtsakytiPanaikinticia medziagos kuriu turi augalai , ir B ir kiti vitaminai ir mirkoelementai http://www.geragyventi.lt/maistines-medziagos/kalis/
AtsakytiPanaikintiĮ sveikatą ;) https://www.facebook.com/downshiftology/videos/814495835419482/?hc_ref=ARRhPhK-h2BZWO3cQixoWmZh_Oe1ZGR9IvtgtPP9OauzdytCcGSY6gSGraghp5RsNvs
AtsakytiPanaikintisvoriui sumazinti reikia tinkamos rugsciu sarmu pusiausvyros (aukso viduriuko)
AtsakytiPanaikintihttps://www.facebook.com/334762766559788/photos/a.745855135450547.1073741825.334762766559788/1548200005216052/?type=3&theater
verta isigyti daiginti ir naudoti tai https://www.zaliavalgis.lt/lt/ekologiskos-seklos-daiginimui.html
AtsakytiPanaikintidaiginimui sufleris https://www.facebook.com/HGTV/videos/10155550173619213/?hc_ref=ARScud9aZWvMYkHTp0168CyqyILnMOXKUuTkF48U9Xf4D_n1x9Dwbajdk1fISuU1Zu4
AtsakytiPanaikintiaminorugstys yra reikalingos, jokiu stygiu proteino nebus
AtsakytiPanaikintihttps://www.facebook.com/plantbasednews/videos/1918431895076572/?hc_ref=ARSS2ZlgHtudALAH512SRsKjswpF50BC0LVR1d4slQzZWAFSw79uSGv3tq06fyHI0ZI
sarmu rugsciu reikalai augaluose tikrinat patys kas netaip bet verta panagrineti tai https://www.facebook.com/photo.php?fbid=788745774585054&set=pcb.788746341251664&type=3&theater
AtsakytiPanaikintihttps://www.facebook.com/334762766559788/photos/a.745855135450547.1073741825.334762766559788/1496590240377029/?type=3&theater
AtsakytiPanaikintiMagnis ok, vitaminas C sintetinis kenkia https://www.facebook.com/100007707879435/videos/1573904276209820/?hc_ref=ARTZEp8RmxaT47yxFN1dDmT47v7vt5ghTSTik83VFpyYMXgi58uZosyfnjHg2800aAA
AtsakytiPanaikintisalutini poveiki graviolos skaityt bet tai itin vertingas gydomasis augalas Skaityt salutini poveiki, graviola nu diabeto nors diabetas sirdies ir kraujagysliu ligoms priklauso
AtsakytiPanaikintihttps://thegoodforce.com/salutinis-poveikis-graviola.html
http://drsircus.com/magnesium/magnesium-the-lamp-of-life/
AtsakytiPanaikintiZaliavalgio knyga, KO NEDARYTI
AtsakytiPanaikintihttp://virginijaluko.blogspot.dk/2018/01/zaliavalgio-knyga-patarimai-kaip.html
tik iki 41 laipsnių tempratūros tinka šildyti maistą, prie aukštesnės temperatūros žūsta enzimai https://www.youtube.com/watch?v=Ka92i4iB0vU
AtsakytiPanaikintihttps://sveikata.lrytas.lt/gyvenu-sveikai/2017/10/14/news/alternatyva-antibiotikams-sis-aliejus-jus-apsaugos-nuo-visu-ligu-1361601/
AtsakytiPanaikintivirsvorio kaip atsikratyti https://www.youtube.com/watch?v=pQ3Nz0Z-KdU
AtsakytiPanaikintifermentavimas darzoviu https://www.youtube.com/watch?v=WcYezeEi_eM
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=Gg1r416G5ec
https://www.youtube.com/watch?v=NauepLIhy5g
https://www.youtube.com/watch?v=0EQbA4Q8Qc0 salotos su probiotikais
nuo kruties vezio neva tai padeda https://www.youtube.com/watch?v=SPVVsjyiEog aliejus nevartotinas tegu buna geriau, nes pakanka aliejaus kurio yra seklose.
https://www.youtube.com/watch?v=E6eSKxAu9s4 vietoj kavos
medus gydanttis nevartotinas nes kuria gleives
Autorius pašalino šį komentarą.
AtsakytiPanaikintikonservuotu produktu nevartoti tai ne maistas tai junk food, info atsirinkti is video sito kai kuria https://www.youtube.com/watch?v=whBBzb5cW48
AtsakytiPanaikintiyra geru ideju
kai kuria info atsirinksit https://www.youtube.com/watch?v=zKcvVXeq31w
AtsakytiPanaikintika valgo veganas kulturistas rasite sioje nuorodoje https://www.menshealth.com/nutrition/a19513749/rich-roll-vegan-diet/
AtsakytiPanaikintihttps://www.nutraingredients.com/Article/2018/01/05/Nutrient-rich-veg-slows-brain-aging-down-by-over-a-decade-scientists-claim?utm_source=newsletter_daily&utm_medium=email&utm_campaign=08-Jan-2018&c=%2FifEdlISG5XN1djNaffnZQ%3D%3D&p2
AtsakytiPanaikintizalios lapines darzoves gerina smegenu veikla ir ne tik
tu esi tai ka valgai Bruce Lipton
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=TtwTEHW8_8k
Geležis yra būtina kraujo gamyboje, jos yra ir kai kuriuose fermentuose bei raumenų baltymuose.
