2018 m. balandžio 22 d., sekmadienis

Tariu TAIP nuolat besitęsiančiai gyvenimo šventei :)

Dr. John Hagelin, kvantinės fizikos specialistas ir viešosios politikos žinovas:
,,Mūsų kūnas yra mūsų minčių produktas. Medicinos mokslas jau ima suprasti, kaip mitys ir jausmai nulemia mūsų fizinių kūnų medžiagą, struktūrą ir funkcionavimą. "Rhonda Byne, ,,The Secret", ,,Paslaptis", p.117.
,,Visata - tai gausos šedevras. Jei atsiversi, norėdamas pasisemti iš jo gėrybių, tiesiog nustebsi, patirsi džiaugsmą ir palaimą, nes visi tie nuostabūs dalykai, kuriuos Visata yra parengusi tau, - gera sveikata, turtai, gamta - bus tau atsiųsti. bet jeigi slopinsi save neigiamomis mintimis, sunegaluosi, pajusi diskomfortą, skausmus ir kiekviena diena atrodys kaip nepakeliama kančia." Rhonda Byne, ,,The Secret", ,,Paslaptis", p.118.
Dr. Ben Johnson, gydytojas, knygų autorius, gydymo energija specialistas:
,,Yra žinoma tūkstančiai diagnozių ir ligų. liga tėra silpns grandis ir jos visos atsiranda dėl streso. Jei perdaug įtempsime grandinę, perdaug apkrausime sistemą, viena iš grandžių trūks." Rhonda Byne, ,,The Secret", ,,Paslaptis", p. 119.
Vien tik nuo vienos negatyvios mities prasideda įtampa. Vienai tokiai minčiai atėjus, atsiveria kelias ir kitoms negatyvioms mintims. Tada ta įtampa, įžiebta vienos minties jau ir pasipylus negatyvių minčių lavinai, ima reikštis aiškiai, apčiuopiamai. Betgi mes va todėl ir esame savo gyvenimo kūrėjai ir visiškai lengvai galima to išmokti- negatyvią mintį pakeisti pozityvia mintimi. Tada negatyvios vienos minties poveikis anuliuojamas taip. Kadangi mes norime gyventi malonioje būsenoje, būtina dar sugalvoti plius vieną teigiamą mintį, kaip persvarą. Gausim rezultatą plius viena teigiama mintis. Per mėnesį laiko ar kiek ilgiau taip galima išmokti mąstyti pozityviai.
Kas gali darytis po mėnesio ar kiek ilgiau išmokus pozityviai mąstyti mūsų organizme? Ogi nuolatinė harmonija, lengvumas visame kūne, neapsakomas pilnatvės jausmas, ir panašiai.
Keisdami mintis - keičiame ir cheminių medžiagų gamybą mūsų organizme. Kai mintys pozityvios - mūsų organizme gaminasi reikiamų medžiagų reikiamas skaičius ir kiekiai. Kai esame streso būsenoje - kas vyksta? Ogi vyksta nieko gero. Jau anksčiau minėjau, kad organizmas įjungia būseną ,,bėgti ar kautis" ir koncentracija vyksta į tam tikrų medžiagų gamybą, kad įsitemptų raumenys, virškinimo trakte nebepaisoma suvirškinti tinkamai medžiagas, organizmas nebepajėgus įsisavinti pakankamai maisto medžiagų reikiamo kiekio. Visos jėgos atiduodamos pasipriešinti arba begti nuo,,menamo pavojaus".
,,Jeigu žmogus savo kūne randa ligą, ar patiria kokį diskomfortą gyvenime, ar galima tai iš esmės pakeisti ,,teisingo mąstymo galia"? Atsakymas aiškus - Taip."Rhonda Byne, ,,The Secret", ,,Paslaptis", p. 120.
Tariu TAIP meilei sau
TAIP savo sveikatai
TAIP asmeninei laimei
TAIP tik palankiems man gyvenimo įvykiams
TAIP pilnatvės jausmui nuolatiniam
TAIP nuolat besitęsiančiai mano gyvenimo šventei
TAIP lengvumo, gaivumo būsenai, beribės meilės būsenai
TAIP nuolatinei Vidinei Šypsenai manyje
TAIP mane supančiai tik maloniai nuostabiai mylinčiai aplinkai
TAIP mano meilei viskam - pasauliui
TAIP visų žmonių laimei
TAIP visos žmonijos sveikatai
TAIP žmonijos nuolatiniam pilnatvės pojūčiui
TAIP žmonijos beribės meilės būsenos pojūčiui
ir t. t. Sąrašą galite pratęsti ką sako jūsų širdis.

