2020 m. vasario 28 d., penktadienis

Kaip teigiamai veikia lopšinės kūdikį ir jo gyvenimą ateityje ir ne tik

Kudikiai geriau miega supamame lopsyje. Kartojami zodziai dainuojant kudikiui lopsine aktyvuoja desini smegenu pusrutuli, kas prisideda prie vieningo pasaulio vaizdo suvokimo. Lopsines padeda buti atsparesniam nuo baimiu netgi ateityje. Mergaites jau reikia mokinti dainuoti lopsines. Savo viduje galima atrasti i klausimus atsakymus. To vaikus turedavo ismokinti tevai. Vaikai atrasdavo atsakymus savo zaislu pagalba. Mediniu is gamtos gamintu zaizlu pagalba vaikas gaudavo rysi su gamta, zaislai atspindedavo rysi su gamta. Ant leliu veidu nebudavo nupiestas veidas. Proteviai mane, jog vaikas tegu pats isivaizduoja leles veida, tai skatins kurybiskuma. Vaikai augo su tevais, todel pagarba savo giminei, tevams, buvo norma.
https://www.youtube.com/watch?v=dLXIkLgPS6Q

Mikrobiologas apie veidrodinius neuronus, galima atstatyti žmogų po insulto, galima efektyviai padėti vaikams autistams

Autistus galima atstatinėti bendraujant su jais itin jaunam amžiuje , ankstyvoje vaikystėje ypač. Pas autistus veidrodiniai neuronai neveikia taip kaip pas kitus žmones. Reikia nuolat bendrauti su autistu vaiku, kalbinti, ir ką nors daryti kartu. Patartina žaisti žaidimus kai abu, ir vaikas ir mama pasiekia bendrą tikslą, o ne rungtyniauja tarpusavyje. Mikrobiologas Džakomo Rizolati teigia, kad jam paėmus stikllinę su vandeniu, pas kitą zmogų šalia sedinti galvos smegenyse aktyvuojasi tie patys ryšiai tarp neuronų, atsakingi už dį veiksmą (stiklinės su vandeniu joje paėmimą). Veidrodinių neuronų dėka galima atstatyti žmogų po insulto, kurio kūnas paralyžuotas. Žmogaus kūnas gali vėl pradėti funkcionuoti, galima atstatyti vaikščiojimo funkciją. Ir t.t.
https://medmafia.ru/post/10231-mysl-stavit-bolnogo-na-nogi-nejrobiolog-dzhakomo-rizolatti/?fbclid=IwAR1-SMgoSxJkZMz1gzVWjBzgLqajQ0a8iOObT8-4PVtzBa-6QVYRu2uZwBM