AtsakytiPanaikintiPer parą suaugusiam vyrui reikia apie 10 mg, moteriai – 15 mg. Paauglystės, nėštumo bei maitinimo krūtimi laikotarpiu geležies poreikis yra didesnis. [šaltinis nr.1]
Nors iš augalų geležis pasisavinimas blogiau nei iš mėsos, maitintantis veganiškai nesunku jos gauti pakankamai. [šaltinis nr.2]
Geležies pasisavinimas iš augalinio maisto priklauso nuo dviejų pagrindinių faktorių: geležies atsargų organizme bei geležies sąveikos su kitomis medžiagomis.
Pirmu atveju, geležies pasisavinimas kinta priklausomai nuo turimų šio mineralo atsargų – joms mažėjant, geležis iš maisto pasisavinama efektyviau; ir priešingai – turint pakankamai geležies, ji iš maisto pasisavinama gana prastai.
Antru atveju svarbios teigiamos įtakos turi vitaminas C ir kitos organinės rūgštys (išskyrus oksalo), o neigiamos – taninai bei fitino rūgštis.
Tyrimais nustatyta, kad vitaminas C, kuris randamas tik augaluose ir kurio netrūksta veganiškame maiste, geležies įsisavinimą gali padidinti iki 6 kartų. [šaltinis nr.3] Tačiau reikėtų vengti oksalo rūgšties, kurios yra špinatuose, rūgštynėse ir rabarbaruose. Dažnai vartojant šiuos augalus, gali suprastėti geležies įsisavinimas.
Neigiamos įtakos įsisavinimui turi kartu su maistu gaunami taninai (dažniausiai aptinkami juodojoje arbatoje) bei didesni fitino rūgšties kiekiai, kurie randami neapdorotuose grūduose ir sėklose. Pastarosios kiekis ir neigiamas poveikis gerokai sumažėja grūdus verdant, daiginant bei brinkinant. [šaltinis nr.4] Kadangi grūdinės kultūros labai retai vartojamos visiškai neapdorotos, fitino rūgšties vaidmuo tampa mažai reikšmingas. Visgi, ši medžiaga daro ir teigiamą įtaką visam organizmui [šaltinis nr.5], todėl sveika nedidelius jos kiekius gauti su neapdorotais produktais, kaip kad riešutais ar sėklomis.
Augalinių geležies šaltinių pavyzdžiai, mg/100g
Geležies daugiausiai grūduose, ankštiniuose ir sėklose.
Sojos – 15
Moliūgų sėklos – 15
Sezamų sėklos – 15
Dilgėlės – 13
Pupelės – 10
Lęšiai – 7,5
Saulėgražos – 6
Linų sėmenys – 6
Petražolės – 6
Rugiai – 6
Lazdyno riešutai – 5
Žemės riešutai – 5
Avižos – 5
Kiaulpienės – 3
Razinos – 3
Juodieji serbentai – 1,5
reikia A ir C vitamino is augalu kurie to turi taip pat gelezies kiekiui tinkamam palaikyti ar padeti pakelti gelezi
melynes nuo rukymo ir t.t.
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=v7rRvZGYhWw
omega 3 ir omega 6 santykis , raw vegan kelia dazni https://www.youtube.com/watch?v=CXI5Qk7zfDc
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=LtGmT13r14w nedaug tereikia baltymu zmogui kasdien
AtsakytiPanaikintihttp://virginijaluko.blogspot.com/2012/05/ksaveros-vaistarienes-vegetarizmo.html
na dar del mikrofloros perejimui i raw vegan mityba info, tik nevartoti jokiu duonu https://www.youtube.com/watch?v=wcCK1IKoyyQ&feature=share
Prie smegenu ligu (demensijos, alscheimerio, sizofrenijos, autizmo, depresijos ir t.t.) negalima vartoti duonos bulkos ir miltiniu produktu.
AtsakytiPanaikintiPieno produktai visiskai netinka zmogui tai irodyta. Baltymas kazeinas klijuoja jungtis tarp neuronu tai skatina autoimuniniu ligu vystymasi, vezio susirgimus, protiniu ligu susirgimus. Mesos produktai nevartotini vien todel kad gyvunu kuriu yra normali kuno temperatura 41 yra aukstesne uz zmogaus kuno temperatura kuri normali skaitoma 37 lapsniai. Zuvies kuno temperatura zemesne uz zmogaus kuno temperatura todel zuvi is bedos galima vartoti tiems, kam labai norisi gyvuliniu produktu. Mesos produktai sukuria salygas veistis kiekvienoje lasteleje salmoneles bakterijoms, todel zmones ima kune jausti skausmus. Atsisakius gyvulinio maisto, po kiek laiko kune skausmai dingsta, netgi buna atveju jog medicina buna visiskai bejege panaikinti kune skausma, netgi neranda priezasties skausmo, o augaline smitybos deka galima visiskai isgyti nuo chronisko kuno skausmo. Taip pat tinkama augaline mityba gydo visas ligas. Patartina riboti saldziu vaisiuu vartojima, ypac jei vis dar juntami psichofiziniai negalavimai. Vezio, diabeto atveju saldus vaisiai isvis nevartotini.
