2018 m. vasario 25 d., sekmadienis

Šį filmą būtina peržiūrėti kiekvienam, o ypač visavalgiams ir tai pasidalinti būtina su kitais. Visas ligas sukelia netinkama mityba


Labai aiškiai remdamiesi moksliniais tyrimais mokslininkai išdėsto netinkamos mitybos žalą.
Ligos sukeliamos netinkamos mitybos.
Kaip baltymas kazeinas kurio itin didelė koncentracija yra sūryje sukelia priklausomybę ir veikia žmogaus smegenis kaip narkotikas žiūrėti 32 min.




 47 minutė, kas sponsoriauja diabeto gydymo asociacija, vėžio gydymo asociaciją JAV...Diabetu sergantiems dietai siųlomi netgi pusfabrikačiai.


Lietuvių kalba rasite šį filmą čia:

http://filmaidykai.net/filmai/3928-kas-per-sveikata-online.html

https://www.youtube.com/watch?v=apO-uqjIAQs&feature=share

Čia tas pats filmas verstas į lietuvių kalbą. Didelis ačiū vertėjams.




,,Visų pirma visus proteinus gamina augalai. Dar kartą pakartosiu: visus proteinus iš pradžių pagamina augalai.
Ir nebūtina valgyti gyvūnų audinius, kad jų gauti. Tik augalai turi tą savybę jog gali iš oro paimti azotą ir suskaidyti jį į tas molekules, kad būtų pagamintas proteinas aminorūgštims. Proteinas, gautas iš gyvūnų, tiesiog yra augalų proteinas. "

2018 m. vasario 21 d., trečiadienis

Aminorūgščių reikia organizmui o ne baltymų

Aminorūgščių reikia organizmui o ne baltymų :), augalai aminorūgštimis mus aprūpina



,,Visų pirma visus proteinus gamina augalai. Dar kartą pakartosiu: visus proteinus iš pradžių pagamna augalai.
Ir nebūtina valgyti gyvūnų audinius, kad jų gauti. Tik augalai turi tą savybę jog gali iš oro paimti azotą ir suskaidyti jį į tas molekules, kad būtų pagamintas proteinas aminorūgštims. Proteinas, gautas iš gyvūnų, tiesiog yra augalų proteinas. "

Malachovas apie augalinės mitybos naudą ir gydymui itin efektyvią informaciją pateikia savo knygoje ,,Amžius sveikatai ne klūtis"

Kadangi pilve yra mūsų trečiosios ,,smegenys,, ir ten iš galvos smegenų nueina nervai, todėl kokį maistą vartojam, tai veikia mūsų psichines reakcijas. Nuo netinkamo maisto žmogus darosi agresyvus, nuo tinkamo- harmoningas.
,,Maistinė leukocitozė reiškia, kad į burną patekus kokiam nors virtam maistui, leukocitai iš viso organizmo susirenka skrandžio ir žarnyno trakte tarsi pastikdami infekcinę agresiją. Tokia organizmo reakcija trunka keletą valandų. Į skrandį pirmam patekus šviežiam augaliniam maistui, toks reiškinys nevyksta.
Matinantis neatsižvelgiant į maistinę leukocitozę, organizmas, pirmiausiai imuninė sistema, silpnėja ir tampa beginklis prieš ligas.
Vartodami augalinį maistą mes ,,išauginame" sau mikroorganizmus, kurie simtezuoja papildomas maistines medžiagas ir vitaminus, gerindami organizmo būklę. Ir pirešingai, valgydami mėsos produktus, mes išauginame puvėsinę, savo veikimu mus nuodijančią mikroflorą. Organizmas nuolat apsinuodija per storąją žarną ir tai sutrumpina gyvenimo trukmę bei susilpnina imunitetą.

 Gyvulinių riebalų perteklius racione skatina atsirasti aterosklerozei ir kai kurioms auglių rūšims (pavyzdžiui žarnyno ir pieno liaukos vėžiui); sočiųjų riebalų (gyvulinių) perteklius irgi gali sukelti aterosklerozę, o augalinių riebalų perteklius silpnina imunitetą."
(Malachovas G. Amžius sveikatai ne kliūtis. 121 - 122 ps.). 