Su meile ir pagarbiai -
Virginija Luko

 

2018 m. balandžio 7 d., šeštadienis

Fizinio aktyvumo gydomoji medicina



 38 minutė trumpalaikiai pabadavimai i sveikata, smegenų stimuliavimas tai, o persivalgymas - smegenų atrofija...

 aplinkos įvairovė - smegenų stimuliavimas judėjimas kelionės, socialinė veikla atspindžio neuronai, maistas ir t.t. sistemos kurios sumažina mūsų stresą, joga šokiai taiči, - psichines sveikatos stiprinimo veiksniai tai...

44 minutė naujų neuronų susikūrimas nuo įdomių maloniai nuteikiamų pratimų būna.

Įsimylėk tai ką darai ir tai bus įrašyta į tavo sąmoningą protą (epigenetikas Bruce Lipton). Kaip keisti pasamonės pragramas



95 proc. mūsų pasąmonė vykdo tas pačias išmoktas įrašytas programas. Išmokus įsimylėti tai ką darai, tu sustabdai nuolatinės reakcijos pasąmonės tave alinančias programas. Tu sukuri save kitokį.
Taip gali perprogramuoti savo pasąmonę.

Laaabai įdomu apie atomų energijas


Tu esi tai ką valgai
Epigenetiniu lygmeniu mikrobiologas profesorius tai aiškina:

Tu ne tik esi kontroliuojamas genetiškai bet esi kontroliuojamas savo suvokimų, keiti suvokimą, keiti savo biologiją viduje...

Pasiųlymas kaip gyti netradiciškai grįstas mokslo




Kaip hipnoterapeutė pasąmonės dėka išsigydė sau ligą



Liga yra simptomas



2018 m. balandžio 1 d., sekmadienis

Apie kraujo savybes, labai įdomu ypač nuo 25 minutės


Na manau kiekvienas žmogus turi žinoti kuo daugiau apie save.
Jei žmogus ima jausti kokią nors neįprastą mielą būseną pvz., ta informacija iškart patenka į kraują (pvz žmogaus galvos smegenyse esanti limbinė sistema, atsakinga už jausmus, joje esanti kankorėžinė liauka išskiria tam tikrus hormonus endorfinus, kurie skatina mielą būseną ir kartu aktyvina harmoningą organų veiklą), ta nauja miela informacija aprūpinama kiekviena kraujo ląstelė. Kraujas praneša apie žmogaus būklę kiekvienai ląstelei. Taigi mes esame atsakingi už savo psichofiziologinę būklę.

Perpylus žmogui kraują, kai kuriems net pasikeičia parašas. Žmonės gali įgyti to buvusio kraujo savininko savybių. Kai kurie sapnuoja donoro sapnus, išgyvenimus.

Eritrocitai normalių formų byloja apie sveiką organizmo būklę. Video rodo kaip atrodo pakitusios eritrocitų kraujyje formos (gi galima vizualizacijos būdu mielas tvarkingas eritrocitų savo kraujo kūnelių formas įsivaizduoti, o vizualizacija ypač suveikia teigiamai esant transo būsenoje, alfa, teta būsenoje).

Ai ir t.t.
Na mieliems savo gyvenimo šeimininkams, stebukladariams patiems pačiausiems nuostabiausiems savo gyvenimo kūrėjams video apie savo ypatingas beribes galimybes ir ne tik.