,,Per pastaruosius du dešimtmečius Hipokrato sveikatos institute matėme neigiamą sintetinių papildų poveikį, peržiūrėdami dešimtis tūkstančių kraujo mėginių, padedant didelio galingumo mikroskopui. Mes žinome, jog organizmas suvokia sintetinį papildą taip, lyg priimtų bet kokį kitą svetimą chemikalą, kaip įsibrovėlį ir kaip grėsmę savo išgyvenimui. Tokiu būdu jis atsako išleisdamas imuniteto saugančias ląsteles, tokias kaip leukocitus (baltieji kraujo kūneliai) kovai su priešu išsaugant imuninę sistemą. Deja, šis papildomas aktyvumas atitraukia šias ląsteles nuo jų svarbiausio vaidmens eliminuojant mutavusias ląsteles. Dėl tos priežasties, kai įvedamas didžiulis kiekis cheminių įsibrovėlių, tokių kaip sintetiniai vitaminų papildai, tuomet lieka mažiau imuniteto sargybinių ląstelių, kurios kovoja su daug žalingesnių ląstelių aktyvumu, ko pasekoje padidėja tikimybė išsivystyti ligai."
AtsakytiPanaikintiPlačiau: http://infa.lt/21269/esminiai-skirtumai-tarp-sintetiniu-ir-naturaliu-vitaminu/
super knyga apie zaliavalgyste https://vk.com/doc2475018_318198619?hash=abb728f3912aab6a77&dl=62dc2758b27278ccdf
AtsakytiPanaikintiMalachovo knyga: BIosinteze ir bioenergetika verta tai kiekvienam perskaityti https://drive.google.com/file/d/1fYJj2nZJn79j30tfgKcjoE7N7GiOJqB2/view
AtsakytiPanaikinti,,Omega-3 riebalų rūgštys
AtsakytiPanaikintiJump to navigation
Jump to search
Ispaninio šalavijo (chia) sėklos – geras Alfa linoleno rūgšties šaltinis.
Omega-3 riebalų rūgštys (taip pat vadinamos ω-3 arba n-3 riebalų rūgštimis) – grupė riebalų rūgščių, kuriai priklauso alfa linoleno, eikozapentaeno (EPA), dokozaheksaeno (DHA) bei keletas kitų retesnių rūgščių. Jos vadinamos nepakeičiamomis, nes alfa linoleno rūgštis yra nesintetinama organizmo ir turi būti gaunama su maistu. Dalis alfa linolio rūgšties vėliau organizme gali būti paverčiama į EPA, o ši – į DHA.[1]
Alfa linoleno rūgšties molekulė turi 18 anglies atomų. Ji gausiai randama kai kuriuose augaliniuose aliejuose (sėmenų, rapsų, graikinių riešutų, kanapių, sojų) bei žaliose lapinėse daržovėse.
EPA molekulė turi 20 anglies atomų. Ji randama daugiausiai žuvų taukuose, mažesniais kiekiais kiaušiniuose ir jūros dumbliuose. EPA žmogaus organizmo gali būti sintetinama iš alfa linoleno rūgšties arba iš DHA.
DHA molekulė turi 22 anglies atomus. Ji randama beveik išimtinai tik žuvų taukuose ir mažais kiekiais kiaušiniuose bei jūros dumbliuose. DHA gali būti organizmo sintetinama iš EPA.
Omega-3 riebalų rūgštys užtikrina tinkamą kraujo krešumą, mažina trombozių riziką, gerina imunitetą, įeina į lipidinių mediatorių, ląstelių membranos sudėtį, turi antioksidacinį poveikį.[2]
Šaltiniai
Brenna JT. Efficiency of conversion of alpha-linolenic acid to long chain n-3 fatty acids in man. Curr Opin Clin Nutr Metab Care. 2002 Mar;5(2):127-32.
Audronė Dagilytė. Omega riebalų rūgščių reikšmė lėtinių ligų profilaktikai ir gydymui. Farmacija ir laikas, 2006 m. ketvirtas numeris"
https://lt.wikipedia.org/wiki/Omega-3_riebal%C5%B3_r%C5%ABg%C5%A1tys?fbclid=IwAR2-mHBHvjjpfQEE0lFUYXn-1xynB3zcvlSyAoBvpnU0qahx3OByHt8VLoA
Aciu Pauliui uz toki issmu aprasyma omega rugsciu info https://www.facebook.com/InovatyviMityba/photos/a.1020793834697437/1728734453903368/?type=3&theater&ifg=1
AtsakytiPanaikinti,,Augalinė mityba ir Omega 3 riebalų rūgštys
Žmogui su maistu būtina gauti dviejų rūšių nepakeičiamūjų riebalų rūgščių omega 6 (linolis) ir omega 3 (alfa linolenas). Dažnai akcentuojamos atskiros Omega-3 аr Omega-6 grupės savybės ir nauda organizmui, nutylint, kad svarbiausias rodiklis – šių rūgščių santykis. Modernioje vakarietiškoje dietoje šis santykis yra 1 prie 15 (Omega 3 – Omega 6) kas yra ženkliai per daug Rekomenduojama, kad šis santykis būtų 1 prie 4 (Omega 3 – Omega 6), o tobuliausiai 1 prie 2 (Omega 3 – Omega 6). Omega 3 yra sudarytas iš DHA,EPA,ALA rūgščių. ⬇️
Vakarietiškoje mityboje įprasta omega 3 gauti valgant žuvį, kuri deja yra tik tretinis omega 3 šaltinis. Stambios žuvys valgo mažesnes žuvis kurios valgo jūros dumblius.
Augalinės kilmės produktai, išskyrus jūros dumblius turi tik ALA rūgštį. Tačiau kūnas gali transformuoti ALA rūgštį į DHA,EPA, norint jog tai vyktų pirmiausia reikėtų vartoti mažiau Omega 6 turinčių produktų.