Rekomenduoju šią knygą įsigyti kiekvienam. Nuo 40 ps valymas energijų ,,kriauklių" ir kitų energijų kurios sukelia negalavimus, blogina gyvenimo kokybę. Toliau pateikta itin efektyvi energetinė pagal jogą pagalba sau, gydanti nuo visų negalavimų.

2018 m. vasario 14 d., trečiadienis

Diabetas išgydomas per keletą savaičių (straipsnyje minimas II tipo diabetas, bet tinkama mityba gali itin pagerinti būklę I tipo diabetą turintiems taip pat)


Didelis ačiū straipsnio autoriams, straipsnis imtas iš čia:
http://www.manosveikata.lt/lt/temos/sveikas-gyvenimas-spa/diabetas-pagydomas-per-keleta-savaiciu


,,Tad jei jus koks gydytojas išjuoks, kai jam pasakysite kad diabetas yra išgydomas, parodykite šią studiją - "Reversal of type 2 diabetes: normalisation of beta cell function in association with decreased pancreas and liver triacylglycerol".

Tyrime dalyvavo 11 II tipo diabetikų, kurie buvo diagnozuoti ne daugiau nei prieš 4 metus ir jiems dar nereikia leistis insulino, vidutinis kraujo gliukozės lygis ryte nevalgius - 9.4 mmol./l. Tyrimo dalyviams buvo radikaliai sumažintas maisto ir energijos kiekis: 600 kcal per dieną. Primename, kad rekomendacijos suaugusiems yra neviršyti 2000kcal/d (moterims) ir 2500 kcal/d (vyrams), bet, žinoma, tai dar priklauso nuo fizinės veiklos ir kai kurių kitų faktorių. Tyrimo dalyviai gėrė specialiai paruoštus kokteilius, turinčius 510 kcal bei vitaminų ir mineralų. Be to, tyrimo dalyviams buvo leista valgyti nekrakmolingas daržoves (išskyrus bulves ir kai kurias kitas), iš kurių buvo gauta dar likusios 90 kcal.. Dalyviams buvo nutrauktas visų diabetinių vaistų kaip Meformin vartojimas, bet jie buvo pastoviai testuojami ir prižiūrimi medicininio personalo.
Jau po savaitės visiems tyrimo dalyviams gavusiems šią specialią dietą rytinė kraujo gliukozė buvo normos ribose (<6 mmol/l), tai reiškia, kad jiems pagerėjo insulino jautrumas bei gamyba (insulinas taip pat buvo normos ribose). Po 8 savaičių padarius MRI testą (scan), parodė, kad kasoje, kuri gamina insuliną, sumažėjo riebalų kiekis. Yra manoma, kasos riebalai kompromituoja jos veiklą. Po 8 savaičių tyrimo dalyviamas buvo leista valgyti įprastą maistą, bet buvo patarta maitintis sveikai bei riboti porcijų dydį. Laikantis įprastos dietos 7-niems iš 10 testuotų (vienuoliktas dalyvis nebuvo testuotas) dalyvių gliukozė buvo normos ribose (<6 mmol/l), kas reiškia, kad diabetas, bent jau kuriam laikui, buvo išgydytas. Tyrimo dalyviams taip pat sumažėjo svoris, riebalų masė, riebalų kiekis kepenyse, juosmens apimtis, glikuotas hemoglobinas, trigliceridai (kraujo riebalai), taip pat LDL ir bendras cholesterolis ir CRB (kuris rodo uždegiminius procesus).
Prof. R. Taylor tiki, kad ši studija gali pakeisti požiūrį į diabeto gydymą. Taip pat šios studijos resultatai leidžia daryti prielaidą, kad II diabetas yra susijęs su energijos disbalansu: per daug suvalgoma ir per mažai išnaudojama/judama/sportuojama. Šios studijos rezultatai buvo pristatyti Diabeto Asociajos konferencijos, ir taip pat studija publikuota Diabetologia peer-reviewed moksliniame žurnale.
Diabetą išgydo žalio maisto dieta
Beje, Dr. Cousens taip pat išgydo diabetą naudodamas labai panašią dietą - per pirmą mėnesį jis diabetikams taip pat duoda tik žalias daržoves bei jų sultis. Po to įvedamas kitas maistas. Dr. Cousens taip pat turi apie 70 proc. išgydymo rekordą (čia tiems, kuriems dar nereikia leisti insulino, kas reiškia, kad kasos beta lastelės kurios gamina insuliną nėra visiškai išsekę/nefuncionuojančios), o tai reiškia, kad sekant jo programą 7 iš 10 atvejų II tipo diabetas yra pagydomas. Man Dr. Cousen progama tikrai būtų priimtimesnė, nes valgomas natūralus maistas, o ne koks kokteilis. Ir net jei vartojamas kokteilis, tikrai galima geresnį produktą pasigaminti naudojant kanapių ar ryžių baltymą, įdėjus žalių daržovių ir dar kokį multivitaminą.
Diabeto gydymas sumažinus riebalų kiekį
Yra ir kitų programų, kai kuriems užtenka tiesiog radikaliai sumažinti riebalų kiekį: ne daugiau nei 10 proc. kalorijų iš riebalų, kas butų apie 20 g riebalų per dieną. Dalyviams leidžiama valgyti košes, bulves, daržoves ir vaisius, atsisakant gyvulinio maisto. Šią dietą propoguoja Dr. McDougall, Dr. Bernard (yra publikaves keletą studijų) taip pat Dr. N. Delgado (jis taip pat naudoja veganiškus baltymus, kaip kanapių ar ryžių, bei kai kuriuos papildus) ir jie taip pat yra išgydę ne vieną diabetiką. Šių gydytojų programos yra mažiau radikalios ir jas tikrai galima atlikti patiems, bet rezultatams reikia daugiau laiko.
Diabeto gydymas apribojant angliavandenius
Kai kuriems diabetą kontroliuoti ir net išgydyti pavyksta mažai angliavandenių ir daug riebalų turinčia dieta. Čia angliavandenių leidžiama naudoti ne daugiau nei 100 g per dieną, kartais reikia sumažinti iki 25-50 g/d, bet čia vėlgi priklauso nuo žmogaus, reiktų valgyti iki tiek, kad gliukozė be insulino leidimo ar vaistų vartojimo būtų ne daugiau nei 5 mmol/l. Todėl sekant šią dietą atsisakoma visų košių bei kitų grūdinių produktų ir net vaisių. Leidžiama valgyti daržoves išskyrus bulves, morkas, pastarnokus. Taip pat leidžiama valgyti mėsa, kiaušinius, žuvį, riešutus. Tokiu atveju ypač gerai kokoso riešutų aliejus, avokadas. Taip pat galima daugiau vegeniškos pakraipos - tik sėklos, riešutai, geros kokybės aliejai, daržovės. Panašią dietą vėlesniuose etapuose pataria Dr. Cousen. Bet vėlgi perspėsiu, kad daug riebalų mažai angliavandenių turinti dieta tinka ne visiems. Taip pat ilgalaikės pasėkmės tokios dietos nėra gerai ištirtos, nes dauguma tokios dietos studijų yra trumpalaikės (iki 6 mėn). Ir yra teigiančių, kad po šio periodo, tokios dietos nauda sumažėja. Bet yra žmonių kurie klesti sekdami tokią mažai angliavandenių turinčią dietą. Nepaisant to, tokia dieta gali duoti nemalonų kūno kvapą, ir tai ne kartą esu pats patyręs kai vartodavau daugiau riebalų.
Diabeto gydymas sumažinus uždegiminius procesus
Žolininkas Kal Seller teigia, kad jis taip pat daugumai savo klientų išgydo diabetą ar bent sureguliuoja kraujo gliukozę tiesiog sumažindamas uždegiminius procesus, taip patariama išsivalyti kepenis. Tai jis daro naudodamas antiuždegimines vaistažoles, taip pat dietą - pagrinde vartojami vaisiai ir daržovės, atsisakoma mėsos, bei kitų gyvulinių produkų, bei taip pat grūdinių produktų, kurie taip pat gali skatinti uždegiminius procesus, ypač turintys gluteino.
Diabeto gydymas badaujant
Dar diabetas gali būti išdydytas badaujant, tik vėlgi reikia priežiūros. Dr. J. Whitaker teigia, kad kai kuriems užtenka pabadauti 5 dienas ir per tą laiką atsistato gliukozės savireguliacija; "termostatas", pagerėja insulino jautrumas. Ypač kepenų, nes būtent kepenys yra pagrindinis organas, kuris palaiko kraujo gliukozės lygį. Kai kepenys tampa nejautrios insulinui, jos gamina gliukozę iš glikogeno ir po to paleižia į kraujotaką, nors tuo metu yra pakankamai gliukozės. Beje, auksčiau aprašyta Newcastle universiteto studija taip pat parodė, kad riebalų kiekis kepenyse taip pat sumažėjo, kas gali būti vienas iš faktorių kodėl tyrimo dalyviams pavyko išgydyti diabetą. Studijos (The effects of three-week fasting diet on blood pressure, lipid profile and glucoregulation in extremely obese patients) rezultatai rodo, kad badavimas pagerina labai daug kraujo testo rodiklių.
Dar labai svarbu sportuoti ir būti fiziškai aktyviam
Be dietos dar labai svarbu sportuoti, nes būtent sportavimas padidina insulino jautrumą. Ir pradžioje pakanka net greito vaikščiojimo. Jei šis netinka galima važinėti dviračiu, bėgioti, šokinėti ant batuto ir t.t. Reiktų bent 30 min per dieną kas tikrai nėra daug.
Taip pat naudoti prieskonius, kaip cinamoną, fenu greek, bitter melon, tumeric (ciberžolė) ir kt. Taip pat diabetikai labai stokoja chromo, vanadžio, magnio ir kitų mineralų bei vitaminų."