Rekomenduotina per parą gauti nuo 300-1000 mg DHA ir EPA bendrai. ALA konvertuojasi į EPA rūgštį tarp 8-20 % , kuomet į DHA nuo 0,5 iki 9 %. Iš bendro suvartojamo omega 3 kiekio. Pvz. Jeigu jūs per parą suvartojate 3000 mg omega 3 iš augalinių kilmės šaltinių. Jeigu jūsų organizmas vidutiniškai konvertuoja ALA rūgštį pvz. 14% DHA ir 5 %. 3000- 14 % = 420, 3000-4 % = 120 . Bendras kiekis gaunasi 560 mg DHA ir EPA, o tiek pakankama 👌
Pasisavinimui trukdo trans-riebalai, alkoholis, cholesterolis, rūkymas, per didelis omega 6 suvartojamas kiekis. Padeda B3, B6, cinko, magnio reikiami kiekiai.
Į savo valgiaraštį derėtų įtraukti šiuos augalinės kilmės produktus kurie turi omega 3 ALA riebalų rūgšties, sėklos: kanapių, linų sėmenų, chia, graikiški riešutus, lapines žalios spalvos daržovės, moliūgus, pupeles, laukinius ryžius, uogas, mangą,perila aliejus, prieskoniai (paprastajį raudonėlį, kvapujį mairūną, vaistinį kietį). Patartina vartoti omega 3 papildus iš jūros dumblių kurie užtikrins jog gautumėte DHA Ir EPA rūgštis, jeigu jūsų organizmas neefektyviai konvertuoja ALA rūgštį.🚩
Maitinantis augaline kilme per parą rekomenduojama suvartoti 2500-3500 mg omega 3. Omega 3 trūkumas pasireiškia: sausa oda, mokymosi sutrikimais, prastesne atmintimi, energijos trūkumu ir nuovargiu, per dideliu troškuliu ar prakaitavimu, sausais plaukais ir pleiskanomis. Būkite sveiki ir pasirūpinkite savo kūnu, nes tai vienintelė vieta kurioje gyvenate 💚 !"
Ugolevo bandymas https://www.youtube.com/watch?v=DJe9UiSysIY
AtsakytiPanaikinti,,Remiantis Bešampo atradimais, galima manyti, jog enzimai sukuria arba patys tampa mikroorganizmais. Yra žinoma, kad enzimai dalyvauja atstatant pažeistus genus – elementus, kurie apibrėžia ir kontroliuoja mūsų paveldimumą ir funkcijas. Bešampas manė, kad mikrozimai sutirštėja tam, kad taptų genetine medžiaga. Tuomet enzimai yra iš tikrųjų magiška ir paslaptinga medžiaga. Už kiekvieno enzimo yra mikrozimas. Tam tikra prasme genai gali būti laikomi kaip mikrozimų įrankiai. Atstatymo mechanizmas galėtų būti toks, kad enzimai sukuria ar patys tampa atstatančiais baltymais, kurie tada yra suduriami su genais. Yra tikimybė, kad taip pat veikia ir „virusai“ – atstato baltymus arba struktūras, kurias taiso genai, o ne formos, kurios sukelia simptomus. Dauguma virusų yra sudaryti iš genetinės medžiagos pagrindo, padengto baltyminiu apvalkalu."
AtsakytiPanaikintiPlačiau:
http://infa.lt/15526/luji-pasteras-pries-antuana-besampa-ir-mikrobu-kaip-ligu-priezasties-teorija-2/
Svarbi informacija: kada maitinamasi žaliu maistu kiek skrandyje būna maistas ir kada maitinamasi termiškai apdorotu maistu, kiek skrandyje koks maistas būna.
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=EYVVK9f2MbU
https://www.healthyfoodhouse.com/panic-attacks-and-anxiety-episodes-linked-to-vitamin-deficiencies-in-groundbreaking-study/?fbclid=IwAR0pk3AVUVHcKFP-cQuei4ahYvci28KezQWBZ--vMHAMvNWGsglrur198_8
AtsakytiPanaikintidepresijai gydyt naturalus produktai
Here is a list of foods rich in these nutrients:
AtsakytiPanaikintiVitamin B6:
– Sweet potatoes
– Spirulina
– Hemp seeds
– Green beans
– Quinoa
– Lentils
– Oatmeal
– Green Peas
– Potatoes
– Sunflower seeds
– Bananas
– Avocado
– Asparagus
– Almonds
– Watermelon
– Cashews
– Beans
– Spinach
– Walnuts
– Pistachios
– Prunes
– Kale
– Collards
– All squash and pumpkin
– Brussels sprouts
– Hearts of palm
– Plantain
– Pineapple
– Chickpeas
– Artichokes
– Figs
– Nutritional yeast
Iron:
Chia seeds
Dill weed
Parsley
Sea vegetables (kelp, nori, spirulina, dulse, etc.)
Spinach
Green peas
Black-strap molasses
Quinoa
Almonds
Raisins
Jerusalem artichokes
Medjool dates
Chickpeas
Dandelion greens
Morel mushrooms
Pumpkin seeds
Hemp seeds
Kalcis – labai reikalingas mūsų organizmui. Didžioji dalis kalcio yra dantyse ir kauluose. Mus nuo vaikystės mokė, kad peino produktai yra pats didžiausias kalcio šaltinis.
AtsakytiPanaikintiPasižiūrėkime kaip yra iš tikrųjų.
Augaliniai produktai turintys kalcio 100 gr.:
Aguona – 1438 mg
Sezamai – 975 mg
Krapai – 713 mg
Didysis gyslotis – 412 mg
Saulėgrąžų sėklos – 367 mg
Erškėtuogės – 257 mg
Migdolai – 255 mg
Petražolės – 245 mg
Lazdyno riešutai – 226 mg
Burnočių sėklos – 214 mg
Lapinės salotos – 214 mg
Tuo tarpu 100 gr. karvės pieno kalcio yra tik 120 mg.
Rekomenduojama kalcio paros norma:
Vaikams iki 3 metų – 600 mg
Vaikams nuo 4 iki 10 metų – 800 mg
Vaikams nuo 10 iki 13 metų – 1000 mg
Paaugliams nuo 13 iki 16 metų – 1200 mg
Jaunimui nuo 16 iki 25 metų – 1000 mg
Suaugusiems nuo 800 iki 1200 mg.
Aciu didelis Rasai iki dangaus :) uz info
is kur atsiranda ligos? cia teigiama jog ne nuo mitybos,ar nesveikos gyvensenos, bet visa gyvenimo patirti kuri vyko prenataliniu laikotarpiu (vaisiui esant mamos pilve), kudikystes laikotarpiu ir ankstyvojoje vaikysteje galima kiek susvaleninti ja priimant, priimti padetu ir lengvesnes mitybos pasirinkimas, tai irodyta daugelio patirtimi, nes DINGSTA dauguma psichosomatikos po badavimu, veganiskos gydomosios mitybos laikymosi ir pan. Taigi mityba tinkama gali padeti gydyti ismoktas reakcijas vaikysteje ir. ,,Pasak G. Maté, tai sąmoningumas, nes pirmas žingsnis į bet kokios problemos sprendimą - suvokti jos buvimą.
AtsakytiPanaikintiSąmoningai suvokti iš kur ateina vienas ar kitas mano elgesys, mintys, jausmai. Atpažinti savo streso šaltinius. Identifikuoti tuos, kurių būtų galima išvengti, tuos, kuriuos susikuriame patys. Jei kažkurių streso šaltinių pašalinti neįmanoma, išmokti su jais gyventi kaip įmanoma labiau prisitaikant.
Emocinė izoliacija kelia didžiulę tikimybę ligai, priklausomybei atsirasti. Tad vengti ilgalaikio atsiribojimo nuo kitų, kai sunku, išsipasakoti draugui, artimajam.
Klausytis savo kūno. Jis pasako “ne” įvairiais būdais: įtemptais raumenimis, pykinimu, galvos skausmu, prakaituojančiais delnais ir pan. Stebėti savo pojūčius ir jų paisyti.
Diena iš dienos sąmoningai stengtis suvokti, kaip ir kada nesu autentiškas? Kokiose situacijose? Kodėl? "
,,Tačiau vaikui išgyvenant ilgalaikį stresą dėl nepatenkintų poreikių ar nuolat stresuojančio vieno iš tėvų, ar traumatizuojančio įvykio, pasekmės gali būti rimtos ir jaustis per visą ateinantį gyvenimą. Keletas faktų:
~ Jei vaikystėje buvo patirta prievarta, tikimybė suaugus susirgti vėžiu išauga 50 %;
~ Emocijų slopinimas silpnina imuninę sistemą;
~ Stresuojančių tėvų vaikai žymiai dažniau serga astma.
Per 33 darbo medicinoje metus, G. Maté pastebėjo tendenciją, kad žmonės, miršantys nuo vėžio ir autoimuninių ligų, išgyveno vaikystę, kurioje jiems tekdavo nuslopinti, užgniaužti savo emocijas. “Iš savo patirties mačiau, kad žmonės, susirgę vežiu, turi panašius bruožus:
jie per gyvenimą pirmiausia tenkindavo kitų poreikius ir tik paskutinėj vietoj savus,
jie ignoruodavo savo emocinius poreikius, neišreikšdavo kai kurių savo emocijų, tarkim sveiko pykčio,
jie stengdavosi taip adaptuoti savo elgesį, kad nenuviltų kitų.”
https://www.tekaupe.lt/single-post/2019/01/11/Ankstyvoji-vaikyst%C4%97-jos-patir%C4%8Di%C5%B3-ry%C5%A1ys-su-liga-II-dalis?fbclid=IwAR2ZSByuKu5067CPR6lOssV3YdkoG944hYNL1eMer77N3dZIKd5N34-s5vM
cia buvo II dalis
I dalis skaitykit cia
https://www.tekaupe.lt/single-post/2019/01/10/Ankstyvoji-vaikyst%C4%97-jos-patir%C4%8Di%C5%B3-ry%C5%A1ys-su-liga
kaip veikia imunine sistema video lietuviu kalba
AtsakytiPanaikintihttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2029955247304406&id=100008698509925
brokoliu daigai nuo vezio, ardo vezio lasteles https://sovkusom.ru/vyrashchivanie-brokkoli/?fbclid=IwAR0B5QwMSIeUPTFtietEWPFzgYlrz_LrON5YirctAK4v2zGdTRBPVqD8t9g
AtsakytiPanaikintiJurga Veggo, isgydziusi savo dukrai psoriaze su 80 proc termiskai neapdorotos augalines mitybos dieta,dalinasi pusryciais:
AtsakytiPanaikinti❤️☘️Mano pusrytukai🍀❤️Nr.1 Siltas vanduo su citrina ir kajeno pipiru.Nr.2 Zelmenu sultys.Nr.3 Zalios sultys❤️☘️ " Sveikata ne viskas,bet be sveikatos nera nieko"
Sokratas
https://www.facebook.com/292556598058340/videos/306171523367404/
o cia jos puslapis fb: https://www.facebook.com/Jurga-Veggo-Family-292556598058340/
O cia apie mineta isgijima, ir visos seimos gyvensenos pasikeitima http://virginijaluko.blogspot.com/2018/08/musu-seimyneles-veganiskas-gyvenimas.html
Aciu Jurgita :)
Acto ir druskos tirpalas:
AtsakytiPanaikintiReikia 3-4 valgomųjų šaukštų obuolių acto, 100 g jūros druskos ir 3-5 litrų vandens. Šiltame vandenyje ištirpdykite actą ir druską. Mirkyti tirpalo vonelėse grybelinio uždegimo pažeistas kojas. Dėka druskos poveikio, actas lengvai susigeria į odą ir sunaikina grybelį.