Daugiau ką naudoti turint diabetą rasite čia, visa info grįsta moksliniais tyrimais, daug vertingos info rasite komentaruose:


Visiems Gero gyvenimo :)
Su meile, pagarbiai - Virginija Luko

Jei pristigsite motyvacijos keisti savo gyvenseną į geresnę, galite kreiptis, konsultuoju. Dalinuosi itin efektyviai veikiančiomis psichotechnikomis ir kita holistine sveikatinimo informacija.


2018 m. vasario 11 d., sekmadienis

Žmogaus smegenų neuroplastiškumas



,,Keičiantys mąstymą, paaiškinantys stebuklus ir realybę sukrečiantys dalykai, kurie turės įtakos visai žmonijai.
„The New York Times“

Įspūdžiai perskaičius knygą kelia tokį entuziazmą, kad norisi ją rekomenduoti visiems gebantiems skaityti.
prof. A. Bagdonas, Vilniaus universitetas

Susipažinkite su devyniasdešimtmečiu daktaru, kuris vis dar praktikuoja mediciną, ir su insulto auka, kuri vėl išmoko judėti ir kalbėti, su moterimi, turinčia tik pusę smegenų, bet sugebėjusia „persiprogramuoti“ ir jaustis visaverte. Šių žmonių gyvenimus visiškai pakeitė nuostabus atradimas, kad pozityviai mąstant smegenys gali pačios „pasitaisyti“.

Kanados mokslininkas, psichiatras, psichoanalitikas, Toronto ir Niujorko universitetų bendradarbis Normanas Doidge’as bestseleriu tapusioje knygoje „Save keičiančios smegenys“ (The Brain That Changes Itself, 2007) išsamiai aprašo revoliucinį atradimą, teigiantį, kad žmogaus smegenys pasižymi gebėjimu keistis. Šios fundamentalios smegenų savybės, kurią imta vadinti neuroplastiškumu, atradimas radikaliai pakeitė ne tik medicinos mokslą, bet ir požiūrį į žmogaus smegenis kaip į nuolat kintantį ir galintį atsinaujinti neuronų tinklą.
Meilė, seksas, sielvartas, santykiai, mokymasis, priklausomybės, kultūra, technologijos ir psichoterapija gali keisti mūsų smegenis. Turėdami tokias plastiškas ir visą gyvenimą besimokančias smegenis esame savitos, unikalios asmenybės.

Knygos pratarmę ir paaiškinimus parašė Vilniaus universiteto profesorius Albinas Bagdonas."

Tam tikri muzikos garsai sukuria dažnį, kuris žudo vėžio ląsteles

MOkslininkas Anthony Holland teigia kad tokiu dažniu galima nužudyti apie 60 proc. vėžio ląstelių