ugniazoles sultimis tepti pazeistas vietas ir ok
http://gyvenksveikiau.lt/odos-grybelio-gydymas-liaudies-medicina/?fbclid=IwAR0eQsBG2RAPQJF1KDbur2D8xe7FtSSeNKzh0r8GIxPS4XnoQRvibdvVtv4
Duonoje ir pyrago gaminiuose yra egzorpinai- opioidiniai peptidai, kurie musu kune jungiasi prie opioidu receptoriu ir sukuria euforijos jausma. Prie tu paciu receptoriu jungiasi ir musu organizme gaminamas endorfinas. Taigi miltiniai gaminiai yra faktiskai narkotikai.
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=gkVBRD5KAfY
http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/04/William.Davis_.-.Kvieciu.pilvas.2014.LT-1.pdf
knyga sizofrenija, depresija ir t.t. ir autoimunines ligos
Vaismedžių, vaiskrūmių arbatos
AtsakytiPanaikintiArbatas plikyti verdančiu vandeniu ir laikyti ilgiau nei arbatžoles (aronijų šakelių arbata pvz). Patariama virinti šakeles 5 - 15 min.
Vyšnių šakelių arbata suteikia žvalumo, jėgų, turi labai daug vitaminų, teigiama, kad net daugiau nei kitų vaismedžių šakelės. Vyšnių šakelių arbata ramina nervų sistemą, gerina/stimuliuoja galvos smegenų veiklą, šalina iš kūno skysčių perteklių, normalizuoja medžiagų apykaitą.
Slyvų šakelių arbata. Antistresinė. Atpalaiduoja, ramina, naudotina prie plaučių ligų.
Aronijų šakelių arbata stiprina nervų sistemą.
Erškėtrožių šakelių arbata. Nuo maliarijos, lengvai laisvina užkietėjusius vidurius.
Serbentų šakelių arbata. Stiprina imunitetą, mažina aukštą kūno temperatūrą, lengvai laisvina užkietėjusius vidurius, o sumaišius serbentų ir aviečių šakeles galima naudoti gydant peršalimą, gripą. Naudotina sergant reumatu, esant kraujotakos sistemos ligoms.
Gluosnių šakelių arbata. Nuo virusinės infekcijos, gali net tai sustabdyti. Toksinų šalinimui gera priemonė. Mažina sanarių, raumenų skausmus.
Obelų šakelių arbata. Naudotina nuo avitaminozės, anginos, esant peršalimo ligoms.
Kriaušių šakelių arbata. Naudotina sergant šlapimo ir šlapimtakių sistemos ligomis. Itin gerina inkstų veiklą.
Šaltalankių šakelių arbata. Naudotina imunitetui stiprinti. Šaltalankių uogose daugiau naudingų medžiagų nei šakelėse.
Ievų šakelių arbata naudotina reumatui, artritui, dermatitui gydyti, skatina prakaitavimą, lengvai laisvina užkietėjusius vidurius.
Kininės šizandros šakelių arbata. JOje daug vitaminų, naudotina sergant avitaminoze. Vakare prieš miegą nepatartina tokios arbatos gerti, nes ji tonizuoja organizmą.
Aviečių šakelių arbata. Naudotina mažinti aukštai kūno temperatūrai, skatina prakaitavimą. Malšina uždegiminius procesus, pagreitina kraujotaką, minkština kraujagysles. Naudotina nuo artrito, malšina skausmus sanarių. Panašias savybes turi ir gervuogių šakelių arbata.
Medlievų šakelių arbata. Naudotina prie diarėjos gydymo.
Informacija iš ,,žiniuonių receptai" žurnalo, gegužė 2019 m. , 5 (342), 28, 29 p.
chlorofilo nauda https://www.bionaturoaze.lt/lt/chlorofilas-zaliasis-kraujas.htm
AtsakytiPanaikintisis zmogus issigyde vezi su chlorofilu, su kvieciu zelmenu sultimis, pradejo nuo 35 ml per diena. https://budetezdorovy.ru/health/eto-spaslo-emu-zhizn-on-vylechil-rak-na-4-stadii-byt-zdorovym-legko-dostatochno-prosto-zaxotet/2
https://virginijaluko.blogspot.com/2018/07/pojuciai-kasdien-vartojant-kvieciu.html
http://virginijaluko.blogspot.com/2018/06/kada-ir-kaip-vartoti-zelmenu-sultis.html
Svarbi naudinga informacija ko nevartoti ir ka vartoti
AtsakytiPanaikintihttp://virgaluko.blogspot.com/2019/
https://www.youtube.com/watch?v=dunb_We6ePo
AtsakytiPanaikintiPlacebo, nocebo efektai
http://adamonyte.lt/placebo-ir-nocebo-efektas-kuri-renkiesi-tu/?fbclid=IwAR0YRvfmuBMntONxfROnp7ZvQXq62upmUYa1kRtspwKf3M_u8JlnI1P7Oak
,,L. Rankin siūlo placebo efektą vadinti savigydos efektu, nes būtent tai ir nusako esmę, kas vyksta žmogui patikėjus, kad jis gali pasveikti. Ji siūlo tokį placebo apibrėžimą – tai veikimo mechanizmas, kuris įjungia relaksacijos mechanizmą, kuris savo ruožtu įjungia savigydos mechanizmą. Taigi veiksmas vyksta ne tik mintyse, bet ir kūno ląstelėse."
Autorius pašalino šį komentarą.
AtsakytiPanaikintihttp://www.draugauki.me/2012/12/granatu-zieves-naturalus-vaistai/?fbclid=IwAR1Xo6egspudIHphyGS5za_pq4QeQ4AXzU65SuoILmVU-w5AjFKHkCa_2R4
AtsakytiPanaikintiGydymo esmė ta, kad granatų žievės arbatos dėka sunaikinama patogeninė mikroflora visame virškinamajame trakte ir tuo pačiu metu stimuliuojama gerųjų virškinimo bakterijų veikla. Juk daugelis vaistų sunaikina ir gerąsias, ir blogąsias bakterijas, o pastarąsias vėl įveisti nėra taip paprasta. Patento autorius įrodė, kad granatų žievės arbatos dėka per 5 val. galima išgydyti viduriavimą, bet kokios formos dizenteriją, salmoneliozę, cholerą, vidurių šiltinę ir netgi apendicitą, o per savaitę – disbakteriozę, kolitą, opas virškinamajame trakte.
Taigi, valgant granatų vaisius reikia išsaugoti jų žievę. Prieš vartojimą granatus nuplauti, apdžiovinti, atskirti žievę ir, pašalinus nuo vidinės jos pusės baltą masę, žievę išdžiovinti. Reikalui esant paruošti arbatą: 10 – 12 g. granatų vaisių žievės užplikyti stikline verdančio vandens ir pusvalandį leisti prisitraukti. Niekada nereikia žievės išimti iš arbatos. Prasidėjus netikėtam viduriavimui, reikia išgerti pusę stiklinės pagamintos granatų žievės arbatos, o likusią pusę palikti, jeigu prireiks, vėlesniam laikui (žievės neišimti!).
Jeigu 10-ties min. bėgyje savijauta pagerėjo, tai reiškia kad viduriavimas išgydytas, o jeigu nepagerėjo, tada tęsti gydymą ir po 3-jų val. išgerti likusią arbatą. Pasveikstama per 5 val. nuo gydymo pradžios. Gydant disbakteriozę, kolitą bei opas virškinamajame trakte granatų vaisių žievės arbata paruošiama taip pat, kaip ir viduriavimui gydyti, tik yra skirtingas jos vartojimo būdas ir laikas. Šiuo atveju gydymas vyksta savaitę laiko, geriant arbatą kas antrą dieną, iš viso 4 dienas. Dienos bėgyje reikia išgerti tik pusę stiklinės arbatos, bet per 4 kartus maždaug po 20 – 25 ml, esant tuščiam skrandžiui: ryte, tik atsibudus, prieš pietus ir prieš vakarienę, o paskutinį, 4-tą kartą – prieš pat miegą. Pasveikstama per savaitę laiko. Jeigu kartais prireikia pakartoti, tai galima atlikti tik po savaitės.
Prebiotikai: trukazoles saknies milteliai ok, pieniu lapai ypac, bananai (vezys kam, diabetas bananu nevartoti geriau), svogunai, cesnakai porai (kas treniruoja treciaja aki, lavina intuicija, vistik geriau nevartoti ypac cesnako, kai kurie nevartoja ir svoguno, bet kaip prebiotikai jie vartotini, patys zmones renkasi kokios nori gyvenimo kokybes), topinambai ok, tiesiog norisi juos vartoti termmiskai neapdorotus pajausit, ypac rekomenduojama tiems, kam diabetas, vezys ir visiems tai puikus maistas kaip vaistas, sparagai tinka taip pat (bet man ju nevirskina jie man nevartotini, buvo info straipsniu, atsiliepimu, jog jie kaip ir nera vartotini, darykit isvadas patys...kiti straipsniai kaip tik mini, jog tai vartotinas augalas), avizos ok, su luobelemis nevalytos, galima susimalti kavamale, ismirkyti vandenyje ir vartoti, juru dumbliai ok, (nors yra nuomoniu jog ir jie kaip ir nevartotini, kai kurie autoriai ypac skatina vartoti dumblius, velgi darote patys isvadas, klausot savo organizmo kas jam tinka patinka, kas ne), obuoliai ok, kam vezys, diabetas, geriau obuolius vartoti tik rugscius, tai duoda daugiau energijos stiprina kaulus ir turi dar daug itin geru savybiu. Inulinas labai sverbu, o jo yra auksciau minetuose produktuose, beje bananuose yra toks krakmolas, kuris pasalinamas is organizmo lengvai, kadangi yra neisisavinamas. Tokio krakmolo randama seklose, ankstiniuose augaluose. (Ankstiniai augalai neva mums visiskai netinka ir yra nevartotini, kai kurie autoriai tai ir teigia, klausyt reikia savo organizmo, ir vartoti juos retai ar tiek kiek norisi, kad nepasunkintu virskinimo sistemos, tai juntama). As vartoju pieniu lapus, bananus, obuolius, labai retai dumblius laminarija, spirulinos man nevirskina, nevartoju ir kitiems nepatariu, yra nuomoniu, jog tai nevartitina pagooglinsit rasite. Linu semenys ir patriami vartoti kaip prebiotikai, na bet yra nuomoniu apie linu semenis ir visokiu, ir deja kam dirgli oda patartina ju nevartoti, Linu semenys gali isbalansuoti hormonine sistema, tiketina jog nepakenks saukstelis mirkytu linu semenu per diena, ne daugiau. Semenys vartotini ne malti o cieli ypac gerina tustinimasi o to reikia sergantiems ypac. Bet jei tik darosi oda dirglia, ar ima berti oda iskart reikia nutraukti linu semenu vartojima, kodel rasite cia http://virginijaluko.blogspot.com/2019/04/chia-seklu-salutinis-poveikis.html ir cia yra itin geros info ka vartoti kas netinka https://virgaluko.blogspot.com/2019/07/dauguma-ligu-prasideda-zarnyne.html?fbclid=IwAR1hBHx9YknJ3efyGQw2jkO0QAqSV4jir3iQ5IetuGmuwSf267kweWeCYqM
AtsakytiPanaikintikodel ok vartoti prebiotikus
Panaikintihttps://sveikata.tv3.lt/straipsnis/kas-tie-prebiotikai-ir-probiotikai-44?fbclid=IwAR26tfDENKd7klIbvD8AX-m0hmv87VKPEYafr8GQb0KIplRF5cHZ1GIpxy4
,,<...> iš gydytojų girdėjau įvairių nuomonių. Vieni sakė, kad neprotinga nieko nedaryti ir reikia kuo greičiau atlikti jų siūlomus veiksmus. Kiti sakė, kad tai nėra liga, kuri greitai progresuoja."
AtsakytiPanaikinti,,– Netrukus po diagnozės tapau šimtaprocenčiu veganu. Iki diagnozės – labai atsiprašau visų veganų – iš jų juokiausi, tikinau, kad žmogus sutvertas valgyti mėsą. Tačiau vienas onkologinius ligonius konsultuojantis gydytojas mane įtikino išbandyti šią mitybą. Jis paaiškino ne tik tai, kokias medžiagas, bet ir kokią informaciją mes gauname valgydami augalinį ir gyvulinį maistą. Taigi pusę metų nevalgiau ne tik mėsos, bet ir pieno produktų, kiaušinių, t. y. jokio gyvulinės kilmės maisto, taip pat ir majonezo, kurį labai mėgau."
,,Antras dalykas, kurį smarkiai pakeičiau, yra fizinis aktyvumas. Jeigu iki diagnozės būtų buvusios tinginių olimpinės žaidynės, garantuoju, kad būčiau jas laimėjęs. Visą gyvenimą dirbau ne fizinį, o labiau intelektualų darbą. Ir man nei reikėjo, nei norėjosi fizinio krūvio. Kai gydytojai patarė sportuoti, tai man buvo, ko gera, sunkiau nei pakeisti mitybą."
,,kad reikia valgyti daug polifenolių, kurie turi priešuždegiminį poveikį, turinčio maisto. Jis atliko išsamius klinikinius tyrimus ir įrodė, kad polifenolių gausa maiste stabdo lėtinių ligų, nuo kurių mūsų visuomenė labai kenčia, vystymąsi, vėžinių ląstelių plitimą, stiprina imuninę sistemą ir t. t. Augaluose šios medžiagos atsakingos už spalvą, skonį ir aromatą. Polifenolių yra visuose augaluose, tačiau suvalgyti jų tokį kiekį, kad jis mus apsaugotų nuo ligų, XXI amžiuje darosi sudėtinga. Nors vyrauti turėtų žalia spalva, reikia valgyti daug įvairių spalvų daržovių. "
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/iliuzionistas-a-stonys-trejus-metus-laikosi-mitybos-kuri-jam-padejo-suvaldyti-vezi-be-agresyvaus-gydymo-1028-1224650?fbclid=IwAR0awa8SDdm2a2DYUntjulY2oRvppq4xNtUwIyu7mg3r5IaADgUOK2lBvQY&copied
https://www.youtube.com/watch?v=JbIyPFcQDoM moliugas termiskai neapdorotas tarkuotas salotos is jo
AtsakytiPanaikintihttps://www.pcrm.org/podcast?fbclid=IwAR25FWPJnSLHQokRPuPLgi1AfyVxx_uyrYxSJvvVdl8k-3onY9ep11ypg6Q
AtsakytiPanaikintihttps://nutritionfacts.org/book/
AtsakytiPanaikintibe aliejaus geriau, kepamas maistas ant vandens keptuvej, apie gydancios info mityba
https://virginijaluko.blogspot.com/2020/01/nevartotini-produktai-jei-nenorite.html
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?t=104s&v=XrMoVLElF3c&fbclid=IwAR3tsXyqbvkl14uGsN41bwapJmGcb1WyE32g4m1GnvxHU9DOF8l3hanc5og&app=desktop
AtsakytiPanaikintihttps://www.youtube.com/watch?v=6_nIDUq7fFg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1n_EldhtpUytTI10Jrvsbto24lzP4R-7mSJCer-uM6gDk8mWuyZEg7UtY aliuminis organizme gali sukelti uzdegiminius procesus
AtsakytiPanaikinti